Kociara to najlepszy materiał na żonę! (7 dowodów)

Kochasz koty? W takim razie Twój facet jest szczęściarzem!
Kociara to najlepszy materiał na żonę! (7 dowodów)
Fot. Thinkstock
18.02.2016

Ludzi można podzielić na dwie kategorie: miłośników psów oraz miłośników kotów. Ci ostatni, zwłaszcza jeśli są płci żeńskiej, często bywają postrzegani w negatywny sposób. W powszechnej opinii kociary to dziewczyny, którym nie układa się w życiu osobistym. Powstają nawet żarty na temat kotów, że to największa miłość `silnych i niezależnych kobiet`. Oczywiście mają one uszczypliwy charakter. Czy to znaczy, że masz pozbawiać się przyjemności kociego towarzystwa i zapomnieć o relaksującym mruczeniu oraz gładkim futerku małych tygrysów? Rzecz jasna, że nie.

Mamy 7 dowodów na to, że kociary są lepszymi dziewczynami i żonami. Przeczytaj je, a na zawsze zamkniesz usta złośliwcom.

Wasze historie: Jak długo czekałam na oświadczyny?

Mają ogromne serca

Wszystkie kociary mają wielkie serca, niezależnie od tego, czy kot znalazł się w ich posiadaniu dzięki przygarnięciu ze schroniska czy też dzięki uratowaniu go z opresji gdzieś na ulicy. Najważniejsze jest to, że każda z nich kocha swojego pupila jak szalona, traktuje jak małe dziecko i kupuje mu zabawki zamiast przeznaczać pieniądze na własne przyjemności. To wszystko oznacza, że ma do rozdania bardzo dużo miłości. Koty to indywidualiści, wymagają więcej uwagi i cierpliwości niż psy. Mogą się na nią zdobyć jedynie osoby, które bardzo kochają.

miłośniczka kotów

Fot. Thinkstock

Wiedzą, że kluczem życia jest równowaga

Dumne właścicielki kotów wiedzą, że ich pieszczochy czasami lubią się pomiziać, ale zdarzają się chwile, kiedy potrzebują przestrzeni i spokoju. W ogólnym ujęciu ten schemat przekłada się też na życie człowieka. Przesada nie jest wskazana w żadnej sferze życia i kociary mają tego doskonałą świadomość.

miłośniczka kotów

Fot. Thinkstock

Nie boją się zaangażowania

Szukasz osoby, która nie boi się myślenia długoterminowego? Jest nią kociara. To osobowość mocno zaangażowana w życie swojego futrzaka, a jednocześnie świadoma, że ten stan przynosi szczęście. W związku z tym zna ona wartość stabilizacji, także w odniesieniu do bycia z facetem. Oczywiście w przypadku, gdy nadejdzie ku temu czas i pojawi się właściwy mężczyzna.

miłośniczka kotów

Fot. Thinkstock

Są odpowiedzialne

Koty są jak dzieci, więc odpowiedzialność leży w naturze ich właścicielek. Regularnie czyszczą one kuwety, obcinają pupilom pazurki, kupują im zabawki i bawią się z nimi oraz chodzą na szczepienia do weterynarzy. Nierzadko jest tak, że kociary oddają zwierzakom do spania większą część łóżka, a same leżą na brzegu. Cóż, miłość do `dziecka` jest zdolna do wszelkich poświęceń. 

miłośniczka kotów

Fot. Thinkstock

Doceniają w życiu także małe rzeczy

Kociary potrafią się cieszyć z małych rzeczy, np. z mruczenia futrzaka czy przytulania policzka do jego mordki. Wystarczy najmniejszy gest kociej czułości, a jego pani już znajduje się w siódmym niebie. Dziewczyny, które czują radość z rzeczy z pozoru nieistotnych, są najczęściej pozbawione egoizmu i nie mają materialistycznego podejścia do życia.

miłośniczka kotów

Fot. Thinkstock

Potrafią się śmiać

Kociara potrafi się śmiać nawet w momencie, gdy jej pupil porywa z talerza soczystego kotleta albo wyciąga łapą z kanapki plaster szynki. Zamiast się denerwować, ona patrzy z lekkim pobłażaniem i wybucha śmiechem. Na początku może trochę się gniewa, ale kocie spojrzenie sprawia, że musi zwierzakowi wybaczyć. Koty są przezabawne – także wtedy, gdy popełniają `przestępstwo`. Nie bez powodu na YouTube możemy zobaczyć tyle filmików, w których koty grają główną rolę.

MĘSKIM OKIEM: Misiu, żabko, skarbie... Dlaczego facet tak się do Ciebie zwraca?

miłośniczka kotów

Fot. Thinkstock

Są szczęśliwymi osobami

Zostało naukowo dowiedzione, że obecność zwierząt pozytywnie wpływa na nasz stres (redukuje go) i pozwala pozbyć się depresji. Faceci lubią, kiedy dziewczyna chodzi uśmiechnięta i jest szczęśliwa. Wtedy ten stan automatycznie udziela się także im oraz wszystkim osobom przebywającym w ich towarzystwie, a któż z nas nie chciałby być szczęśliwy?

Czas na poprawę humoru - najgorętsi faceci i słodkie kotki!

Komentarze (13)

Ocena: 4.69 / 5
Prezes drogi mlecznej. (Ocena: 5) 19.12.2017 15:29
Zesrane reklamy, wypierdalam stąd. Kociary ...............
odpowiedz
Zyz (Ocena: 5) 24.02.2016 11:21
"nie chcą mieć dzieci" a co to jakiś obowiązek kobiety je mieć a jak nie chce to jest be?! ja nie mam kota a o dzieciach słyszeć nie chce bo są głupie i dopiero wszystko niszczą! Pewnie "menszczyzna" to napisał- jak je chcesz to sam je sobie uródź!:) jakbyś miał chodzić w ciąży i rodzić to wybrałbyś milion kotów!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2016 19:34
To raczej Ty miej trochę dystansu paniusio
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2016 18:47
Ja mam podobnie, ale z świnkami morskimi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2016 16:50
Kocham koty ☺ są słodkie inteligentne i mięciutkie ☺
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo