Zdradziła chłopaka, ale poprosiła go o wybaczenie. On odpowiedział w NAJGORSZY możliwy sposób!

Mógł ją zwyczajnie zbyć, ale postanowił dać jej brutalnie do zrozumienia, że nic z tego nie będzie.
Zdradziła chłopaka, ale poprosiła go o wybaczenie. On odpowiedział w NAJGORSZY możliwy sposób!
03.10.2015

Zdrady, rozstania i powroty zdarzają się tak często, że nikogo już nie dziwią. Takie sprawy należy załatwiać w cztery oczy, bo wywlekanie brudów na zewnątrz nigdy do niczego dobrego nie prowadzi. Ta para zdecydowała się na nieco większą otwartość i z miejsca stali się bohaterami Internetu. Ich krótka korespondencja obiegła już niemal cały świat.

Jak można się domyślić, historia zaczęła się dużo wcześniej. Z ujawnionych informacji wynika, że dziewczyna okazała się niewierna, a chłopak nie miał innego wyjścia i zerwał z nią znajomość. Nie rozpaczał zbyt długo, bo jak się później okazało, znalazł już pocieszenie w ramionach (a raczej ustach) innej.

Kiedy była partnerka odezwała się do niego, postanowił zagrać jej na nerwach... W wyjątkowo brutalny sposób. Oto zapis wiadomości, które wymienili feralnego wieczoru.

x

- Tęsknię za tobą

- Trochę za późno na takie wyznania...

- Czy kiedy wrócisz do domu możemy spróbować znowu być razem? Tęsknię za twoim zapachem. Tęsknię za twoim smakiem. Chcę być ponownie twoim słodkim groszkiem ;) Spróbujmy ułożyć to na nowo.

- Właśnie próbuję to zrobić

x

- Suuuuper :) :) :) Zadzwoń do mnie, kiedy będziesz mógł

x

- Daj mi 15 (sekund/minut?), już prawie skończyła

- CZY TO DO CHOLERY DZIEJE SIĘ NAPRAWDĘ? ZADZWOŃ DO MNIE W TEJ CHWILI. CO DO CHOLERY... Justin. PIEPRZ SIĘ

x

Justin chyba nie jest zainteresowany powrotem do niewiernej dziewczyny. Czy zasłużyła jednak na tak brutalne potraktowanie?

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 04.11.2015 20:46
Przeżywałam w swoim życiu jedno rozstanie, ale na szczęscie znowu jesteśmy razem. Pierwsze dni to było niedowierzanie…. Nie potrafiłam zrozumieć, że face z którym byłam 4 lata zostawił mnie bez powodu. Przeszukując Internet w sposobach na Jego odzyskanie trafiłam na stronę urok-milosny.pl – i choć ciężko było mi w to wierzyć to podziałało. Wrócił się do mnie, jesteśmy razem i mamy już dziecko: )
odpowiedz
jackblack (Ocena: 5) 04.10.2015 14:36
Jak jest szmatą to nie zasługuje na nic innego. No może jeszcze mega wpi.rdol powinna dostać i do burdelu z nią
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2015 09:15
Zaje.bisty koles z dystansem i poczuciem humoru. Zdradzila go? To jej wina i problem. On jej pokazal gdzie ja ma. Zabawny facet :)
odpowiedz
Madzia (Ocena: 5) 03.10.2015 23:31
Do tej ktora napisala ze oboje to moralne dno. Takie okreslenie niestety nie pasuje do kobiety, ktora zwyczajnie poszla w "tango" z innym gosciem. koles jednak zna wartosc i zawartosc siebie wiec dyma laski Bo wlasnie moralnosc nie pozwala mu nie zemscic sie w sposob dla niego przyjemny. a tobie dziewczynko zapewne nikt do buzi nawet nie chce dac Bo mu mentalnosc nie pozwala walic byle Co :) pozdrawiam szanowna, ktora rzuca slowa nie "adekfatne" do sytuacji.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2015 16:43
No i co? Koleś ma swoje powody, by wysyłać jej takie zdjęcie i w sumie nie dziwię się. Zdradziła go, pewnie poczuł się mega urażony, zabolało, więc ją zostawił. A ona teraz prosi o spotkanie, więc chciał się odegrać. Ile razy czytałam tutaj pod różnymi artykułami od kobiet do innych kobiet, by sie zemściły na facecie... A jak facet się mści to źle? :D Zresztą, nie wiemy nawet ile ona mu wysyłała tych wiadomości, może pisała codziennie po kilka razy i koleś się wnerwił. Kto to wie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie