REPORTAŻ: Co dzieje się na wieczorach kawalerskich?

„Nawet jeśli zastrzegamy, że seks nie wchodzi w grę, zawsze znajdzie się facet, który wyjdzie z taką propozycją”.
REPORTAŻ: Co dzieje się na wieczorach kawalerskich?
Fot. Thinkstock
09.12.2015

O tym, co dzieje się na wieczorach kawalerskich, krążą już legendy. Striptizerka tylko tańczy dla przyszłego pana młodego, czy idzie z nim na całość? Rozbiera się do naga czy zostaje w skąpej bieliźnie? Ile trwa jej występ i co dzieje się po nim?

Jeśli wkrótce wychodzisz za mąż i dręczą Cię właśnie te lub podobne pytania, powinnaś przeczytać nasz dzisiejszy artykuł. Ten tekst rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości – przy okazji mnożąc masę kolejnych (niestety).

Magazyn „Cosmopolitan” dotarł do dziewczyny, która przez kilka lat pracowała jako striptizerka. W ciągu jednego miesiąca potrafiła „wystąpić” na sześciu, a nawet siedmiu wieczorach kawalerskich. „Większość facetów, przed którymi się rozbierałam, miało żony i dzieci. To w ogóle ich nie hamowało” – mówi.

Przeczytajcie, jak wygląda taki striptiz od kulis.

wieczór kawalerski

Fot. Thinkstock

Dokładnie w środku naszego show rozpiął rozporek i wyjął na wierzch swojego penisa. Zaczął się masturbować. Przy wszystkich. Nie zważał na to, że wokół jest kilkunastu dorosłych facetów, którzy będą z niego prawdopodobnie drwić po tym zajściu.

Kiedy robił sobie dobrze, nagle podszedł do niego jego ojciec i powiedział: „Synu, przestań”. Ale ten 18-latek odburknął tylko: „Zostaw mnie” i zaspokajał się dalej, aż do wytrysku.

Jak widać mężczyźni zachowują się czasem jak zwierzęta. Nawet my nie mamy nigdy pewności, jak dany wieczór się potoczy…

wieczór kawalerski

Fot. Thinkstock

W dalszym etapie show kładziemy pana młodego na podłodze. On leży na brzuchu, a my dostarczamy mu różnych doznań. Kładziemy mu na plecach kostkę lodu, masujemy go, muskamy. Trwa to kolejne kilkanaście minut. W tym czasie rozbieramy się również do stringów. Ja kładę się na podłodze, a koleżanka nakłada mi na ciało bitą śmietanę, zwłaszcza na sutki. Potem powoli, bardzo, bardzo powoli, zlizuje ją ze mnie. Panowie najpierw mogą na to tylko patrzeć, a potem dostają przyzwolenie, by również zlizywać ze mnie krem.

Po tym etapie następuje 20-minutowa przerwa. Pijemy wówczas z mężczyznami drinki i rozmawiamy z nimi. Poznajemy się bliżej. Przez cały ten czas mamy na sobie tylko stringi.

wieczór kawalerski

Fot. Thinkstock

Po przerwie prosimy pana młodego, żeby zdjął z nas majtki. Ma to zrobić swoimi zębami. Kiedy obie jesteśmy nagie, zaczynamy się ze sobą namiętnie całować. Tę część faceci lubią najbardziej. Proszą o więcej i więcej lesbijskich pocałunków, a my oczywiście przystajemy na ich prośby.

Stopniowo atmosfera robi się coraz gęstsza. Zaczynamy się z koleżanką pieścić. Liżemy swoje ciała, dotykamy się, znów całujemy. Uprawiamy także seks oralny. W tym czasie panowie najczęściej krzyczą: „Rety, nie wierzę, że to widzę! To lepsze niż porno!”.

Jeśli któraś z nas daje przyzwolenie na wibrator, on również wchodzi do zabawy. Wszystko to dzieje się na oczach facetów, ale żaden z nich nie ma prawa nas wtedy obmacywać. I tak – zdarza się, że przeżywamy na takim wieczorze kawalerskim orgazm.

wieczór kawalerski

Fot. Thinkstock

Seks tajemnice

Niektórzy faceci zamawiają na taki wieczór prostytutki, ponieważ zależy im na seksie. Ale striptizerki raczej nie idą na całość w czasie takiej zabawy. Na wstępie zaznaczamy, że seks nie wchodzi w grę. Mimo to za każdym razem znajdzie się jakiś mężczyzna, który szepnie na ucho, że „zapłaci dodatkowo, jeśli pójdziemy do sypialni z przyszłym panem młodym”. To standardowa prośba, ale my odmawiamy.

Najbardziej żenujące jest to, że tego typu oferty składają nam na przykład ojcowie panny młodej. Są gotowi zapłacić ekstra, żeby zadowolić swojego przyszłego zięcia. O tym, co będzie czuła ich córka, już nie myślą.

Oczywiście zdarzają się również młodzi, którzy jęczą: „To mój ostatni wieczór wolności. Zabaw się ze mną”, ale słyszą wtedy stanowczą odmowę. Choć oczywiście to nie reguła. Sama słyszałam od koleżanek, że zdarzało im się przespać z panem młodym.

wieczór kawalerski

Fot. Thinkstock

Jedyny kontakt fizyczny, na jaki pozwalam w czasie swojego występu, to pocałunek w trójkącie. Faceci często mają taką fantazję, więc ją spełniamy.

Wstydliwe momenty

Podczas wieczorów kawalerskich zdarzają się również wstydliwe momenty. Pamiętam taką sytuację, kiedy na imprezę został zaproszony młody, 18-letni chłopak. Był chyba jakimś kuzynem przyszłego pana młodego. Chyba nikt nie spodziewał się tego, co ten licealista zacznie wyprawiać.

wieczór kawalerski

Fot. Thinkstock

Organizacja wieczoru kawalerskiego

„Wieczory kawalerskie zazwyczaj organizują świadkowie pana młodego. Zwykle życzą sobie, żeby do domu przyjechały dwie striptizerki, więc zabierałam wtedy którąś z koleżanek z klubu. Po przyjeździe na miejsce od razu mówiłyśmy, jakie są zasady naszego występu: żadnego dotykania bez naszej zgody. Żadnego wyzywania nas od szmat i dzi*ek. Żadnych propozycji seksu. Żadnego wylewania na nas alkoholu czy innych płynów.

Następnie panowie ustawiali się w wielki okrąg, a na jego środku stawiali krzesło, na którym zasiadał przyszły pan młody. Wtedy rozpoczynałyśmy występ w kostiumie, który był wcześniej zamówiony przez organizatorów. Faceci pod tym względem mają różne zachcianki. Raz życzą sobie stroju pielęgniarki, innym razem stewardessy.

Przez kwadrans tańczymy w tych fatałaszkach dla młodego. Ocieramy się o niego, napieramy na niego biustem, siadamy mu na kolana, a czasem nawet zdejmujemy z niego koszulę.

Komentarze (41)
Ocena: 4.66 / 5
Lucjan (Ocena: 5) 30.12.2017 19:06
New Orleans, to teraz baaardzo popularne i lubiane miejsce na kawalerski. Po prostu zróbcie męską imprezę.
odpowiedz
Kk (Ocena: 5) 10.12.2015 21:34
Mena czekamy na relacje:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2015 19:52
Zeznania troche sie wykluczaja bo na wstepie jest powiedziane ze panowie maja zakaz dotykania tych dziewczyn a potem nastepuje opis dotykania, lizania i calowania. Tragedia, jest to po prostu obrzydliwe, nie mam slow. Jestem wstrzasnieta, mam nadzieje ze ta relacja nie jest prawdziwa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2015 20:26
Moj mąż na kawelerskie wybrał się na imprezę na której spotkał grupę dziewczyn z panieńskiego ;) ppdobno fajnie sie bawili, widziałam zdjęcia z tej imprezy na internecie. Kobiety !! Zaufanie to podstawa ;) jeśli ma zdradzić to to po prostu zrobi
zobacz odpowiedzi (3)
M. (Ocena: 1) 09.12.2015 18:51
a może jakiś Pan się wypowie w tym temacie?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie