Najłatwiejsze kobiety na świecie: Polki. Szokujące recenzje zagranicznych turystów!

Obcokrajowcy docenili naszą otwartość. Chyba nie ma się z czego cieszyć?
Najłatwiejsze kobiety na świecie: Polki. Szokujące recenzje zagranicznych turystów!
fot. Thinkstock
18.12.2015

Jeszcze do niedawna niektórzy z nas wstydzili się przyznawać do swojego pochodzenia za granicą. Polska kojarzyła się z biedą, komunizmem, przesadną religijnością, kiepskim gustem i brakiem perspektyw. Przez ostatnie lata nasz wizerunek zmienił się bardzo na korzyść. Obcokrajowcy doceniają naszą znajomość języków obcych, gust, pracowitość i coraz chętniej odwiedzają nasz kraj. Jedno się nie zmieniło – z nieznanych nam bliżej powodów wciąż uważa się, że dziewczynę znad Wisły wyjątkowo łatwo poderwać.

Nasze krótkie śledztwo doprowadziło nas do szokujących dyskusji toczonych na zagranicznych forach dyskusyjnych. Panowie, zwłaszcza z Europy Zachodniej, doradzają sobie, gdzie można spotkać najbardziej otwarte kobiety. Mówiąc dosadnie – chodzi o najłatwiejsze dziewczyny, które po kilku minutach znajomości dosłownie wskakują obcokrajowcowi do łóżka. Ich opinie potwierdzone są osobistymi doświadczeniami.

Dlaczego zdaniem niektórych zasłużyłyśmy na ten niechlubny tytuł?

 

łatwa dziewczyna

fot. Thinkstock

Jeśli szukasz prostej rozrywki za małe pieniądze, to polecam Europę Wschodnią. Do Rosji za daleko, więc proponuję kraje położone nad Bałtykiem. Zwłaszcza Polskę. Wbrew pozorom mieszkające tam kobiety wcale nie są takie grzeczne i konserwatywne. Większość młodych dziewczyn dobrze zna angielski i nadal imponują im goście z zagranicy. W klubach można je wyrywać jedną po drugiej i konsumować nawet w toalecie. Wystarczy oryginalny akcent i kilka euro w portfelu. Lubią się bawić, czego nie można powiedzieć np. o Niemkach lub Austriaczkach. W Czechach mniejszy wybór, Słowacja w ogóle odpada – twierdzi jeden z internautów.

 

łatwa dziewczyna

fot. Thinkstock

Przejechałem prawie całą Europę i najlepiej wspominam tydzień spędzony w Polsce. W sumie 6 spędzonych tam nocy i zaliczonych prawie 20 panienek. Niewiele trzeba robić, żeby się do nich zbliżyć. Tylko raz byłem na imprezie, a resztę wyrwałem na mieście. Wystarczy przejść się po galerii handlowej i zagadać po angielsku albo dosiąść się do dziewczyny w lokalu. Są strasznie zakompleksione i imponuje im, że ktoś z wielkiego świata się nimi interesuje. Na mnie, Portugalczyka, zareagowały wspaniale, a na widok Amerykanina to pewnie od razu się rozbierają. Swoje zrobiła pewnie też moja egzotyczna uroda. Blondynki lubią śniadych facetów – to opinia kolejnego turysty.

 

łatwa dziewczyna

fot. Thinkstock

Tanie noclegi, tanie jedzenie, tani alkohol, bezpłatne dziewczyny. Dlaczego Polska jeszcze się tak nie reklamuje? Spędziłem tam tylko weekend, a czułem się jak w raju. Było mnie stać na wszystko. Ubierz się fajnie, pokaż nowego iPhone`a, postaw drinka i każda jest twoja – przekonuje Norweg, który odwiedził nasz kraj w tegoroczne wakacje.

Mam wrażenie, że dziewczyny na Wschodzie są zdesperowane, żeby znaleźć sobie męża z Zachodu. Możesz być nawet Niemcem, byle z tej bogatszej części Europy. Kilka komplementów, zainteresowanie, wymiana uśmiechów i lody przełamane. Najbardziej chętne są 20-latki, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą jak. Spojrzysz na nie przychylnie, a one już widzą się na ślubnym kobiercu – twierdzi kolejny seks-turysta.

 

łatwa dziewczyna

fot. Thinkstock

Litwa, Polska, Ukraina – to moja ulubiona trójka. Jeżdżę tam często w interesach i jestem zachwycony gościnnością mieszkańców. Zwłaszcza płci pięknej. Dziewczyny na widok faceta w garniturze, do tego obcokrajowca, dosłownie mdleją. Tylko, że Litwa mała i trochę sztywniejsza, a na Ukrainę lepiej się teraz nie zapuszczać. Także polecam Warszawę, Kraków, Wrocław, Gdańsk. Ładne miasta, dużo jeszcze ładniejszych kobiet. Z każdą można się dogadać po angielsku, a jak mało rozumie, to nawet lepiej. Bierzesz ją na imprezę i odbierasz nagrodę. Tylko nigdy nie podawaj prawdziwego numeru telefonu, bo potrafią być męczące. Raz popełniłem ten błąd i przez miesiące uprzykrzała mi życie. Jedyne, co mnie niepokoi, to lekkie podejście do zabezpieczeń. Gdybym chciał, to każda by się zgodziła zrobić to bez – recenzuje biznesmen ze Szwecji.

 

łatwa dziewczyna

fot. Thinkstock

Wybrałem się na wycieczkę do Oświęcimia i nocowałem w jakiejś dziurze kilka kilometrów dalej. W hotelu zaliczyłem prawie wszystkie sprzątaczki, recepcjonistkę, a przymierzałem się też do kelnerki. Polki są bardzo otwarte na obcokrajowców, którzy potrafią się odwdzięczyć. Nie chodzi o to, że żądają kasy, ale pewnie liczą na jakieś tam wsparcie. Jak dałem większy napiwek, to chętnie wracały. W pewnym momencie nie wiedziałem już, którą mam się zająć, ale to naprawdę przyjazny naród – twierdzi turysta ze Stanów Zjednoczonych.

- Dziwię się, że Polska była tyle razy napadana przez różne kraje. Nigdzie nie zostałem jeszcze tak ugoszczony. Czy tam w ogóle istnieje prostytucja? Dziewczynę do łóżka można spotkać na każdym kroku – brzmi kolejna recenzja.

Aż trudno uwierzyć, że naprawdę jesteśmy tak postrzegane.

 

Komentarze (49)

Ocena: 4.55 / 5
niemka tajemnicza gepardzia (Ocena: 5) 17.05.2016 15:50
Jasne jeśli nie wiecie jakie są kobiety zagraniczne ? To do wiadomości polaków nie wypowiadajcie się o nas i naszych rodzinach . My niemki mijałysmy amerykanki dziewczyny ale powiedziawszy są też trzepniete i hwalidupy jak polskie katoliczki ,śmiały z byle gowna nawet przy ludziach ,lepiej japończycy zdecydowanie lepiej się od amerykanek zachowują nawet w sklepach .nam niemkom podoba się kultura mocno wychowanych japończyków to wspaniali i mądrzy ludzie osiągający sukcesy do tego są bardzo wychowani nie pijaki takie jak polaki co kultury nie znają .
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2015 17:54
Zwyczajnie mi przykro ,ze ktoś patrząc na mnie może tak pomyśleć. Dziewczyny po prostu się szanujmy. A nie będzie wstydu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2015 21:43
To niestety jest prawda. Mój dobry kolega, który lubi czasami pójść na imprezę byle gdzie, do klubu itp. Wejdzie, napije się, potańczy, zaproponuje i po sprawie.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2015 12:10
Ojej, co ten gość nie powie. To brzmi jak niespełniona fantazja jakiegoś powalonego kretyna z łbem napchanym stereotypami. Nie przeczę, że takie Polki się znajdą, ale żeby aż tak twierdzić? Jak się zechce to się znajdzie takie w każdym kraju.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2015 07:50
Niestety to prawda, typowa polka ktora w zyciu nigdzie nie byla jak widzi obcokrajowca to juz jej dupa mieknie i rzucaja sie jak pies na kielbase. mysla ze jak pojda z nimi do lozka to juz wielka ameryka stoi otworem a tu dupa.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo