Wysłała zdjęcie swojej pochwy do 40 mężczyzn. Ich reakcja nie mieści się w głowie!

Czy zareagowali tak samo źle, jak my na widok męskiego przyrodzenia?
Wysłała zdjęcie swojej pochwy do 40 mężczyzn. Ich reakcja nie mieści się w głowie!
Fot. Thinkstock
25.11.2015

Aplikacje randkowe typu Tinder zdobywają coraz większą popularność. Dla niektórych to najprostszy i jedyny sposób na poznanie drugiej osoby. Wystarczy kilka kliknięć, by mechanizm dopasował nas do siebie i umożliwił rozmowę. Doświadczone użytkowniczki wiedzą jednak, że spośród tysięcy mężczyzn nie zawsze jest z kogo wybierać. Niektórzy panowie są zdecydowanie zbyt bezpośredni i zanim się powitają, przesyłają rozmówczyni zdjęcie przedstawiające... przyrodzenie.

Penis na przywitanie zazwyczaj się nie sprawdza. Zdecydowana większość z nas szuka tam przyjaźni, może nawet miłości, a nie przygodnego seksu z pierwszym lepszym. A co by się stało, gdyby odwrócić role i to kobieta atakowałaby swojego wybranka fotografią pochwy? Czy mężczyzna spoglądający na nasze krocze zareagowałby tak samo negatywnie, jak my na widok (nieproszonego) prącia?

Dziennikarka portalu Thrillist.com postanowiła to sprawdzić.

aplikacje randkowe

fot. zrzut ekranu thrillist.com

Kerry Quinn przyznaje, że wielokrotnie otrzymywała od mężczyzn wiadomości zawierające jedynie zdjęcia ich penisów. I chociaż uczciwie przyznaje, że nie jest to najgorszy widok, raczej nie życzy sobie podrywania w ten sposób. Ciekawiło ją jednak, czy równie wybredni okażą się panowie. Eksperyment polegał na wysłaniu do 40 użytkowników aplikacji fotografii przedstawiającej kobiecą strefę intymną.

Dziennikarka nie zdecydowała się na autoportret, więc idealne zdjęcie znalazła w internecie. Warunki były dwa – pochwa musi chociaż trochę przypominać jej własną i prezentować się „słodko” (cokolwiek to znaczy). Kiedy system dopasował do niej potencjalnych partnerów, rozpoczęła swoją zabawę.

Czy któryś z panów poczuł się zdegustowany?

aplikacje randkowe

fot. zrzut ekranu thrillist.com

Wręcz przeciwnie! Po krótkiej wymianie zdań Kerry dołączyła wspomniane zdjęcie. 1 mężczyzna zapytał ją, czy jest prawdziwą kobietą. Inny odesłał zdjęcie psa. 9 rozmówców zrewanżowało się fotografiami przedstawiającymi ich przyrodzenia. Kolejny dołączył filmik z masturbacji. Nie takiej reakcji się spodziewała. Pod koniec eksperymentu zrezygnowała nawet z „cześć”, od razu wklejając do konwersacji zdjęcie pochwy. I znowu okazało się, że odbiorca jest zachwycony.

W badaniu wzięło udział 40 losowo wybranych facetów. Odpowiedziało 37 i KAŻDY z nich wyraził zainteresowanie dalszą znajomością. Wszyscy koniecznie chcieli się spotkać, bez względu na dzielącą ich odległość czy różnicę wieku. Zdecydowanie najczęstszą odpowiedzią był opis, co delikwent chciałby z nią zrobić.

Naprawdę niewiele im trzeba. To chyba najbardziej skuteczna metoda podrywu...

aplikacje randkowe

fot. zrzut ekranu thrillist.com

Pyszności. To dla mnie? Nie wierzę, że możesz być prawdziwa – napisał jeden z rozmówców.

aplikacje randkowe

fot. zrzut ekranu thrillist.com

Jakie są twoje plany na weekend? - to kolejna reakcja na zdjęcie pochwy.

Spodziewałyście się czegoś innego?

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2015 12:59
Przecież Tinder w zamyśle jest aplikacją do spotkań "na seks", a że polskie społeczeństwo nie jest tak otwarte, to zrobili z tego portal randkowy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2015 21:40
to slodkie, ze po tylu artykułach dalej nie nauczyłyście się, że pochwa to narząd wewnętrzny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2015 23:34
Nie jara Cię penis twojego faceta?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2015 21:39
A czego się spodziewała sory ale na takich portalach jest 80% mężczyzn ktorzy szukają TYLKO i wylacznie seksu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 25.11.2015 17:48
To takie żałosne. Wyślij kawałek ciała i nagle każdy buhaj chce Cię poznać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie