Nie miej wyrzutów sumienia, gdy robisz te rzeczy swojemu chłopakowi! – TOP 7

O czym mowa? Sprawdź!
Nie miej wyrzutów sumienia, gdy robisz te rzeczy swojemu chłopakowi! – TOP 7
06.11.2015

Twój facet z pewnością jest najcudowniejszym, najukochańszym i najprzystojniejszym facetem na świecie. Kochasz go i ostatnią rzeczą, jaką kiedykolwiek chciałabyś zrobić, to go skrzywdzić. Oczywiście – możesz sprawić, by czuł się komfortowo 24 godziny na dobę. Nie zapominaj jednak o sobie i swoich potrzebach.

Czasami warto, byś tupnęła nogą i przywołała go do porządku, nawet jeśli jemu się to nie spodoba. Oto 7 zachowań, których absolutnie nie powinnaś się wstydzić.

Pamiętaj: nie miej wyrzutów sumienia, gdy robisz te rzeczy swojemu chłopakowi!

couple

Proszenie go o przysługę

Niektóre kobiety wstydzą się prosić swojego chłopaka o przysługę. Wolą grać zaradną Zosię Samosię niż przyznać się do tego, że potrzebują męskiej pomocy. Nie wstydź się swoich chwil słabości. Po to masz przy sobie mężczyznę, by móc na niego liczyć w kryzysowych sytuacjach.

couple

Wysyłanie kilku wiadomości pod rząd

Napisałaś facetowi SMS, ale nie odpisał. Wysłałaś więc kolejny i kolejny, aż wreszcie dał znak życia. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Kochasz go i martwisz się o niego, nie ma zatem nic złego w tym, że wysłałaś mu kilka wiadomości pod rząd.

couple

Przypominanie mu o czymś, co miał zrobić

Kobiety zazwyczaj popełniają klasyczny błąd: proszą o coś ukochanego (np. o wyniesienie śmieci, wymianę żarówki, pomalowanie ściany), a gdy facet nie kwapi się do wykonania prośby, przestają nalegać. Niesłusznie. Obowiązkiem twojego partnera jest ci pomagać. Jeśli nie wysłuchał prośby za pierwszym razem, przypominaj mu ją do skutku.

couple

Naciskanie, by poszedł z tobą do znajomych

Umawialiście się, że sobotni wieczór spędzicie u twoich znajomych. Od samego rana twój facet przebąkuje jednak, że wolałby zostać w domu; że boli go głowa; że tak właściwie to on nie ma ochoty na żadną imprezę. W takiej sytuacji masz prawo naciskać go, by poszedł z tobą. Obiecał ci wspólny wieczór, więc dlaczego chce ci teraz pokrzyżować plany? Nie miej wyrzutów sumienia, gdy będziesz mu to przypominać.

couple

Odmawianie seksualnych zachcianek

Mężczyźni miewają różne pomysły: chcą, by ich partnerka przebierała się w lateksowe ciuszki, dawała się skuwać kajdankami, a nawet godziła na drugą kobietę w sypialni. Nie bój się niszczyć takich zachcianek w zalążku. Twoje potrzeby też się liczą, więc masz prawo do odmowy, kiedy coś ci się nie podoba.

couple

Mówienie mu prosto w oczy, że kiepsko wygląda

Jeśli chłopak prosi cię o szczerą opinię na temat swojego stroju / uczesania / brody, a ty widzisz, że facet nie prezentuje się dobrze, nie bój się powiedzieć mu tego prosto w oczy. Związek nie polega na tym, by tylko sobie przyklaskiwać i prawić nieszczere komplementy. Przecież masz na uwadze dobro ukochanego. Zasłużył na prawdę, skoro sam o nią poprosił.

couple

Odmowa gotowania czy sprzątania

Oboje jesteście dorośli i oboje macie na głowie mnóstwo spraw. Dlaczego więc tylko ty masz prać, gotować i sprzątać? Twój chłopak również ma dwie sprawne ręce, a zatem może ci pomóc w domowych obowiązkach. Nie miej wyrzutów sumienia, gdy powiesz mu od czasu do czasu, by ugotował obiad lub posprzątał łazienkę.

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 4.57 / 5
Mileweczka (Ocena: 5) 07.11.2015 19:14
Dziewczyny, może wy coś poradzicie? Mój chłopak strasznie się zapuścił... Okrutnie przytył w szybkim tempie i zaczęłam się strasznie martwić o jego zdrowie, a i powiem też szczerze, że tęsknie za jego chudszą wersją. Jemu to zupełnie nie przeszkadza, czuje się dobrze w swojej skórze... Trochę mi wstyd, bo wszyscy nasi znajomi dbają o swoje zdrowie, włącznie ze mną. Ja prosiłam, groziłam, czekałam cierpliwie a on nic... Nie schudnie dla mnie bo dobrze czuje się w swojej skórze :/ Miałyście może podobny problem? Poradziłyście sobie?
odpowiedz
Ajantisss (Ocena: 2) 07.11.2015 15:03
2 strona - z jakiej racji mężczyzna musi iść do znajomych swojej dziewczyny skoro może ich nie lubić? 3 strona - jeżeli mężczyzna nie ma czasu to dlaczego kobieta sama tego nie zrobi? 4 strona - Hah, autorka artykułu ma niezłą wyobraźnię i zachcianki 5 strona - zgadzam się z pierwszym zdaniem. reszta tekstu mówi o tym, ze mężczyzna nie ma prawa być zmęczony siedząc cały dzień w pracy, ale jeszcze ma obowiązek ugotować obiad, pozmywać itp 6 strona - z tym się akurat zgadzam (ale to działa w obie strony, dlatego kobiety nie powinny strzelać focha jeśli powiemy prawdę) 7 strona - racja, nie wstydźcie się prosić nas o przysługi, ale nie proście nas o to, byśmy robili wszystko. 8 Strona - jeżeli nie odbieramy to znaczy, że nie możemy, albo nie mamy takiej możliwości (ewentualnie nie chcemy), a pisząc kilka wiadomości pod rząd, tylko pogarszacie sytuację bo wtedy na pewno nie odbierzemy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2015 21:52
połowa tego artykułu to oczywistości, a druga połowa to kompletne bzdury
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2015 21:32
Należy pisać "z rzędu", nie "pod rząd".
odpowiedz
Betty (Ocena: 5) 06.11.2015 21:12
Punkt 4. Skąd założenie, że kobieta ma się godzić na drugą kobietę w sypialni, a - jak rozumiem - nie oczekuje tam drugiego mężczyzny? Nie wszystkie są takie grzeczne. Poczytajcie książkę "My, swingersi" i wszystko będzie jasne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie