7 słodkich wyznań, które Twój facet powinien od Ciebie usłyszeć (poza „kocham Cię”)

On czeka na te słowa!
7 słodkich wyznań, które Twój facet powinien od Ciebie usłyszeć (poza „kocham Cię”)
14.10.2015

Słowa kocham cię partnerzy powinni sobie mówić jak najczęściej. Takie wyznania umacniają związek, zapewniają poczucie bezpieczeństwa i dowartościowują. To z pewnością wiesz, ale być może nie zdajesz sobie sprawy, że mężczyzna chciałby usłyszeć z twoich ust coś jeszcze.

Oto 7 zdań, na które czeka. Może powiesz mu je już dziś?

zakochana para

„Uda Ci się”

Kiedy partnerzy się kochają, są dla siebie oparciem. Jeśli wierzysz w swojego ukochanego, okaż mu to, zwłaszcza w trudnych dla niego sytuacjach. Gdy wątpi w siebie i wydaje mu się, że nie podoła wyzwaniom, spójrz mu głęboko w oczy i powiedz: „Uda ci się”. Będzie ci wdzięczny za słowa otuchy.

zakochana para

„Jesteś seksowny”

Mężczyźni chłoną komplementy niczym gąbka. Nie żałuj zatem ukochanemu miłych słów. Mów mu jak najczęściej, że jest przystojny, seksowny i że jego wygląd strasznie cię kręci. Zobaczysz, jak zrobi mu się przyjemnie!

zakochana para

„Jestem z Ciebie dumna”

Być może twój mężczyzna starał się o awans, ale go nie dostał. Być może chciał wystartować z własnym biznesem, ale nic z tego nie wyszło. Właśnie w takich frustrujących dla niego momentach mów mu, jak bardzo jesteś z niego dumna. Dzięki temu nie podda się i będzie dalej walczył o własne marzenia.

zakochana para

„Chodźmy na randkę!”

Bez względu na to, czy spotykacie się od kilku miesięcy, czy od kilku lat, raz na jakiś czas wybierzcie się na randkę. Twój chłopak będzie zachwycony, jeśli to ty wyjdziesz z taką inicjatywą. Zaproponuj wyjście do kina, restauracji, na bilard, czy spacer. To odświeży wasz związek. Flirtujcie i zachowujcie się tak, jakbyście byli na początkowym etapie znajomości.

zakochana para

„Nie wiem, co bym bez Ciebie zrobiła”

Im częściej będziesz faceta zapewniać, że jest dla ciebie oparciem i gwarantuje ci poczucie bezpieczeństwa, tym lepiej. Każdy mężczyzna chce się czuć potrzebny swojej kobiecie. Powiedz mu, że nie wiesz, co byś bez niego zrobiła. Poczuje się doceniony i dowartościowany.

zakochana para

„Możesz na mnie liczyć”

Za jakiś czas twój mężczyzna może zaangażować się w pracę lub hobby, które niekoniecznie spotka się z twoim entuzjazmem. Ważne jednak, byś zapewniła ukochanego, że bez względu na to, co się stanie, będziesz go wspierać.

zakochana para

„Przepraszam”

To jedno magiczne słowo może zdziałać dla związku cuda. Warto wiedzieć, kiedy – zamiast unosić się honorem – po prostu wyciągnąć rękę na zgodę. Jeśli coś przeskrobiesz, nie wstydź się przeprosić.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2015 14:22
Pamiętajcie tylko, że wszystko w granicach rozsądku. Bo wielu facetów ma tak, że jak im się będzie ciągle mowić jacy to oni są świetni, seksowni to im szajba odbije i stwierdzą, że skoro są tacy niesamowici to po co mają tracić czas z jedną kobietą. Mi osobiście miło jest jak mi mój facet mówi często, że jestem piękna, taaaką mądra itd ( jestesmy ze sobą 4 lata ), ale zdecydowanie bardziej mnie cieszy jak chwali mnie za coś konkretnego, z czego sama jestem dumna :-)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2015 08:15
bardzo fajny artykul, a spodziewalam sie glupot ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie