TO zachwyca facetów?!

Na punkcie tych 7 błahostek mężczyźni mają obsesję. Uwielbiają, gdy to robisz!
TO zachwyca facetów?!
25.10.2015

Gdy mężczyzna wchodzi w nowy związek i zaczyna się spotykać z kobietą, która bardzo mu się podoba, zaczynają go w niej rozczulać nawet najbardziej błahe rzeczy. Dziewczyna nieświadomie robi zatem coś, co jej partner po prostu… uwielbia.

O czym mowa? Oto lista stworzona przez facetów!

Wtulanie głowy w jego klatkę piersiową

Mężczyźni są zachwyceni tym drobnym, czułym gestem. Ubóstwiają, gdy ich kobieta wtula swoją twarz w ich klatkę piersiową lub gdy kładzie na niej swoją głowę – choćby podczas wspólnego oglądania telewizji. Nawet nie wiesz, jaką sprawiasz mu w ten sposób przyjemność!

zakochana para

Zabawa jego włosami, gdy prowadzi samochód

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo mężczyźni to lubią. Podczas gdy facet prowadzi samochód, jego kobieta pieszczotliwie gładzi go po włosach, dając mu tym samym do zrozumienia, jak bardzo go kocha… Panowie uważają, że to coś wspaniałego!

zakochana para

Chwalenie go na Facebooku / Instagramie

Twój chłopak podarował ci bez okazji kwiaty? A może upiekł specjalnie dla ciebie pyszne ciasteczka? Koniecznie pochwal się tym na Facebooku lub Instagramie. Mężczyźni ubóstwiają, gdy docenia się ich publicznie.

zakochana para

Inicjowanie rozmowy

W naszej kulturze przyjęło się, że to mężczyźni powinni ciągle zabiegać o kobietę i inicjować z nią kontakt. Tym bardziej twojemu ukochanemu będzie miło, gdy od czasu do czasu to ty zadzwonisz do niego pierwsza czy wyślesz mu SMS na dzień dobry. Taki gest skradnie jego serce!

zakochana para

Prawdziwe słuchanie

Wydaje ci się, że faceci są małomówni? Wcale nie, zwłaszcza gdy mają oddanego słuchacza. Kiedy twój mężczyzna wie, że może ci się zwierzyć, a ty nie tylko uważnie go wysłuchasz, ale również wesprzesz swoją radą - jest zachwycony!

zakochana para

SMS-owanie z nim, gdy jesteś na spotkaniu z przyjaciółmi

Niby chłopak wie, że jesteś na spotkaniu ze znajomymi; niby nie chciałby ci przeszkadzać, a jednak niesamowicie cieszy go, gdy nagle dostaje od ciebie SMS. To dla niego ewidentny sygnał, że myślisz o nim nawet wtedy, gdy jesteś zajęta czymś innym.

zakochana para

Jawna czułość

Nie musisz rzucać się na faceta w miejscu publicznym, by poczuł się kochany. Kiedy jednak łapiesz go pierwsza za rękę, gdy wychodzicie na spacer lub przytulasz się do niego, gdy stoicie w kolejce w supermarkecie, jego serce zaczyna bić szybciej. On uwielbia te drobne, czułe gesty!

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 1) 28.10.2017 06:55
Dokładnie to samo było w innym, starszym od tego artykule na innej stronie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2015 16:28
Myśle, że gdybym głaskała mojego faceta po głowie gdy prowadzi samochód wrzucała wszystko na fb i ig co zrobi zostawiłby mnie szybciej niż napiszecie kolejny artykuł Chyba, że któraś z was ma dziecko a nie mężczyzne to polecam :)
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 27.10.2015 00:15
żenujące to wszystko...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2015 17:09
Jak dla mnie to może i zachwycać, ale 15-latków.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2015 16:56
Czy to jeszcze funkcjonuje w związkach z długim stażem?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie