10 rzeczy, których mężczyźni nigdy nie zaakceptują w kobietach

Pewne zachowania i nawyki są dla nich zwyczajnie niezrozumiałe.
10 rzeczy, których mężczyźni nigdy nie zaakceptują w kobietach
Fot. unsplash.com
13.11.2015

Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Ile razy słyszałaś to powiedzenie? My stykamy się z nim na okrągło i – jak się okazuje – sporo w nim racji. Niektóre z naszych zachowań, czy nawyków stanowią bowiem dla facetów nieodgadnioną tajemnicę. Nie dość, że nie mogą ich zrozumieć, to w dodatku nie są w stanie ich zaakceptować.

O jakich rzeczach mowa? Znasz je z autopsji. Oto one!

kobiece zachowanie

Fot. unsplash.com

Dziwne fascynacje

Mężczyźni nie są w stanie także pojąć naszych dziwnych fascynacji, np. wzdychania do filmowego wampira czy do wymuskanego chłoptasia z boysbandu. Uważają, że jest to zwyczajnie… głupie.

kobiece zachowanie

Fot. unsplash.com

Huśtawka nastrojów

Raz jesteś łagodna jak baranek, a innym razem mogłabyś rozszarpać swojego faceta na strzępy. Twoja huśtawka nastrojów doprowadza go do szaleństwa. Nie jest w stanie zaakceptować twoich zmiennych zachowań. Wolałby, żebyś częściej miała dobry humor.

Miłość do butów

Na koturnie, płaskie, na obcasie, z kokardką i bez, czerwone, czarne, kremowe, w paski i w kratę… Ilość twoich butów przerasta twojego partnera. W dodatku ciągle masz ochotę kupować nowe fasony, które według niego albo są zbędne, albo niczym nie różnią się od obuwia, które już posiadasz w swojej kolekcji.

kobiece zachowanie

Fot. unsplash.com

Rozrzucanie po mieszkaniu akcesoriów do włosów

Gdziekolwiek twój facet się nie ruszy, natyka się na twoje gumki do włosów, wsuwki, spinki, czy opaski. Za każdym razem, kiedy tak się dzieje, chłopak zachodzi w głowę, czemu nie trzymasz wszystkich tych akcesoriów w jednym miejscu. Zamiast tego walają się po podłodze, szafkach, a nawet na łóżku.

Bycie wredną

Kobiety miewają trudny charakter, zwłaszcza gdy ktoś zajdzie im za skórę. Twój facet doświadczył tego nieraz. Albo jak furiatka na niego krzyczysz podczas kłótni, albo strzelasz focha i złowrogo milczysz przez kilka dni. On tego ani nie rozumie, ani tym bardziej nie akceptuje.

kobiece zachowanie

Fot. unsplash.com

Lęk przed drobnymi owadami

Na widok małego pajączka wskakujesz na krzesło, a kiedy chrabąszcz wplącze ci się we włosy, krzyczysz jak obrywana żywcem ze skóry? Twojego faceta to męczy. Nie pojmuje, jak coś tak mikroskopijnego może napawać cię lękiem.

Marzenia o ślubie

Kobiety zazwyczaj wyobrażają sobie dzień swojego ślubu już jako małe dziewczynki. Fantazjujemy o białej sukni, długim welonie i księciu z bajki. Cóż, mężczyzn to zwyczajnie śmieszy. Nie rozumieją, jak przez całe życie można marzyć o wyjściu za mąż.

kobiece zachowanie

Fot. unsplash.com

Ciągłe zmiany

Odkąd poznałaś swojego faceta, ciągle próbujesz coś w nim zmienić. Styl ubierania, pracę, gust muzyczny, poglądy polityczne. Twój mężczyzna nie rozumie, dlaczego chcesz to robić. Uważa, że jeśli się kogoś kocha, to nakłanianie go do jakichkolwiek zmian jest zbędne.

Pociąg do drani

Faceci nie pojmują także, dlaczego my, kobiety, tak bardzo lgniemy do drani, kiedy obok nas kręci się tylu dobrych, sympatycznych chłopaków. Zamiast wejść w związek z mężczyzną, który nosiłby nas na rękach, my spychamy go do strefy „friendzone” i wybieramy łobuzów. A potem wypłakujemy się na ramieniu zakochanych w nas kumpli.

kobiece zachowanie

Fot. unsplash.com

Skomplikowana damska przyjaźń

U facetów sprawa jest jasna: za kumpla daliby sobie odciąć rękę. Jeśli trzeba skłamać dla jego dobra, zrobią to bez mrugnięcia okiem. Jeśli zadurzą się w jego dziewczynie, ani ona, ani on nigdy się o tym nie dowiedzą. Męska przyjaźń to dla facetów świętość.

W przypadku kobiet jest to nieco bardziej skomplikowane. Obgadujemy za plecami nawet nasze najlepsze przyjaciółki. Bez mrugnięcia okiem flirtujemy z ich facetami. Zdradzamy innym ich najskrytsze sekrety. Nasza dwulicowość względem najlepszych koleżanek jest dla mężczyzn czymś kompletnie niezrozumiałym.

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2015 16:52
Sprzedam zestaw wczesnoporonny z Women On Web. Zestaw składa sie z 1 tab Mifepristonu+ 12 tab Misoprostolu. Cena to 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 66314trzy828. Polecam!
odpowiedz
RP (Ocena: 5) 14.11.2015 13:16
Tak, tak, dobrze, że mężczyźni są tacy zrozumiali i wszystkie ich cechy są zrozumiałe i do zaakceptowania. Męska przyjaźń taka idealna? Jasne. Widziałam wiele przypadków robienia przyjaciela w konia, odbijania mu dziewczyny... My wzdychamy do chłopaków z boysbandu? Oni się za każdą laską z większym dekoltem albo miniówką oglądają na ulicy. Rozwalają wszędzie swoje ciuchy. Puszczają bez krępacji bąki. Raz widziałam jak mój znajomy wąchał skarpetki... swojego kolegi! Uwielbiają bójki, myślą, że rozklekotane BMW to szpan (no bo "beemka")... wspaniale po prostu.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2015 23:02
Mój facet jest dosyć wysoki, dobrze zbudowany, ma bardzo męskie rysy, ale bardzo brzydzi się chrabąszczy. Po prostu tak ma, jak coś wokół niego lata, to odprawia takie karate, że można pęknąć ze śmiechu. Szczególnie w zestawieniu z jego wyglądem. Poza tym, ja nie zdradzam nikomu sekretów przyjaciółki, ale nie kłamię dla niej, a ona nie stawia mnie w sytuacji, w której teoretycznie powinnam. Nie boję się owadów, mój facet uwielbia, jak jestem trochę wredna dla innych (jak rzucam w twarz coś szczerego, czego inni nie chcieli powiedzieć głośno), rozumie moją miłość do ubrań (w tym butów) i tak dalej. U mnie się prawie nic nie sprawdza.
odpowiedz
Avenal (Ocena: 5) 13.11.2015 16:12
Beznadzieja. Mam entomofobię i nie wyobrażam sobie, żeby mój facet "nie akceptował" mojego strachu. Nie obchodzi mnie, że się boisz, nawet jeśli - nie próbuj pisnąć słowa, bo może mnie to zmęczyć? Całe szczęście, że na mojej drodze taki "facet" nigdy się nie pojawił... Skomplikowana przyjaźń? Jest wiele kobiet, które cenią przyjaźń oraz wielu dwulicowych mężczyzn.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 1) 13.11.2015 14:35
Jprdl kto to wymyśla?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo