7 rzeczy, które facetów kręcą bardziej niż przypuszczasz!

Mężczyźni wyjątkowo to lubią, a Ty być może w ogóle nie zdajesz sobie z tego sprawy!
7 rzeczy, które facetów kręcą bardziej niż przypuszczasz!
16.09.2015

Nawet jeśli czasem niektóre męskie zachowania trudno nam zrozumieć, faceci wcale tak bardzo nie różnią się od kobiet. Przyjęło się, że są gruboskórni, rzadko się wzruszają i nie zależy im na związkach tak bardzo, jak przedstawicielkom płci pięknej.

Tymczasem mężczyźni również mają uczucia. Co więcej – skrywają kilka sekretów, które bardzo chcieliby przed Tobą obnażyć, ale zwyczajnie wstydzą się mówić o tym wprost.

Oto 7 rzeczy, które kręcą ich w kobietach (a zwłaszcza w partnerkach) bardziej niż przypuszczasz!

couple

Wiesz, gdzie w domu znajdują się wszystkie drobiazgi

Bez względu na to, czy facet szuka nożyczek, czystej pary skarpet, swojej ulubionej niebieskiej koszuli, czy miski na chipsy, ty dokładnie wiesz, gdzie znajdzie wszystkie te rzeczy. Doskonale znasz wszelkie zakamarki w domu, w przeciwieństwie do swojego faceta. On cię za to podziwia!

couple

Ciągle go przytulasz

Żaden facet nie powie tego głośno, ale on naprawdę uwielbia, kiedy go tulisz, całujesz w czoło, czy okrywasz kocem, żeby nie zmarzł. Te drobne gesty sprawiają, że czuje się kochany. Prędzej jednak wyśmieje twoją czułość niż głośno powie, żebyś nie wypuszczała go z objęć. Nie daj się na to nabrać ;)

couple

Pamiętasz o rzeczach, o których on zapomina

Większość mężczyzn bardzo szybko zapomina o tym, co się do nich mówi. Kobiety z kolei pamiętają o każdym, najdrobniejszym szczególe konwersacji. Dzięki temu mogą przypomnieć swojemu ukochanemu, że powinien odebrać ważną dla niego przesyłkę z poczty, albo że ma wieczorem umówioną wizytę u dentysty. Faceci są pełni podziwu, że mimo nawału własnych obowiązków, pamiętasz o ich sprawach.

couple

Zawsze ładnie pachniesz

Faceci nie używają tylu kosmetyków, co my, kobiety. Nie przywiązują również takiej wagi do zapachu produktów. Dla nas natomiast ważne jest to, by szampon pozostawiał na włosach cudowną woń; by balsam otulił skórę przyjemnym aromatem, czy aby perfumy było od nas czuć jak najdłużej. Mężczyźni bardzo zwracają na to uwagę. Podoba im się, że ich partnerka zawsze pięknie pachnie, nawet wtedy, gdy kładzie się spać.

couple

Potrafisz uważnie słuchać

Wielu mężczyzn doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kobiety są świetnymi słuchaczami. Kiedy więc mają jakiś problem, wolą wygadać się ukochanej lub koleżance, zamiast iść do kumpla. Wiedzą, że kobieta nie tylko uważnie wysłucha tego, co mają do powiedzenia, ale również doradzi coś mądrego.

couple

Nie masz problemu z wyrażaniem swoich uczuć

Podczas gdy mężczyźni z reguły bywają zamknięci jeśli chodzi o uczucia, kobiety nie mają problemu z wyrażaniem ich wprost. Nie wstydzimy się mówić o miłości, rozczarowaniu, bólu czy radości. Faceci bardzo to podziwiają.

couple

Jesteś romantyczna

Każdy facet chciałby uchodzić przed znajomymi za twardziela, który nie bawi się w romantyczne gesty. Prawda jest jednak taka, że wszelkie przejawy romantyzmu z twojej strony bardzo go rozczulają. Uwielbia znajdować w domu słodkie liściki, w których piszesz, że go kochasz. Ubóstwia, kiedy głaszczesz go po włosach i pytasz, jak się czuje. Lubi również, gdy przygotowujesz specjalnie dla niego kolację przy świecach. Wtedy jeszcze chętniej odwdzięcza ci się tym samym!

Komentarze (10)

Ocena: 4.8 / 5
OnA (Ocena: 5) 17.09.2015 08:47
ale bzdury !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 22:04
Też chciałabym mieć takie dylematy typu jak spodobać się facetowi, ale niestety wokół nikogo takiego nie ma ;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 21:50
Dziewczyny doradzcie mi jakie można robić romantyczne gesty dla chłopaka? (jestem osobą bardziej praktyczną i nie umiem wymyślać takich rzeczy)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 12:45
a ja płaczę, bo zrobiłam z siebie debila ostatnio przed chłopakiem, który mi się podoba. spędziliśmy razem kilka dni (jako kumple), a ja byłam tak zmulona i zrypana, na nic nie miałam siły, niewiele mówiłam, bo mam gorsze dni i trochę problemów w życiu... że masakra. zamiast się fajnie zaprezentować, pobawić, poflirtować, to zmulony człowiek vol.1. NAJSSSS
zobacz odpowiedzi (3)
anna (Ocena: 3) 16.09.2015 10:39
zgadzam się :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo