Czego boją się mężczyźni? Lista rzeczy, które dosłownie ich przerażają!

My boimy się porodu i tego, że zostaniemy starymi pannami. A oni?
Czego boją się mężczyźni? Lista rzeczy, które dosłownie ich przerażają!
Fot. Thinkstock
29.11.2015

Mężczyźni chcieliby uchodzić w towarzystwie za prawdziwych twardzieli. Z tego względu udają przed wszystkimi, że są macho, którym nie zdarza się płakać. Prawda jest jednak zupełnie inna. Istnieje szereg rzeczy, które dosłownie spędzają im sen z powiek i które – nie obawiajmy się tego słowa – po prostu ich przerażają.

My boimy się porodu i tego, że do końca życia zostaniemy starymi pannami. A oni?

Niechciana ciąża

Na szczycie listy znajduje się niechciana ciąża. Z jednej strony mężczyźni chcieliby uprawiać niezobowiązujący seks z nieznajomymi dziewczynami, z drugiej jednak obawiają się wpadki i wiążących się z nią konsekwencji: alimentów, bycia ojcem, ślubu…

Niskie zarobki

Niskie zarobki to dla wielu panów powód do wstydu. Czują się jeszcze gorzej, jeśli ich partnerka zarabia więcej i muszą się u niej np. zapożyczać.

czego boją się mężczyźni

Fot. Thinkstock

Bierna dziewczyna

Mężczyźni boją się również, że w łóżku całkowicie będą musieli przejąć inicjatywę, a jedyne, do czego zmusi się ich kobieta, to bierne przyzwolenie na seks. Pamiętaj, że dziewczyna, która leży podczas zbliżenia jak kłoda, jest największą zmorą facetów!

czego boją się mężczyźni

Fot. Thinkstock

Samotność / związek

W zależności od tego, na jakim etapie życia są faceci, boją się którejś z tych rzeczy. Kiedy są młodzi i chcą skakać z kwiatka na kwiatek – obawiają się poważnego związku. Natomiast gdy wszyscy ich kumple się żenią i zakładają rodziny, a oni wciąż nie mają stałej partnerki, wówczas boją się samotności.

Źródło: viralka.pl  

czego boją się mężczyźni

Fot. Thinkstock

Małżeństwo

Główne skojarzenia, jakie przychodzą mężczyznom do głowy, gdy myślą o ślubie, to: więzienie, kierat, ograniczenie wolności, zakaz spotkań z kumplami. Dlatego małżeństwa boją się jak ognia.

czego boją się mężczyźni

Fot. Thinkstock

Bycie nieudacznikiem

Jeżeli mężczyzna ma ojca, który osiągnął zawodowy sukces, przez całe swoje dorosłe życie obawia się, że nigdy mu nie dorówna. Z jednej strony chciałby do czegoś dojść sam, z drugiej pragnąłby kontynuować dzieło swojego taty i przejąć po nim firmę. Jeśli zdecyduje się iść drugą z tych dróg, dochodzi kolejny lęk: że wszyscy wokół będą mu wypominać pójście na łatwiznę i korzystanie z fortuny, której dorobił się jego ojciec.

czego boją się mężczyźni

Fot. Thinkstock

Słaby seks

Być bogiem seksu – oto największe marzenie każdego faceta. Jeśli nie są w stanie zaspokoić kobiety i stanąć na wysokości zadania, czują się przez to bezwartościowi. Dlatego przedwczesny wytrysk czy problemy z erekcją znajdują się na liście ich największych lęków.

Bycie gorszym od kobiety

Ty masz własne mieszkanie, a on wciąż wynajmuje jakąś obskurną kawalerkę? A może jeździsz lepszym samochodem niż twój facet? W takim razie wiedz, że on nie czuje się najlepiej z tą sytuacją. Obawia się bycia gorszym od kobiety.

Komentarze (7)

Ocena: 4.29 / 5
Anonim (Ocena: 3) 03.12.2015 07:40
Jedyna męską rzecz jaką tu widziałem to reklama Prostamolu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2015 19:01
Ale bzdury. Robią z mężczyzn płytkich ludzi myślących głównie o seksie...
odpowiedz
jedenipol (Ocena: 5) 29.11.2015 22:21
nie boimy się bycia gorszym od was tylko bycia nie wystarczająco dobrym dla was -_-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 29.11.2015 21:21
Ciekawe skąd macie takie informacje? Z jakichś sprawdzonych badań? Bo jeśli nie to są one stereotypowe i oceniają wszystkich facetów jedna miarą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2015 02:20
mnie też samotność przeraża,chociaż lubię być sama
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo