Męskie sekrety: To robi KAŻDY facet, ale umarłby ze wstydu, gdybyś się o tym dowiedziała!

Zastanów się dwa razy, zanim wejdziesz w ten artykuł. Czasem niewiedza bywa błogosławieństwem.
Męskie sekrety: To robi KAŻDY facet, ale umarłby ze wstydu, gdybyś się o tym dowiedziała!
Fot. Thinkstock
28.11.2015

Gdybyś na jeden dzień mogła otrzymać magiczną moc, o co byś poprosiła? Idziemy o zakład, że wcale nie byłaby to teleportacja, czy umiejętność latania. Chciałabyś czytać facetom w myślach, prawda? Być może wydaje ci się, że wówczas komunikacja z nimi byłaby dla ciebie o wiele łatwiejsza. Tylko że to wcale nie takie oczywiste.

Czasami niewiedza bywa błogosławieństwem, a dzisiejszy artykuł jest najlepszym tego dowodem. Dlatego zastanów się dwa razy, zanim przejdziesz do jego dalszej części. W tekście zdradzamy bowiem męskie tajemnice, do których panowie nigdy sami by się nie przyznali. Co więcej, umarliby ze wstydu, gdyby wyszły na jaw.

Zaryzykujesz?

Facetom zdarza się oddawać mocz do zlewu

Ohyda, prawda? A jednak to robią, zwłaszcza gdy łazienka jest przez dłuższy czas okupowana przez ich mamę / siostrę / partnerkę. Dlatego zanim następnym razem zaczniesz zmywać naczynia, najpierw opłucz zlew bieżącą wodą. Tak na wszelkie wypadek.

Mężczyźni czyszczą podłogę swoimi skarpetami

Każdej z nas zdarza się raz na jakiś czas rozlać coś na podłogę. A to skapnie nam odrobina mleka, które chciałyśmy dolać do kawy, a to rozlejemy zupę, nakładając ja do miski. Tylko że my w takich sytuacjach chwytamy po szmatę do podłogi lub po ręcznik papierowy, a faceci… oni po prostu wycierają wszystko swoją stopą odzianą w skarpetkę.

męskie sekrety

Fot. Thinkstock

Nie piorą swoich spodni

Miej świadomość, że mężczyźni rzadko kiedy piorą także swoje spodnie. Wychodzą z założenia, że na dżinsach brud wcale nie jest aż tak widoczny, więc nie ma potrzeby wrzucania ich do pralki. Dla nich to zbędne zawracanie sobie głowy. Jak widać higiena nie jest ich najmocniejszą stroną!

Lubią głośno bekać

Ciesz się, że nie słyszysz na co dzień, jak twój facet zachowuje się po jedzeniu. Jego głośne beknięcia dosłownie słychać w mieszkaniu obok. Im donośniej to zrobi, tym większą ma z tego radość. On to po prostu lubi.

męskie sekrety

Fot. Thinkstock

Zgarniają ze zlewu pastę do zębów

Kiedy facetowi spadnie do zlewu pasta do zębów, ponownie nakłada ją na szczoteczkę. Nawet jeśli w umywalce roi się od kurzu i włosów.

Zatykają umywalkę swoimi włosami (także łonowymi)

Jeśli mieszkasz z facetem, wiesz o czym mowa. Po goleniu łazienka przypomina pobojowisko. Maszynka zostaje rzucona niedbale na pralkę, a zarost (lub włosy łonowe), który wylądował w umywalce, leży tam, dopóki go nie sprzątniesz. Ty, nie twój facet. Już wiesz, czemu zlew tak często się zatyka…

męskie sekrety

Fot. Thinkstock

Zmieniają prześcieradło raz na pół roku

Pranie pościeli nie należy do ulubionych czynności facetów. Pewnie dlatego zabierają się do tego tak rzadko. Ściślej – na tym samym prześcieradle potrafią spać nawet przez pół roku. Pamiętaj o tym, kiedy następnym razem będziesz nocować u ukochanego i wtulać twarz w poduszki, które swoje już przeszły…

męskie sekrety

Fot. Thinkstock

Jedzą z podłogi

Każdej z nas zdarza się czasem podnieść jedzenie, które spadło na podłogę. Nie jesteśmy w tym temacie święte i nie zamierzamy udawać, że jest inaczej. Podnosimy jednak takie produkty, jak np. pomidorki koktajlowe, czy jabłka, które da się jeszcze uratować, myjąc je np. pod bieżącą wodą. Tymczasem facet jest w stanie zjeść z podłogi dosłownie wszystko: kotleta, frytki, surówkę. Wychodzi z założenia, że nic nie może się zmarnować, nawet jeśli wylądowało na lepkiej od brudu podłodze.

męskie sekrety

Fot. Thinkstock

Oceniają wygląd swojego kału

Chodzenie do toalety sprawia mężczyznom niebywałą radość. Zwłaszcza gdy załatwiają tam tzw. „grubszą potrzebę”. Patrzenie na efekt końcowy to dla nich przyjemność. Gdyby tylko mogli, zawołaliby innych do łazienki i pochwalili się rozmiarem swojego „dzieła”.

męskie sekrety

Fot. Thinkstock

Rezygnują z kąpieli, bo lubią zapach swojego potu

Czasem, kiedy facet porządnie spoci się przy pracach domowych, woli poleżeć na kanapie i delektować się swoim „męskim zapachem” niż iść do łazienki i zmyć z siebie pot. On naprawdę lubi wąchać swoje pachy!

Komentarze (45)

Ocena: 4.13 / 5
Anonimka :) (Ocena: 2) 07.01.2016 20:41
Ten artykuł stawia facetów w bardzo złym świetle. Jestem ze swoim prawie 2 lata i według mnie to wystarczający czas aby przekonać się "do czego jest zdolny" ,zwłaszcza, że przebywamy w swoim towarzystwie prawie non stop. I muszę przyznać, że beka tak głośno, że aż się ziemia trzęsie :D Robi też dużo innych "świńskich" rzeczy (nie obleśnych) ,ale mimo to prześcieradło czy pościel zmienia co tydzień, góra dwa. Nigdy nie ściera niczego skarpetką, tym bardziej nie je z podłogi....Nie każdy facet jest taki sam i nie wszyscy zachowują się jak prosiaki :)
odpowiedz
meg (Ocena: 5) 29.11.2015 19:11
Zdarza mi się to wszystko, a jestem kobietą... każdy może być fleją niezależnie od płci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2015 08:55
Pisareczko zmien faceta czym predzej. Nie swiadczy to dobrze o tobie jak trzymasz takiego knurka w domu. No chyba ze lubisz jego brudny zapewne swiderek.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2015 00:23
jakis deb.l ten tekst napisał. a jeszcze wiekszy go tu zamiescił dno
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2015 00:19
O co chodzi z ta podloga ,bo nie chce mi się wszystkiego czytac ,faceci jedza z podłogi ,czy na podłodze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo