REPORTAŻ: Najśmieszniejszy komplement, jaki usłyszałem od dziewczyny

Panowie zdradzili nam, jakie miłe słówka wywołały u nich salwę śmiechu!
REPORTAŻ: Najśmieszniejszy komplement, jaki usłyszałem od dziewczyny
29.10.2015

Mężczyźni uwielbiają być komplementowani i myli się każdy, kto sądzi, że jest inaczej. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że pochwał łakną bardziej niż kobiety. Każda wyczulona na to partnerka doskonale zatem wie, że miłych słówek pod adresem ukochanego nigdy dość. Trzeba jednak wiedzieć, jak komplementować, by… nie narazić się na śmieszność.

Przepytałyśmy kilku facetów z tego, jakie pochlebstwa wywołały u nich salwę śmiechu. Przeczytajcie koniecznie!

komplementy

„Po kim jesteś taki ładny?”

- Kiedyś na randce panna zapytała mnie nagle: „Ej, po kim jesteś taki ładny? Po mamie czy po tacie?”. Myślałem, że padnę ze śmiechu. Zresztą zacząłem chichotać i wykrztusiłem, że jestem idealną mieszanką moich rodziców. To był oczywiście żart, ale dziewczyna odpowiedziała tylko „Aha”. Zabawne to było, naprawdę. Nigdy potem nie usłyszałem równie miłego, a przy tym równie absurdalnego komplementu – zdradza Konrad.

komplementy

„Ale masz ślicznego ptaszka!”

- Weronikę poznałem na studiach. Od razu zwróciła moją uwagę, bo miała długie, kręcone włosy, a ja na ich punkcie zawsze miałem hopla. Dość szybko zaczęliśmy się ze sobą spotykać, aż pewnego wieczoru doszło do naszego pierwszego seksu. Kiedy po wszystkim leżeliśmy nadzy na łóżku, ona nagle wypaliła: „Masz ślicznego ptaszka, wiesz?”. Nie wiedziałem, co na to odpowiedzieć, więc zacząłem się głośno śmiać. Słowo „śliczny” nie pasuje mi jakoś do „ptaszka”. „Duży”, „gruby”, „twardy” - owszem… ale „śliczny”? Tak naprawdę to nie wiem, czy traktować to jako komplement – chichocze Radek.

komplementy

„Lubię zapach Twojego potu”

- Od niedawna zacząłem regularnie biegać. Po takiej kilkukilometrowej przebieżce jestem porządnie spocony, więc zazwyczaj w domu zrzucam z siebie mokre ciuchy i idę pod prysznic. Raz, kiedy się myłem, moja dziewczyna weszła do łazienki, chwyciła moją przepoconą koszulkę i usiadła z nią na pralce. Wyjrzałem zza kabiny, patrzę, a ona wtula nos w mój t-shirt. „Co robisz?” – spytałem oburzony. „Uwielbiam zapach twojego potu. Jest super!” – odpowiedziała. To chyba był najśmieszniejszy komplement, jaki kiedykolwiek mi powiedziała – mówi Marek.

komplementy

„Mógłbyś pracować w seks-telefonie”

- Pewnego wieczoru wybrałem się sam do kina. Podchodzę do kasy i proszę o bilet na konkretny film. Wtedy dziewczyna, która mnie obsługiwała, powiedziała: „Ma pan strasznie zmysłowy głos. Powinien pan pracować w seks-telefonie!”. Zaśmiałem się i podziękowałem za miłe słowa. Usłyszeć coś takiego od nieznajomej to bardzo przyjemne uczucie. Ale sama pochwała była dość zabawna – wspomina Karol.

komplementy

„Na Twój widok twardnieją mi sutki”

- Moja była nigdy nie przebierała w słowach. Uwielbiała świntuszyć, zwłaszcza przed seksem. Zabawny komplement, który utkwił mi w pamięci, brzmiał: „Na Twój widok twardnieją mi sutki”. I jak tu się nie roześmiać, kiedy słyszy się coś takiego? – pyta Albert.

komplementy

„Chciałabym mieć takie brwi jak Twoje”

- Nigdy nie zwracałem uwagi na moje brwi, dopóki dziewczyna nie powiedziała mi, że są idealne i chciałaby takie mieć. BRWI, serio. Myślałem, że ona robi sobie ze mnie jaja, ale jej mina była śmiertelnie poważna. Narzekała, że ona musi się sporo naskubać, żeby wyczarować doskonały łuk, a moje włosy nad oczami układają się perfekcyjnie. I weź tu zrozum kobiety… - śmieje się Maciej.

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
Anonim (Ocena: 1) 29.10.2015 18:05
Redakcji gratuluję ukończenia zaawansowanego kursu obsługi programu Paint.
zobacz odpowiedzi (1)
Różowy Gerber (Ocena: 5) 29.10.2015 08:06
a z tym potem to byly badania, ze wielu kobietom w okresie owulacji nie przeszkadza meski pot, a nawet sie podoba. wynika to podobno z jakis naszych zwierzecych instynktow (tak jak zwiekszone libido podczas owulacji), zeby sie rozmnazac. Ze niby zapach potu meskiego jest gwarantem meskosci xD xD
odpowiedz
ANETKA (Ocena: 5) 29.10.2015 06:45
Nienawidzę gdy ktoś mówi o facecie, że jest ładny. Facet jest przystojny. Ładny to może być kolor farby na ścianie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo