7 typów kobiet, z którymi chciałby zgrzeszyć każdy facet (i nigdy się do tego nie przyzna!)

Nigdy nie mówią o tym głośno, bo obawiają się niezrozumienia...
7 typów kobiet, z którymi chciałby zgrzeszyć każdy facet (i nigdy się do tego nie przyzna!)
23.09.2015

Mężczyźni uchodzą za wyjątkowo mało skomplikowanych. Wystarczy zalotny uśmiech i odrobina zgrabnego ciała, aby każdy przedstawiciel płci brzydszej zwariował z podniecenia. Nie ma sensu temu zaprzeczać, ale w tym momencie należy im się odrobina sprawiedliwości. Nie jest prawdą, że interesują ich tylko jednoznaczne piękności. Czasami przymykają oko, by spełnić swoje nietypowe fantazje...

Z wrodzonej ciekawości przyjrzałyśmy się ich seksualnym marzeniom. Na forach dyskusyjnych aż roi się od ich zwierzeń. Zupełnie anonimowo przyznają się do tego, że czasami mają ochotę zgrzeszyć nie tylko z chodzącą miss świata. Bywa i tak, że uroda ma drugorzędne znaczenie i bardziej liczy się jej rola społeczna czy zawód. Im coś bardziej niedostępnego, tym bardziej ich to kręci.

Oto 7 typów kobiet, z którymi niemal każdy mężczyzna chciałby spędzić noc, chociaż nigdy głośno o tym nie powie...

fantazje mężczyzn

NAUCZYCIELKA

W każdym mężczyźnie kryje się mały chłopiec. Nie bez powodu mówi się o tym, że faceci nigdy nie dorastają. Z tą różnicą, że dzisiaj wiedzą już więcej o życiu i mają odważniejsze pomysły. Wielu z nich marzy się upojna noc z nauczycielką, która podobała im się w czasach szkoły podstawowej. Chcą sprawdzić, na jak wiele jest w stanie sobie pozwolić przedstawicielka tak niepozornego i niedocenianego zawodu. Fantazjują o tym, że wydaje im polecenia, przepytuje, a kiedy są niegrzeczni, karze.

fantazje mężczyzn

AZJATKA

Egzotyka zawsze była w cenie, ale szczególnym zainteresowaniem cieszą się mieszkanki Dalekiego Wschodu. Dla Europejczyków, w tym Polaków, to nadal nieodkryty ląd. Spotykają latynoski lub ciemnoskóre kobiety, a Azjatki pozostają gdzieś w ukryciu. Kojarzą się z tajemnicą i skromnością, są zazwyczaj bardzo drobne i zgrabne, praktycznie się nie starzeją. Nie wspominając o tym, że przypominają im czasy dzieciństwa, kiedy podziwiali japońskie kreskówki.

fantazje mężczyzn

BYŁA DZIEWCZYNA

Brzmi dziwnie, ale w wyznaniach mężczyzn wątek byłej partnerki pojawia się wyjątkowo często. Dla większości z nich powtórne uwiedzenie kobiety, z którą już kiedyś byli, urasta do rangi „testu męskości”. Jeśli ona, pomimo przykrych doświadczeń (a rozstanie zawsze wiąże się z negatywnymi emocjami), nie jest w stanie się powstrzymać i ulega czarowi byłego faceta – ten czuje się jak młody Bóg. Nawet jeśli nie ma zamiaru do niej wrócić, chce jej przynajmniej udowodnić, jak wiele straciła.

fantazje mężczyzn

PRACOWNICA WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI

Na pierwszy rzut oka to najbardziej aseksualna branża, ale panowie bywają przewrotni. Wielu z nich fantazjuje o bliskich kontaktach z prawniczkami lub sędzinami. Najczęściej wyobrażają je sobie jako oschłe, niepozorne i zupełnie nieczułe, ale podejrzewają, że gdzieś w środku może kryć się nieujarzmione zwierzę. Sama myśl o intymnym kontakcie z władzą wywołuje u nich dreszcze na całym ciele. Skrycie marzą o tym, by zostać przez nie skazanym na długie lata ciężkich robót. Najlepiej w sypialni.

fantazje mężczyzn

PUSZYSTA

Oficjalnie ideałem piękna dla 99% mężczyzn jest szczupła i zgrabna studentka. Jej ciało powinno być smukłe i wysportowane, a wszelkie niedoskonałości działają na jej niekorzyść. To jednak tylko część prawdy. Faceci bywają wyjątkowo ciekawscy i wielu z nich zastanawia się nad tym „jakby to było” z panią nieco większych rozmiarów. Na każdym kroku słyszą, że kochanki plus size potrafią być bardzo czułe i odważne, więc grzechem byłoby nie spróbować. Oczywiście po kryjomu, bo oficjalnie żaden z nich się tym nie pochwali.

fantazje mężczyzn

DOJRZAŁA KOBIETA

Wydaje się także, że to młodość wzbudza w mężczyznach największe pożądanie. W większości przypadków to prawda, ale... kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Panowie lubią eksperymentować, a przy okazji (o czym była już mowa) mają w sobie dziecięcy pierwiastek. Połączenie tych dwóch kwestii prowadzi do sypialni w towarzystwie znacznie starszej kobiety. Po pierwsze – to coś nowego, po drugie – lubią być traktowani jak mali chłopcy.

fantazje mężczyzn

DZIEWCZYNA PRZYJACIELA

Do tego żaden z nich się nie przyzna, ale wątek ten pojawia się w dyskusjach wyjątkowo często. Niektórzy faceci za punkt honoru stawiają sobie zdobycie partnerki dobrego kolegi. Nie tylko z ciekawości (skoro z nią jest, to znaczy, że musi być świetna), ale także z miłości do rywalizacji. Chcą udowodnić sobie i znajomemu, że prawdziwy facet jest w tym towarzystwie tylko jeden. Na szczęście rzadko się na to decydują i fantazja ta pozostaje niespełniona.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Łukasz (Ocena: 5) 24.09.2015 21:03
Trafiłem w pierwsze zdjęcie. Zgadłem też puszyste i starsze. Ale w kwestii dziewczyny przyjaciela to się nie zgadzam. Jest coś takiego jak lojalność. Albo nie było nigdy przyjaźni. Zwłaszcza tej męskiej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 13:46
A plastikowe laski?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 12:26
Zgodzę się z tym. To prawda, ale słyszałam jeszcze o murzynce.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 02:42
A nastolatki? Ciagle widze w porno albo milfy albo barely legal teen itd ciekawe o co w tym chodzi
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie