Poradnik flirtu: 7 zasad, które musisz znać

Dzięki tym zasadom poderwiesz każdego faceta. Wcale nie musisz wyglądać jak Miss Świata.
Poradnik flirtu: 7 zasad, które musisz znać
fot. instagram.com/angelicablick
22.02.2016

To prawda, że bycie atrakcyjną jest ważne i pierwszą rzeczą, na którą faceci zwracają uwagę przy poznaniu kobiety, jest jej wygląd fizyczny. Często zdarza się jednak, że to mniej atrakcyjna dziewczyna budzi powszechne zainteresowanie i jest otoczona wianuszkiem wpatrzonych w nią mężczyzn. W rzeczywistości wszystko zależy od umiejętności flirtowania i zainteresowania płci przeciwnej własną osobą. Każda z nas może nauczyć się tej sztuki bez obawy, że się czymś ośmieszy. Klucz tkwi bowiem w niuansach.

Przejdźmy jednak do sedna. Oto krótki poradnik flirtu.

Okaż zainteresowanie

Nawet jeżeli jesteś najpiękniejszą i najzgrabniejszą dziewczyną na imprezie, żaden facet nie podejdzie do Ciebie, dopóki nie wyślesz mu zapraszającego sygnału. Mężczyźni nie lubią wyniosłych i lodowatych dziewczyn, wokół których trzeba skakać i żebrać o każdy uśmiech. Dlatego sama się uśmiechaj, zadawaj pytania o samopoczucie i subtelnie podtrzymuj rozmowę.

Kociara to najlepszy materiał na żonę! (7 dowodów)

jak flirtować

fot. instagram.com/angelicablick

Komplementuj go

Mężczyźni są bardzo łasi na komplementy, ale ważne jest, aby każdy z nich był szczery. Nie wymyślaj nic na siłę i nie rób tego za często. Kiedy jednak  pomyślisz o nim coś miłego, daj temu wyraz w słowach. Unikaj banałów w stylu:`jesteś taki przystojny, męski, masz ładną koszulę` itd. Nawet jeżeli jest tak naprawdę, wierz nam, on słyszał to już wiele razy.

7 SMS-ów, które pragnie otrzymać KAŻDY FACET!

jak flirtować

fot. instagram.com/angelicablick

Bądź świadoma swego ciała

Po pierwsze wybierz odpowiedni strój – podkreślający Twoją figurę, ale nie wyzywający. Ważne jest również to, abyś czuła się w nim swobodnie i pewnie. Zwróć uwagę na to, jak chodzisz i jaką masz postawę ciała. Unikaj zgarbionych pleców, skrzyżowanych nóg i głowy spuszczonej na kwintę. Kiedy będziesz szła, pamiętaj, aby być wyprostowana i naturalna. W trakcie rozmowy możesz delikatnie gładzić palcami swoją rękę. 

jak flirtować

fot. instagram.com/angelicablick

Naprowadź rozmowę na odpowiedni tor

Dobrze będzie, jeżeli podczas rozmowy znajdziesz wspólny temat, który Was połączy. Może to być hobby, podobne wspomnienie z dzieciństwa, miłość do zwierzaków czy światopogląd. Nie bój się wyrażać swojej opinii i okazywać mu zrozumienia. Rozmowa i duchowe porozumienie jest istotne także w trakcie flirtu.

jak flirtować

fot. instagram.com/angelicablick

Dotykaj go

Odpowiedni, niewymuszony dotyk jest w stanie zdziałać cuda i sprawi, że po ciele faceta przebiegną prawdziwe ciarki. Nie bój się chwycić go za rękę, kiedy się czegoś przestraszysz, przytrzymać jego ramienia, jeżeli napotkasz w trakcie drogi na przeszkodę, czy delikatnie oprzeć mu głowę na ramieniu (to ostatnie raczej nie na pierwszym spotkaniu).

jak flirtować

fot. instagram.com/angelicablick

Śmiej się

Zwróć uwagę na to, jak się śmiejesz. Czy uważasz, że robisz to w sposób radosny i ponętny? Nic tak nie działa na mężczyzn jak szczery, radosny uśmiech i perlisty śmiech. Spokojnie, wszystko można wypracować. Kiedy uznasz, że jesteś gotowa, śmiej się do woli. Pamiętaj jednak, aby być przy tym naturalna.

Jak wybrać bieliznę, którą pokocha twój facet?

jak flirtować

fot. instagram.com/angelicablick

Nawiąż kontakt wzrokowy

Jeżeli nawiążesz odpowiedni kontakt wzrokowy, może dojść między Wami do prawdziwego wybuchu. Popatrz mu głęboko w oczy, ale nie dłużej niż 2-3 sekundy, w innym wypadku będzie to zbyt nachalne. Następnie opuść wzrok i uśmiechnij się tajemniczo sama do siebie. Zrób tak ze dwa razy. Jeżeli odpowie Ci tym samym, złapałaś go na haczyk.

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
P. (Ocena: 5) 22.02.2016 02:50
Wszystko fajnie, tylko co zrobić gdy facet jest nieśmiały i boi się okazać zainteresowanie? :(
odpowiedz
jaaaaaa (Ocena: 5) 22.02.2016 01:17
Mnie tam najbardziej zaciekawił nienaturalnie długi "mały" palec u dłoni tej Pani :D
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo