Faceci zdecydowali: Taka jest kobieta idealna! Daleko Ci do niej?

Wygląd, zawód, hobby i... tatuaże. O takiej partnerce marzą mężczyźni.
Faceci zdecydowali: Taka jest kobieta idealna! Daleko Ci do niej?
14.09.2015

Gdyby wierzyć kolorowym magazynom, ideałem kobiety dla mężczyzn powinna być filigranowa blondynka z wielkimi oczami i jeszcze większym biustem. Koniecznie bezpruderyjna i niezbyt rozsądna. Powinna uwielbiać seks i oczekiwać od życia niewiele więcej. Czy naprawdę jest tak źle i panowie rzeczywiście marzą o taniej piękności bez zasad i ambicji? Na szczęście nie!

Jeden z największych portali randkowych świata zrealizował badanie, które miało dać odpowiedź na jedno zasadnicze pytanie – jak wygląda ideał kobiety. Tysiące użytkowników płci męskiej wybrało swój typ, biorąc pod uwagę nie tylko wygląd zewnętrzny potencjalnej partnerki. W ten sposób powstał obraz perfekcyjnej matki, żony i kochanki.

Daleko Ci do niej? Sprawdź!

ideał kobiety

PŁYWACZKA

Niestety, nasze hobby nie powinno ograniczać się do zakupów i plotkowania z koleżankami. Panowie wymagają od nas minimalnej aktywności fizycznej. Ich zdaniem najseksowniejszy sport to pływanie – pomaga zachować zdrowie, piękną sylwetkę, a kiedy odbywa się na naturalnych akwenach – także opaleniznę. Nie ma dla nich atrakcyjniejszego połączenia, niż zadbana kobieta w wodzie.

ideał kobiety

DŁUGOWŁOSA BRUNETKA

Panowie niemal jednomyślnie stwierdzili, że atrakcyjna kobieta powinna mieć długie włosy. Moda na krótsze uczesania nie znalazła swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości, więc lepiej za bardzo nie eksperymentować. Kolejny już raz potwierdziło się, że to nie blondynki rządzą wyobraźnią mężczyzn. Statystyczny facet gustuje w brunetkach! Ciemne włosy wydają im się mniej banalne i bardziej pasujące do kobiety inteligentnej oraz zaradnej.

ideał kobiety

NIEBIESKIE OCZY

Sprawa nieco się komplikuje, bo połączenie naturalnie ciemnych włosów z jasnymi, niebieskimi oczami to sytuacja raczej rzadka. Na szczęście można coś z tym zrobić. Niebieskooka blondynka zawsze ma możliwość przefarbowania się na ciemniejszy kolor. Brunetka o brązowych oczach może skusić się na koloryzujące soczewki. O gustach w końcu się nie dyskutuje, a oni naprawdę lubią takie połączenie.

ideał kobiety

PRZEKŁUTE USZY

Możesz nie nosić żadnej biżuterii, ale z kolczyków lepiej nie rezygnować. Panowie uznali, że kobieta idealna zawsze powinna mieć ozdobione uszy. Model nie gra żadnej roli – mogą to być skromne kuleczki, jak i długie, spektakularne kolczyki. Byle było tam cokolwiek. Idealna przedstawicielka płci pięknej musi mieć przekłute uszy.

ideał kobiety

LEKARKA

Wbrew pozorom, panowie wcale nie marzą o pielęgniarce, pokojówce, ani tancerce go-go. Życie to nie film erotyczny. Tak naprawdę statystyczny facet chciałby się związać z lekarką. Zawód ten łączy w sobie opiekuńczość (której mężczyźni tak bardzo potrzebują), a także inteligencję (ukończenie studiów medycznych to spore wyzwanie). Nie wspominając o tym, że wielu z nich to hipochondrycy i zawsze przyda się ktoś, kto ich zdiagnozuje.

ideał kobiety

WYTATUOWANA

Nie tylko nam miękną kolana na widok wydziaranego faceta. Panowie także doceniają wzory na ciele, ale pod jednym warunkiem – tatuaż powinien znajdować się w takim miejscu, które... nie jest dostępne dla całego świata. Uda, plecy, okolice bikini – nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, by był widoczny tylko dla wybrańców. A najlepiej tylko dla tego jednego. Wzory na rękach odpadają, bo są zbyt jednoznaczne.

Komentarze (42)

Ocena: 4.48 / 5
gość (Ocena: 5) 24.07.2016 14:26
Ze mną ten artykuł się w większości zgadza:mam ciemny brąz, niebieskie oczy i nawet długie włosy;)
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 14.09.2015 23:36
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2015 23:13
wszystko o brunetkach a na zdjęciach same szatynki. ludzie nie zapominajcie że na świecie istnieją szatynki a jest ich zresztą znacznie więcej niż brunetek (czyli kobiet czarnowłosych), prawdziwych brunetek jest niewiele, a już zwłaszcza naturalnych.
zobacz odpowiedzi (1)
Agnieszka (Ocena: 5) 14.09.2015 20:40
Mi daleko do ideału dziewczyny z wyglądu. Swojego chłopaka poznałam darmowym portalu randkowym dyskoteka.co i dogadujemy się bez problemu :)
odpowiedz
Ila (Ocena: 5) 14.09.2015 20:02
Co za głupoty?! Jak jestem blondynka, szatynką czy rudą dziewczyną z zielonymi oczami to jestem brzydka. Wszystkie dziewczyny o innej barwie włosów niż brunetki gińcie albo przefarbujcie się na ciemny kolor w przeciwnym razie jesteście skazane na bycie z szarym kotem o facecie nie macie co marzyć! :) hahh Pozdro
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo