Jak zachowywać się na pierwszej randce? Kontrowersyjne rady, które podobno zawsze działają!

Ten poradnik to zaprzeczenie wszystkiego, co do tej pory słyszałaś. Tak uwiedziesz każdego faceta.
Jak zachowywać się na pierwszej randce? Kontrowersyjne rady, które podobno zawsze działają!
Fot. pexels.com
20.11.2015

Pierwsza randka to decydujący moment każdej damsko-męskiej znajomości. W końcu to od niej wszystko się zaczyna i jeśli nie wypadnie najlepiej, najprawdopodobniej nie będzie dalszego ciągu. Równocześnie chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, ale także nie przesadzić z otwartością i pozostawić nieco tajemnicy, którą wybranek mógłby dopiero odkryć. Warto zastanowić się nad taktyką, aby uzyskać oczekiwany efekt.

Na rynku dostępnych są tysiące poradników na temat randkowania. Problem w tym, że każdy z nich mówi nam co innego. Cudowne rady jednego wykluczają się ze spostrzeżeniami innego autora. Rzadko jednak mamy do czynienia z taką dawką szczerości i kontrowersji, jak tym razem. Dziennikarka portalu BuzzFeed twierdzi, że znalazła idealny sposób na to, jak uwieść mężczyznę. Każdego.

Jej porady mogą Ci się bardzo nie spodobać, ale może jednak warto spróbować?

jak zachowywać się na randce

fot. unsplash.com

CO JEŚĆ NA RANDCE

 

Ta rada jeszcze bardziej komplikuje sytuację. Gdybyś zamówiła coś do jedzenia, mogłabyś zająć się przeżuwaniem, a nie mówieniem. Problem w tym, że to niemile widziane. Według dziennikarki na pierwszej randce należy ukrywać swój głód. Unikniesz dyskusji na temat menu, nie pobrudzisz się, a na dodatek facet nie będzie obawiał się, że przytyjesz. Najesz się dopiero po powrocie do domu.

jak zachowywać się na randce

fot. unsplash.com

STRÓJ NA RANDKĘ

 

Publicystka przestrzega przed krótkimi spódniczkami i butami na wysokim obcasie. Nie możesz pokazać, że za bardzo się starasz. Odsłonięte nogi sprawią, że przestanie Cię słuchać, a zacznie myśleć wyłącznie o zaciągnięciu Cię do łóżka. Obcasy mogą okazać się niebezpieczne, jeśli adorator okaże się znacznie niższy, niż myślałaś.

jak zachowywać się na randce

fot. unsplash.com

MAKIJAŻ NA RANDKĘ

 

Wiele z nas zastanawia się na idealnym make-up`em, ale to wszystko na nic. Dziennikarka sugeruje, aby niczego w swoim wyglądzie nie poprawiać. Pełna naturalność obniży jego oczekiwania i kiedy dojdzie do kolejnego spotkania, będziesz mogła go zaskoczyć. Na razie niech skupi się na rozmowie. Jeśli na tym etapie się nie wycofa, to znaczy, że jest coś wart.

jak zachowywać się na randce

fot. unsplash.com

PRZYGOTOWANIA DO RANDKI

 

Może się wydawać, że higiena to absolutna podstawa, ale zdaniem publicystki nie warto przykładać do niej wagi. Zrezygnuj z prysznica i pozwól mu poczuć Twój naturalny zapach. Nie od dziś wiadomo, że w pocie ukrywają się feromony, które mogą okazać się skuteczniejszym wabikiem, niż Twój wygląd albo to, co masz do powiedzenia. On musi to poczuć.

jak zachowywać się na randce

fot. unsplash.com

O CZYM ROZMAWIAĆ NA RANDCE

 

Zasada jest bardzo prosta. Najlepiej, gdybyś w ogóle się nie odzywała, a jedynie słuchała jego wynurzeń. Udawaj zainteresowaną, ale sama zbyt wiele nie zdradzaj. Nie dopytuj, nie proś o drugą randkę, przytakuj i konsekwentnie milcz. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które nie zamęczają ich rozmową i pozwalają się wykazać. Po prostu siedź cicho i gryź się w język za każdym razem, kiedy chciałabyś coś skomentować.

jak zachowywać się na randce

fot. unsplash.com

JAK KORZYSTAĆ Z TELEFONU NA RANDCE

 

Większość poradników sugeruje, aby wyłączyć telefon i poświęcić całą uwagę partnerowi. Nie tym razem! Publicystka zachęca, aby mieć go cały czas pod ręką, a wcześniej zaangażować koleżankę, aby co jakiś czas do Ciebie dzwoniła. W ten sposób wyjdziesz na osobę, która prowadzi bujne życie towarzyskie. Dasz mu także do zrozumienia, że jesteś samowystarczalna i nie będziesz go zanudzała wszystkimi swoimi problemami. Masz się komu wygadać.

jak zachowywać się na randce

fot. unsplash.com

CAŁOWANIE SIĘ NA RANDCE

 

Nie ma mowy. Facet nie może poczuć, że jesteś już jego i więcej nie musi się starać. Całowanie się na pierwszej randce przyniesie więcej szkody, niż pożytku. Ty wyjdziesz na łatwą, on spocznie na laurach i nic z tego nie będzie.

Pozostaje tylko jedno pytanie – czy to ma prawo się udać?

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 4.17 / 5
anonim (Ocena: 5) 21.11.2015 23:52
a więc tak kto by umówił się drugi raz z dziewczyną, która śmierdzi potem nic się nie odzywa i przez większość czasu odbiera telefony od koleżanki zamiast zwracać na niego uwagę, to jakiś żart xD?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2015 23:35
To jest jakiś ABSURD...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2015 14:13
na codzien czesto chodze na obcasach i mam dosc mocny makijaz, nie widze powodu zeby na pierwsza randke zmieniac sie w kogos kim nie jestem, jesli by mu sie to nie spodobało to jego strata ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2015 22:25
na pierwszej randce z facetem nawijałam jak najęta, jak głupia momentami. cóż, druga randka była i mam zaproszenie na trzecią. jednak dziewczyny, mam taki problem. wiadomo, że da się wyczuć, że chłopak jest taki trochę skrępowany i ja właśnie to u niego wyczuwam. jest bardzo sympatyczny i zabawny i świetnie mi się z nim rozmawia, jednak wyczuwam, że jest chyba lekko nieśmiały. myślałam, że na drugim spotkaniu będzie lepiej, ale nie wiem czy było. myślicie, że mu przejdzie? jak sprawic, żeby był bardziej wyluzowany? (żaden sztywniak, nic z tych rzeczy, ale wiecie..)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 1) 20.11.2015 21:20
Czy to zarty? :0
odpowiedz

Polecane dla Ciebie