Czemu nie warto randkować z chłopakiem spod znaku Skorpiona?

Astrologiczny Skorpion to podobno najgorszy typ mężczyzny. Przeczytaj, dlaczego!
Czemu nie warto randkować z chłopakiem spod znaku Skorpiona?
26.10.2015

Jeden z moich znajomych opowiedział mi historię, która przydarzyła mu się stosunkowo niedawno. Siedział w pubie i pił samotnie piwo, kiedy tuż obok przysiadła się atrakcyjna nieznajoma. Zaczęli ze sobą rozmawiać, dyskusja szła jak po maśle, dopóki dziewczyna nie zapytała mojego przyjaciela, spod jakiego jest znaku. „Skorpion” – odrzekł z dumą, a jego nowa znajoma westchnęła z bólem i stwierdziła: „Nic z tego nie będzie. Astrologiczny Skorpion to najgorszy typ mężczyzny. Spotykałam się z trzema, wiem co mówię” – i odeszła, nie zostawiając oczywiście swojego numeru telefonu.

Gdy opowiadał mi o tym, co go spotkało, zaczęliśmy oboje zastanawiać się nad słowami tej kobiety. Początkowo uznaliśmy, że nie miała racji – Skorpiony uważane są bowiem za jedne z najseksowniejszych znaków zodiaku i płeć przeciwna zazwyczaj do nich lgnie, nie mogąc oprzeć się ich urokowi. Im dłuższa była jednak nasza dyskusja, tym więcej minusów takich mężczyzn znajdowaliśmy.

Czemu zatem nie warto randkować z chłopakiem spod znaku Skorpiona? Oto nasze wnioski!

skorpion

Skorpion jest od Ciebie seksowniejszy

Jeśli lubisz być adorowana przez swojego partnera, w związku ze Skorpionem raczej tego nie doświadczysz. To on gra w relacji pierwsze skrzypce. Co więcej – jest tak seksowny, że nie tylko ty będziesz go podziwiać. Razem z tobą będzie do niego wzdychać tłum wielbicielek. Zniesiesz to na dłuższą metę?

skorpion

Skorpion jest bardzo dominujący

Przy Skorpionie nigdy nie będziesz w pełni swobodna. Zawsze będziesz czuła na sobie jego czujny wzrok. Jeśli zrobisz coś nie po jego myśli – bez ogródek ci to wytknie. On uwielbia dominować, więc jeśli nie chcesz być uległą – nie wchodź w ten związek!

skorpion

Skorpion zawsze wygrywa

Facet spod tego znaku uwielbia wygrywać. Zawsze. W swoim otoczeniu chce mieć więc osoby, którymi łatwo dyrygować i manipulować. Nastaw się zatem, że w związku zawsze będziesz tą gorszą. To on jest najmądrzejszy, najpiękniejszy i to on ma ostatnie słowo w czasie kłótni. Lepiej mu się nie sprzeciwiaj…

skorpion

Skorpion jest chorobliwie dociekliwy

Ciekawi go wszystko i chce wiedzieć o każdym, najdrobniejszym szczególe z twojego życia. Dzięki temu zaspokoi swoją wrodzoną ciekawość, a przy okazji będzie mógł cię kontrolować. Jeśli sama nie opowiesz mu swoich sekretów, i tak znajdzie sposób, by się o nich dowiedzieć.

skorpion

Skorpion ma sarkastyczne poczucie humoru

To, co śmieszy Skorpiona – innych może zaboleć. Faceci spod tego znaku zodiaku mają bowiem specyficzne poczucie humoru. Uwielbiają być złośliwi i sarkastyczni, a im celniej trafią w czyjś słaby punkt, tym ich radość jest większa.

skorpion

Skorpion czyta w cudzych myślach

Mężczyzna spod znaku Skorpiona bacznie obserwuje rzeczywistość wokół siebie. Jego umysł jest tak analityczny, że potrafi na wylot przejrzeć innych ludzi - w tym ciebie. Z tego względu taki partner będzie czytał w twoich myślach i przewidywał, co chcesz powiedzieć, jeszcze zanim otworzysz usta. Na dłuższą metę może to być męczące i… dziwne.

Spotykałaś się kiedykolwiek ze Skorpionem?

Komentarze (56)

Ocena: 4.88 / 5
Ciekawski (Ocena: 5) 06.05.2018 21:29
?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.05.2018 22:09
Kurczę, jestem kobietą a do tego rybą ale opis jakbym własną charakterystykę czytała xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2018 23:14
Patrzysz jak dawniej . . .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2016 12:43
Też nadal słucham :-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2016 12:25
Dobrze ze jesteś!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo