Cechy wyglądu, które dyskwalifikują Cię w męskich oczach (Wiemy to od facetów!)

Panowie wypisali na kartkach, co drażni ich w ciele kobiet. Poznaj najpopularniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi!
Cechy wyglądu, które dyskwalifikują Cię w męskich oczach (Wiemy to od facetów!)
30.10.2015

Choć podświadomie wiemy, że nie ma takiej osoby, która podobałaby się absolutnie wszystkim, to i tak chciałybyśmy robić wrażenie na większości mężczyzn z naszego otoczenia. Gdyby każdy z nich doceniał nasz wygląd, prawdopodobnie nie miałybyśmy kompleksów. Panowie są jednak dużo bardziej wybredni, niż byśmy sobie tego życzyły.

Potwierdził to eksperyment, który wykonałyśmy na grupie 30 facetów. Poprosiłyśmy ich, by wypisali 3 cechy wyglądu, które dyskwalifikują kobietę w męskich oczach. Z ich notatek wyłoniłyśmy 6 najczęściej pojawiających się odpowiedzi.

Co zatem nie podoba się mężczyznom w kobiecym ciele? Sprawdźcie!

cechy wyglądu

Oponka na brzuchu, dodatkowo uwydatniona przez spodnie z niskim stanem

Ta odpowiedź przewinęła się niemal we wszystkich 30 notatkach. Faceci nie przepadają za widokiem oponki, która wylewa się ze spodni. Ich zdaniem wygląda to komicznie i nieelegancko. Uważają, że nawet jeśli kobieta ma w pasie kilka centymetrów za dużo, może je zamaskować dżinsami o odpowiednim rozmiarze lub dłuższą bluzką.

cechy wyglądu

Złączone uda, które się o siebie ocierają

Faceci mają również obsesję na punkcie kobiecych nóg. Najbardziej podobają im się rzecz jasna te długie, zgrabne i proste. No właśnie – krzywe kończyny dolne wywołują u nich niesmak. Nie lubią zwłaszcza, gdy kobiece uda są ściśle złączone nawet w trakcie chodu, a łydki rozchodzą się w dwie przeciwległe strony.

cechy wyglądu

Za mocno wyskubane / za mocno podkreślone brwi

Mogłoby się wydawać, że mężczyźni nie przywiązują do tego większej uwagi. A jednak! Brwi są tym, co mocno rzuca się w męskie oczy – zwłaszcza gdy włoski są zbyt wyskubane lub zbyt wyraziście pomalowane. Panowie nie lubią także wyskubania brwi na tzw. zołzę (^), czyli efektu, jakby kobieta była wiecznie na coś wściekła.

cechy wyglądu

Haczykowaty nos

Długi, opadający ku ustom nos, kojarzy się facetom z Babą Jagą. Nie przepadają za tym kształtem, choć przyznali, ze jeśli pasuje on do ogólnego wyglądu dziewczyny, to nie stanowi aż tak wielkiego problemu.

cechy wyglądu

Brzuch większy od piersi

Czasem zdarza się tak, że kobieta tyje w brzuchu, a jej biodra i biust pozostają bez zmian. Ba! Ten ostatni bywa nawet mniejszy od brzusznej oponki. Zaliczasz się do tego grona? W takim razie niestety nie mamy dobrych wiadomości. Według facetów taki wygląd dyskwalifikuje kobietę i od razu tracą ochotę na coś więcej.

cechy wyglądu

Brak wcięcia w talii

Ta cecha również pojawiała się w męskich odpowiedziach stosunkowo często. Nieraz już pisałyśmy, że facetom najbardziej podoba się figura klepsydry, tzn. kiedy talia jest wyraźnie widoczna, a biodra i biust krągłe. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Jeśli dziewczyna nie ma w ogóle wcięcia w talii, kojarzy się mężczyznom z „kołkiem”.

Co Wy na to?

Komentarze (57)

Ocena: 4.77 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2015 16:51
Haczykowaty nos? Brak wzięcia w talii? Co jak co, ale to nie nasza wina - matka natura tym obdarzyła i tyle.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2015 21:12
anonim 23.43.56 jestes chora po prostu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2015 08:48
38-40 to otyłość? kobieto, weź się zastanów... 38 to najbardziej uniwersalny rozmiar! I jakim prawem kogokolwiek obrażasz?! po twojej wypowiedzi widać, że to jednak ty masz jakieś problemy z samoakceptacją albo jesteś tak nieszczęśliwa, że musisz sobie poprawić humor kosztem innych. I wyprzedzam twoje pytanie, grubasem nie jestem ;) rozm 36.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2015 08:44
rozumiem ze panowie idealni to pisali
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2015 04:08
Niby dyskwalifikuje a ile widze takich dziewczyn z chłopakami
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo