8 sztuczek, które stosują mężczyźni, abyśmy kochały ich jeszcze bardziej

Pod żadnym pozorem nie pokazujcie tej listy przedstawicielom płci przeciwnej! Gwarantujemy, że wtedy nie będziecie potrafiły im się oprzeć...
8 sztuczek, które stosują mężczyźni, abyśmy kochały ich jeszcze bardziej
07.11.2015

Za co tak naprawdę najbardziej kochamy mężczyzn? Cóż, musiałybyśmy stworzyć naprawdę długą listę, aby wymienić wszystkie znane nam powody. Czasami wystarczą bowiem drobiazgi, abyśmy zupełnie oszalały na czyimś punkcie.

I choć wygląd zewnętrzny ma duże znacznie, facetów kochamy przede wszystkim za ich charakter. Co jeszcze nas w nich tak naprawdę urzeka? Nie pokazujcie pod żadnym pozorem tej listy przedstawicielom przeciwnej płci! Gwarantujemy, że wtedy nie będziecie potrafiły im się oprzeć... :)

1. Wspólne plany

Gdy mężczyzna snuje wspólne plany na przyszłość, daje kobiecie do zrozumienia, że naprawdę myśli o niej poważnie. Nie musi to być nic zobowiązującego. Propozycja wakacji we dwoje czy nawet weekendu za miastem wystarczy, abyśmy mogły poczuć się docenione.

Deutzen Kroes

7. Odrobina dominacji

Każda kobieta od czasu do czasu marzy o tym, aby być nieco zdominowana przez swojego mężczyznę. Dzięki temu właśnie nawet po wielu latach związku, wciąż czujemy dreszcz podniecenia i odrobinę niepewności.

Deutzen Kroes

8. Drobne gesty

Tak jak już wspominałyśmy, drobne gesty, czułe przywitanie czy trzymanie za rękę w gronie znajomych, sprawiają, że czujemy bliskość z partnerem. Czułość naprawdę odgrywa ogromną rolę w budowaniu więzi i pomaga nam zadbać o życie erotyczne.

Deutzen Kroes

6. Bezinteresowność

Ile razy twojemu mężczyźnie zdarzyło się zrobić coś, tylko po to, by sprawić ci przyjemność? Ta bezinteresowność sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Związek to bowiem także poświęcenia. Pamiętaj jednak, że ta zasada powinna działać w obie strony.

Deutzen Kroes

4. Stara się sprawić ci przyjemność

Czy może być coś wspanialszego od mężczyzny, który stara się zrobić wszystko, aby dostarczyć ci maksimum przyjemności w łóżku? Chyba sama znasz odpowiedź...

Deutzen Kroes

5. Gotuje

Przyznajmy to szczerze. Mężczyźni, którzy są pewni siebie w kuchni i potrafią się popisać naprawdę wyjątkowym daniem, są piekielnie seksowni. Jak to mówią - przez żołądek do serca...

Deutzen Kroes

2. Umiejętność słuchania

Mężczyzna, który słucha, to prawdziwy skarb! I choć nie lubimy generalizować, musimy przyznać, że niewielu facetów posiada tę umiejętność. Mężczyzna przestaje bowiem być egoistyczny dopiero wtedy, gdy naprawdę czuje coś do swojej kobiety. To właśnie w tym momencie zaczyna wykazywać w pełni zainteresowanie jej osobą.

Deutzen Kroes

3. Wrażliwa strona

Rozczula nas także męska wrażliwość. Nie chodzi o to, aby każdego dnia rozmawiać o swoich uczuciach. Gdy jednak facet otwiera się choć raz na jakiś czas, czujemy się lepiej w jego towarzystwie, czujemy się ważne i godne zaufania.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 1 / 5
Nie musisz już przewijać 8 stron! (Ocena: 1) 07.11.2015 11:41
1. Wspólne plany Gdy mężczyzna snuje wspólne plany na przyszłość, daje kobiecie do zrozumienia, że naprawdę myśli o niej poważnie. Nie musi to być nic zobowiązującego. Propozycja wakacji we dwoje czy nawet weekendu za miastem wystarczy, abyśmy mogły poczuć się docenione. ///// 2. Umiejętność słuchania Mężczyzna, który słucha, to prawdziwy skarb! I choć nie lubimy generalizować, musimy przyznać, że niewielu facetów posiada tę umiejętność. Mężczyzna przestaje bowiem być egoistyczny dopiero wtedy, gdy naprawdę czuje coś do swojej kobiety. To właśnie w tym momencie zaczyna wykazywać w pełni zainteresowanie jej osobą. ///// 3. Wrażliwa strona Rozczula nas także męska wrażliwość. Nie chodzi o to, aby każdego dnia rozmawiać o swoich uczuciach. Gdy jednak facet otwiera się choć raz na jakiś czas, czujemy się lepiej w jego towarzystwie, czujemy się ważne i godne zaufania. ///// 4. Stara się sprawić ci przyjemność Czy może być coś wspanialszego od mężczyzny, który stara się zrobić wszystko, aby dostarczyć ci maksimum przyjemności w łóżku? Chyba sama znasz odpowiedź... ///// 5. Gotuje Przyznajmy to szczerze. Mężczyźni, którzy są pewni siebie w kuchni i potrafią się popisać naprawdę wyjątkowym daniem, są piekielnie seksowni. Jak to mówią - przez żołądek do serca... ///// 6. Bezinteresowność Ile razy twojemu mężczyźnie zdarzyło się zrobić coś, tylko po to, by sprawić ci przyjemność? Ta bezinteresowność sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Związek to bowiem także poświęcenia. Pamiętaj jednak, że ta zasada powinna działać w obie strony. ///// 7. Odrobina dominacji Każda kobieta od czasu do czasu marzy o tym, aby być nieco zdominowana przez swojego mężczyznę. Dzięki temu właśnie nawet po wielu latach związku, wciąż czujemy dreszcz podniecenia i odrobinę niepewności. ///// 8. Drobne gesty Tak jak już wspominałyśmy, drobne gesty, czułe przywitanie czy trzymanie za rękę w gronie znajomych, sprawiają, że czujemy bliskość z partnerem. Czułość naprawdę odgrywa ogromną rolę w budowaniu więzi i pomaga nam zadbać o życie erotyczne.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie