9 rzeczy, które faceci uważają za niemęskie, a zdaniem kobiet są słodkie

Jeśli Twój mężczyzna to robi, zapewne jesteś wniebowzięta.
9 rzeczy, które faceci uważają za niemęskie, a zdaniem kobiet są słodkie
Fot. Thinkstock
26.12.2015

Pewny siebie, surowy, silny, zdecydowany – taki zdaniem większości facetów powinien być prawdziwy mężczyzna. Nie okazywać uczuć, tłumić w sobie wzruszenia, przypominać skałę, która jest twarda i zimna.

Lubimy tę męską stronę naszych partnerów, ale jednocześnie uwielbiamy, gdy od czasu do czasu zrobią coś, co jest „dziewczęce”. Panowie, nie ma się czego wstydzić. My naprawdę uważamy te zachowania za słodkie!

Sprawdźcie również, co ukrywają przed nami partnerzy, gdy na długie godziny zamykają się w łazience: Czemu mężczyźni siedzą w łazience TAK DŁUGO? Poznaj ich wstydliwe sekrety!

 

niemęskie zachowanie

Fot. Thinkstock

Kumpel od serca

Faceci zazwyczaj kryją się ze swoją sympatią do najlepszego kumpla. Boją się, że zostaną posądzeni o zbyt „gejowskie” zachowanie. Tak naprawdę podoba nam się jednak, że mają przyjaciela od serca, za którym byliby w stanie wskoczyć w ogień.

niemęskie zachowanie

Fot. Thinkstock

Płacz

Chłopaki nie płaczą? Przeważnie nie, aczkolwiek kiedy już zdarzy im się wzruszyć, wcale nie odbieramy tego jako coś niemęskiego. Wręcz przeciwnie. Podoba nam się, że nasz mężczyzna również ma wrażliwą stronę swojej osobowości.

Gotowanie

Z gotowaniem jest podobnie jak ze zmywaniem. Zazwyczaj posiłki przygotowują kobiety. Mężczyzna, pichcący dla nas obiad, wygląda jednak wyjątkowo seksownie. I wcale nie odbiera mu to męskości!

niemęskie zachowanie

Fot. Thinkstock

Tańczenie do obciachowej piosenki

Niektórzy mężczyźni ukrywają się z tym, że podoba im się popowy hit, uważany powszechnie za obciachowy. Tym bardziej doceniamy tych facetów, którzy nie wstydzą się zatańczyć do takiego kawałka przy nas. Najgorsze, co może zrobić mężczyzna, to okazać, że jest „zbyt cool” by się wygłupiać przy takim utworze.

niemęskie zachowanie

Fot. Thinkstock

Kupowanie ładnej bielizny

Faceci najczęściej starają się udowodnić swoim dziewczynom, że ciuchy, a zwłaszcza bielizna nie mają dla nich żadnego znaczenia. Twierdzą, że zakładając na siebie bokserki, kierują się tylko dwoma zasadami: by były czyste i by nie były dziurawe. Jeśli jednak wyjdzie na jaw, że regularnie kupują sobie bieliznę, która jest po prostu ładna, wcale się z tego nie śmiejemy. To słodkie, że faceci tak o siebie dbają!

niemęskie zachowanie

Fot. Thinkstock

Zmywanie naczyń

Wielu facetów uważa, że jest to typowo kobieca czynność. Nie garną się więc do zmywania po obiedzie, czy kolacji, ale kiedy już to robią (i to bez proszenia), wyglądają wówczas bardzo słodko. Każda taka pomoc w kuchni jest dla nas na wagę złota.

Mówienie o uczuciach

Utarło się, że to kobiety są bardziej otwarte w okazywaniu uczuć. Mówienie takich zdań, jak „kocham cię”, „tęskniłam”, „ciągle o tobie myślę”, przychodzi nam z łatwością. Kiedy więc to nasz mężczyzna w ten sposób się przed nami uzewnętrznia, jesteśmy zachwycone.

niemęskie zachowanie

Fot. Thinkstock

Stylizowanie włosów

Faceci rzadko kiedy przyznają się, że używają do stylizacji swoich włosów różnych kosmetyków. Zwykle udają twardzieli, którzy stosują jedynie szampon. Tak naprawdę nie powinni się jednak tego wstydzić. Naszym zdaniem to wcale nie jest niemęskie. To jest słodkie!

niemęskie zachowanie

Fot. Thinkstock

Chodzenie z nami na zakupy

Faceci zazwyczaj chwalą się między sobą, że kobieta próbowała zaciągnąć ich na shopping, ale jej odmówili, bo nie znoszą wielogodzinnego łażenia po sklepach. Faktycznie nie jest to ich ulubiona czynność. Dlatego jeszcze mocniej doceniamy to, że jednak zgodzili się nam towarzyszyć w przymiarkach.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 2.5 / 5
Obiektywnie (Ocena: 1) 27.12.2015 18:14
Bzdury.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 27.12.2015 11:37
Kto to pisał...dajecie zlecenia dzieciakom z gimnazjum? Gotowanie nie jest męskie? W jakich czasach Wy żyjecie? Mężczyźni świetnie gotują, potrafią zmywać, mają kilku świetnych kumpli itd...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2015 23:11
to są chyba problemy sebków z gimbazy. żaden normalny facet nie ma problemów z ugotowaniem obiadu czy pozmywaniem naczyń :/
odpowiedz
RP (Ocena: 5) 26.12.2015 12:48
Wspólne zakupy jak najbardziej! Uwielbiam shopping z moim facetem. Lepszy z niego doradca niż moje koleżanki :) Sam się bardzo dobrze ubiera i mnie też potrafi wybrać coś ładnego. I to zdecydowanie nie jest niemęskie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 26.12.2015 04:25
Serio dla kogoś zmywanie lub gotowanie jest niemęskie? może jeszcze mycie toalety i odkurzanie?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie