7 wstydliwych rzeczy, których kobiety nie mówią mężczyznom (a powinny!)

Boją się, że zostaną wyśmiane przez swoich partnerów. Niepotrzebnie!
7 wstydliwych rzeczy, których kobiety nie mówią mężczyznom (a powinny!)
27.09.2015

W zdrowym związku partnerzy nie mają przed sobą sekretów. Otwarcie mówią sobie o wszystkim, co ich boli, cieszy, krępuje czy dotyka. To jednak tylko teoria. Okazuje się bowiem, że kobiety bardzo często zatajają przed swoimi mężczyznami pewne rzeczy. Boją się tego, że zostaną wyśmiane. Niepotrzebnie.

Facet, któremu na tobie zależy, nigdy nie będzie z ciebie szydził. Odważ się i powiedz mu o wstydliwych rzeczach, które znalazły się na naszej liście. Być może dotyczą również ciebie!

couple

„Jestem głodna”

Dziewczyny bardzo często udają przed chłopakami, że nie są głodne i jedzą jak wróbelek. Tak naprawdę zjadłyby jednak konia z kopytami. I nic w tym złego! Odczuwasz głód jak każdy zdrowy, normalny człowiek. Nie udawaj przed facetem niejadka tylko dlatego, żeby wyjść przed nim na zadbaną, pilnującą nienagannej figury kobietę.

couple

„Mam okres”

Nie wiedzieć czemu miesiączka jest dla wielu kobiet tematem tabu. Wolą nie informować o niej swoich mężczyzn, bo uważają, że podawanie takiej informacji jest niestosowne. Twój partner powinien jednak wiedzieć, że masz akurat menstruację. Dzięki temu zrozumie, że powinien obchodzić się z tobą delikatniej niż zwykle.

couple

„Nie podoba mi się film, który wybrałeś”

Kobiety mają z reguły bardzo dobre serca. Nie chcą zranić swoich partnerów, dlatego m.in. zatajają przed nimi, że film, który wybrali w kinie, kompletnie im się nie spodobał. Jeśli jednak przemilczysz to raz, będziesz to robić również przy innych okazjach. A po co tracić czas  oglądając coś, co zupełnie cię nie interesuje?

couple

„Jestem dziewicą”

Chcąc zaimponować mężczyźnie, który wpadł nam w oko, zazwyczaj gramy przed nim kogoś, kim nie jesteśmy. Chcemy wyjść na doświadczone, pewne siebie, seksowne kobiety. Dziewictwo jest jednak czymś, czego nie powinnaś się wstydzić. A nawet więcej – to, że z pierwszym razem czekasz na kogoś wyjątkowego, wywrze na chłopaku piorunujące wrażenie.

couple

„Potrzebuję pomocy”

Z niewiadomych przyczyn bardzo często wstydzimy się prosić partnera o pomoc. Łatwiej przychodzi nam zwrócenie się do rodziny lub przyjaciółki. To błąd. Jeśli zależy nam na zbudowaniu z mężczyzną trwałej relacji, przetestujmy, do jakich poświęceń jest dla nas skłonny.

couple

„Jest mi przykro”

Jeżeli nie wyjaśnisz facetowi, że zrobił coś, co cię zraniło, on zrobi to ponownie. Nie złośliwie. Z niewiedzy. Dlatego na bieżąco mów mu o tym, co ci nie odpowiada. Nie musisz na niego krzyczeć. Wystarczy spokojna, merytoryczna rozmowa o problemach.

couple

„Mój ojciec był alkoholikiem”

Nie każdy człowiek wychował się w kochającej rodzinie. Niektórzy mają rodziców alkoholików lub ojców, którzy znęcali się fizycznie nad żoną i dziećmi. To nie jest powód do wstydu, ani tym bardziej przykry sekret, który należałoby zachować tylko dla siebie. Jeśli pochodzisz z patologicznej rodziny, powiedz to ukochanemu. Nie miałaś wpływu na to, jak wyglądało twoje dzieciństwo. Kiedy się przed nim otworzysz, otrzymasz od niego wsparcie. Warto swoje troski dzielić na dwoje.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2015 17:00
Jak to się tego nie mówi partnerowi ? To ile takie związki trwają miesiąc ? Jeśli jesteśmy z kimś rok, dwa, trzy to partner sam powinien wiedziec co kiedy mamy, czego nie mamy, co nam się podoba a co nie ...
odpowiedz
MałaMI (Ocena: 5) 28.09.2015 15:23
Po tym artykule wnioskuję, że spokojnie można powiedzieć chłopakowi: "chce mi się kupę", "moja matka była prostytutką", "mam bardzo śmierdzące gazy"?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2015 09:57
Znałam faceta, który któregoś razu zaprosił dziewczynę na randkę. Ona zamówiła jakieś danie, które zawierało mięso i było typowo obiadowe. On potem stwierdził, że nie spotka się już z nią, bo żre jak świnia a prawdziwa dama na randce zamawia sałatkę
zobacz odpowiedzi (2)
xyz (Ocena: 5) 27.09.2015 23:29
I własnie to jest kobieca budowa. Wy zazdrosne szkapy o prostych nogach jak u facetów, bez krągłości w biodrach i braku tali. Jak mozecie pisac ,że ona jest gruba, obrośnięta w tłuszczu .Paranoja
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2015 18:17
jestem głodna, jest mi przykro, potrzebuję pomocy - to są wstydliwe rzeczy?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo