Duże piersi kontra mały biust: Co daje większe szanse na miłość?

Sprawdzono, jakie kobiety wzbudzają większe zainteresowanie wśród płci przeciwnej. Różnica jest ogromna!
Duże piersi kontra mały biust: Co daje większe szanse na miłość?
Fot. Thinkstock
09.12.2015

Podobno rozmiar biustu to sprawa drugorzędna, ale... pod warunkiem, że jest odpowiednio duży i kształtny. Nie od dziś wiadomo, że rozmiar piersi to nasz największy kompleks. Wiele z nas, nie mogąc się pochwalić spektakularnym dekoltem, zaczyna wątpić we własną kobiecość. Na nic slogany, że małe jest piękne, a tak w ogóle, to liczy się osobowość. Lepiej coś mieć, niż obejść się smakiem. Zwłaszcza, że panowie są aż takimi wzrokowcami...

Pytanie, które zadali sobie pomysłodawcy tego eksperymentu, brzmi banalnie i wręcz naiwnie. „Czy faceci wolą duże piersi?” - sprawa dla każdego oczywista i niewymagająca udowodnienia. A jednak, jedna z brytyjskich klinik chirurgii plastycznej podjęła to wyzwanie i sprawdziła słuszność tezy w najprostszy możliwy sposób – za pomocą aplikacji randkowej. Stworzono dwa profile, które różniły się wyłącznie wielkością piersi bohaterki. Która spotkała się z większym zainteresowaniem płci przeciwnej?

Z każdego konta wyrażono zainteresowanie 1000 panów i czekano na ich reakcję.

 

rozmiar piersi

fot. zrzut ekranu mya.co.uk/mya_space/get-more-tinder-matches

Oto Carla, 23-latka z Manchasteru. Urocza blondynka z szerokim uśmiechem i kompaktowym biustem.

rozmiar piersi

fot. zrzut ekranu mya.co.uk/mya_space/get-more-tinder-matches

To znowu Carla. Dokładnie ta sama, a jednak nieco inna, bo przy pomocy programu graficznego znacznie powiększono jej piersi.

 

rozmiar piersi

fot. zrzut ekranu mya.co.uk/mya_space/get-more-tinder-matches

Efekt? Carla z mniejszym biustem wzbudziła zainteresowanie 602 mężczyzn spośród 1000 „zaczepionych” przy pomocy aplikacji randkowej. Wersja z dużymi piersiami spotkała się z uznaniem znacznie większej grupy, bo aż 809 panów. To o ponad 1/3 większe szanse na znalezienie miłości.

A wszystko dzięki powiększeniu piersi z rozmiaru A do DD. Wynika z tego jednoznacznie, że każdy jeden rozmiar więcej to dokładnie 9 procent większe szanse na powodzenie.

Zdziwione?

 

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2015 18:02
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 66314trzy828
odpowiedz
Martyna (Ocena: 5) 12.12.2015 02:22
Jestem posiadaczką dużych piersi 70G a czasami nawet H. Faceci to wzrokowcy patrzą na piersi i twarz. Wiele razy się spotkałam z komplementowaniem moje biustu a nawet zazdroszczenia mojemu mężczyźnie. Chwila wolnego na dyskotece bez mojego mężczyzny obok a już pojawia się adorator. Mój facet wcześniej miał kobiety z małym biustem i od kiedy jest ze mną dopiero poczuł co to znaczy mieć kobietę z dużym biustem. Ja on to mowi: nie ma co porównywać :) A zazdrosne kobiety to dla mnie standard.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2015 23:20
jebnijcie sie w łeb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2015 23:54
Ja mam dziwny problem. Całe życie nie znosiłam swojego braku biustu, bo ciężko nazwać moją klatkę piersiową biustem. Małe i jeszcze szeroko rozstawione ,że nawet push up nie pomagał ani żelowe wkładki. W końcu namówiłam rodziców na sfinansowanie operacji (mam 21 i raczej sama nie mogłabym sobie na nią pozwolić jeszcze kilka lat). Ustalono ,że będzie we na przełomie sierpnia i września 2016 roku, żeby się wygoiło przed początkiem roku akademickiego. No i tu się zaczyna problem, bo kiedy przeprowadziłam się z jednego kraju na studia do drugiego musiałam wymienić leki na lokalny zamiennik. Mam duże problemy hormonalne, z pewnością to powód płaskiej klaty i nie tylko, i poszłam do lekarza o wypisanie czegoś o takim samym składzie tylko dostępnego w lokalnych aptekach. No i się zaczęło. W tym wieku biust zrobił to co powinien 10 lat temu. Rośnie i to w szybkim tempie. No wiadomo ,że nie urośnie do rozmiaru DD ale w końcu coś widać. Boję się ,że zaraz zaczną robić się rozstępy albo po odstawieniu hormonów wszystko wróci do poprzedniego stanu. Teraz pytanie, wsadzać implanty czy nie? Ja chciałam mieć mały i naturalnie wyglądający a nie wielkie kule. Teraz taki jest, ale może zrobić implanty mimo to?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2015 20:09
Moim zdaniem tu mogło chodzić nie tyle o rozmiar sam w sobie, ale o ogólny wygląd. Biust tej pani jest po prostu nieładny nie dlatego, że jest mały, tylko że jest niezgrabny i dziwnie osadzony na klatce piersiowej. Źle dobrany biustonosz też robi swoje. Jak by był mały, ale ładnie wyeksponowany, bardziej proporcjonalny, to ta pani nie traciłaby na atrakcyjności. więc tu nie chodzi o kwestie rozmiaru, tylko o ogólna urodę cycków. Małe, ładne piersiątka są mega atutem. Ta pani po prostu nie ma ich prawie wcale, a to co ma, jest niezgrabne. Powinni do badania wziąć laskę z normalnym, małym i ładnym cycem, to jej wersja z powiększonym biustem nie była już taka spektakularna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie