Pierwsza randka: W jaki dzień tygodnia najlepiej się umówić?

Liczy się nie tylko z kim i gdzie, ale także kiedy. Sprawdź, co termin spotkania mówi o Waszych szansach.
Pierwsza randka: W jaki dzień tygodnia najlepiej się umówić?
Fot. Thinkstock
08.02.2016

Podobno zawsze jest dobry moment na poznawanie nowych ludzi, ale wiele wskazuje na to, że są dni, które bardziej temu sprzyjają. A także takie, które nie zwiastują niczego dobrego. Jeśli masz w planach pierwszą randkę z nowopoznanym adoratorem – powinnaś przemyśleć, kiedy się z nim spotkać. A jeśli to on wskazał termin – na tej podstawie możesz się zorientować, jakie faktycznie ma zamiary. Wbrew pozorom, wspólnie spędzony poniedziałkowy wieczór różni się od tego sobotniego.

Nie tylko tym, że w jednym przypadku kolejnego dnia musisz wstać do szkoły lub pracy, a w drugim możesz pozwolić sobie na więcej, bo masz całą niedzielę na odespanie. Każdy kolejny dzień tygodnia to zupełnie inna historia. Okazuje się, że miejsce spotkania jest równie ważne, co jego data. Kiedy randkujemy najczęściej i dlaczego niemal nigdy nie jest to niedziela? Dlaczego czwartek jest lepszy od środy?

Poznaj przepis na randkę idealną i postaw na dzień, który daje Ci największe szanse na znalezienie miłości.

 

 

pierwsza randka

fot. Thinkstock

RANDKA W CZWARTEK

 

Dla wielu czwartek to taki mały piątek. Weekend jest już blisko, więc zaczyna nam się udzielać imprezowa atmosfera. Według niektórych to zdecydowanie najlepszy termin na pierwszą randkę – możesz się przekonać, czy adorator naprawdę jest coś wart. Jeśli tak – spędzicie razem także piątek i sobotę. Jeśli nie – kolejnego dnia wyskoczysz gdzieś z przyjaciółmi i szybko o nim zapomnisz.

pierwsza randka

fot. Thinkstock

RANDKA W PONIEDZIAŁEK

 

Jeden z najgorszych możliwych terminów. Jeśli adorator oferuje spotkanie właśnie tego dnia,najprawdopodobniej nie traktuje Cię zbyt poważnie. Liczy na cud, ale nie spodziewa się zbyt wiele. W poniedziałki większość z nas wciąż odczuwa skutki uboczne weekendu, a perspektywa kolejnych wolnych dni jest tak odległa, że łatwo o przygnębienie i zdenerwowanie. Lepiej sobie odpuść.

 

RANDKA WE WTOREK

 

Kolejny dzień, który jest zdecydowanie zbyt blisko minionego weekendu i zbyt daleko od kolejnego. Choć i tak to zdecydowanie lepsza opcja, niż poniedziałek. Wtorek to termin dla odważnych, którzy chcą zapomnieć o obowiązkach. Doświadczeni randkowicze twierdzą, że zazwyczaj kolejnego spotkania już nie ma, ale może warto spróbować, jeśli nie masz nic innego do roboty? Albo zaczekać do końca tygodnia.

 

pierwsza randka

fot. Thinkstock

RANDKA W NIEDZIELĘ

 

Trudno powiedzieć, by był to nieodpowiedni dzień. To termin po prostu zakazany! Po pierwsze – wypadałoby odpocząć po emocjonującym piątku i sobocie. Po drugie – to jednak dzień w naszym kręgu kulturowym uważany za święty, kiedy wypadałoby się pomodlić lub spędzić czas z rodziną, a nie randkować. Po trzecie – perspektywa poniedziałku dobija.

To wszystko jednak traci na znaczeniu, jeśli adorator ma naprawdę napięty kalendarz i specjalnie dla Ciebie decyduje się go zmienić. Wtedy dzień tygodnia to sprawa trzeciorzędna.

A Ty kiedy najbardziej lubisz randkować?

pierwsza randka

fot. Thinkstock

RANDKA W PIĄTEK

 

Robi się poważnie, bo długo wyczekiwany weekend to zdecydowanie nie jest czas, który chcemy marnować w nieodpowiednim towarzystwie. Jeśli facet chce się z Tobą spotkać właśnie tego dnia – najprawdopodobniej ma spore nadzieje i traktuje Cię bardzo poważnie. Ale to także ryzyko, bo jeśli randka zakończy się fiaskiem, będziesz podwójnie żałowała. Nie dość, że wybranek okazał się beznadziejny, to na dodatek straciłaś jeden z dwóch wieczorów w tygodniu, kiedy mogłabyś zaszaleć.

 

pierwsza randka

fot. Thinkstock

RANDKA W ŚRODĘ

 

Wbrew pozorom, dzień powszedni, a na dodatek w środku tygodnia, wcale nie musi być najgorszym rozwiązaniem. O minionym weekendzie już zapomnieliśmy, a kolejny jest już niemal na horyzoncie, więc tego dnia zdecydowanie łatwiej nam się wyluzować. To nie jest termin na szaloną imprezę, ani romantyczną kolację, ale na spontaniczny wypad na drinka już tak. Jeśli w środę przypadniecie sobie do gustu, najprawdopodobniej to nie będzie ostatnie spotkanie w tym tygodniu.

 

 

 

pierwsza randka

fot. Thinkstock

RANDKA W SOBOTĘ

 

Teoretycznie termin idealny, ale w praktyce sprawa wygląda trochę gorzej. Musisz liczyć się z tym, że wszystkie miejsca publiczne będą przepełnione, więc trudno o naprawdę romantyczną atmosferę. W restauracjach ludzie siedzą niemal na sobie, w klubach odbywają się najgłośniejsze imprezy, w kinach pozostały już tylko pojedyncze wolne miejsca, po wszystkim trudno zamówić taksówkę do domu. Chyba, że jest Ci wszystko jedno i po kilku głębszych i tak poczujesz się zrelaksowana.

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2016 22:00
co za debilne tłumaczeniee
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2016 22:59
w zaden,co za bzdury ...
odpowiedz
serio? (Ocena: 1) 08.02.2016 12:22
czyli rozumiem, że większość ludzi żyje od weekendu do weekendu i ma zły/dobry humor, ochotę/brak na fajny wieczór tylko w zależności od tego czy już po kacu czy przed?
odpowiedz
O (Ocena: 1) 08.02.2016 09:46
Co za głupoty, nie wierzę… Czy te tematy wymyślają i opisują dzieci????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo