Co zarost Twojego chłopaka mówi o jego charakterze?

Będziesz zaskoczona!
Co zarost Twojego chłopaka mówi o jego charakterze?
12.09.2015

Zarost bardzo wiele może powiedzieć o mężczyźnie. W końcu, większość facetów dba o niego każdego dnia. Jesteście ciekawe, co `fryzura` na twarzy mężczyzny mówi o jego charakterze?

1. Długi zarost

Taki pełny zarost najczęściej możemy spotkać w przypadku starszych mężczyzn. Niektórzy twierdzą, że jest on nawet nieco staroświecki. Przez to, kojarzy się jednak z dużym życiowym doświadczeniem, obyciem i wiedzą. Być może dlatego coraz częściej decyduje się na niego także tak wielu młodych mężczyzn.

facet z brodą

7. Nieco podkręcone wąsy

Podkręcone wąsy od razu budzą naszą sympatię. Wydaje nam się, że ich posiadacz ma ciekawą i nieco fantazyjną osobowość, a także sympatyczne usposobienie!

facet z brodą

5. Zarost na linii podbródka

Kto decyduje się na taki zarost? Mężczyźni, którzy desperacko potrzebują zainteresowania! Dlatego szukają rozwiązań całkowicie odrębnych od tych, które spotykają w swoim codziennym otoczeniu.

facet z brodą

4. Bokobrody

Nazywane potocznie pekaesami od razu przywodzą na myśl styl retro i jednoznacznie kojarzą się z taką legendą rock `n` rolla, jak choćby Elvis Presley. Obecnie, z tym trendem eksprymentują hipsterzy, którzy uwielbiają dobrą zabawę.

facet z brodą

2. Kozia bródka

To domena mężczyzn, którzy zatrzymali się gdzieś w przeszłości, a dokładnie w połowie lat 90. Nie każdy facet wygląda jednak w takim wydaniu równie atrakcyjnie co Brad Pitt! Kozia bródka to niestety dość przestarzały trend.

facet z brodą

8. Brak zarostu

Mężczyzna szykowny, który jednak ma drobną obsesję na swoim punkcie. Specjaliści przewidują jednak rychły powrót trendu na idealnie gładką skórę u mężczyzn. A wy co o tym sądzicie? Myślicie, że brodacze odejdą w zapomnienie?

facet z brodą

3. Niechlujny zarost

Na pozornie niechlujny zarost stawiają mężczyźni, którzy znają najnowsze trendy. Czemu jednak mówimy, że jest on tylko pozornie niedbały? Chcąc uzyskać pożądany efekt, trzeba bowiem naprawdę się natrudzić. Nie wystarczy jedynie wstać z łóżka.

facet z brodą

6. Wąsy

Patrząc wstecz, choćby na kulturę sarmacką, dostrzegamy, że na gęste wąsy pozwalali sobie naprawdę waleczni mężczyźni. Jednak w latach 70. taki zarost zaczął mieć wiele seksualnych konotacji - kojarzył się z aktorami, występującymi w branży porno, a potem także zarezerwowany był dla mężczyzn o odmiennej orientacji seksualnej. Obecnie jednak wąsy powoli wracają do łask. Na ten trend decydują się pewni siebie faceci, których nie interesują opinie innych.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Agnieszka (Ocena: 5) 13.09.2015 22:30
Mi się tylko i wyłącznie podobają faceci z gęstym zarostem. I mam do takich szczęście. Na portalu dyskoteka.co poznaję praktycznie tylko brodaczy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2015 09:58
Hitler i Stalin też mieli wąsy. Na pewno mieli fantazyjną osobowość.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2015 07:23
Mniej niż zero
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2015 03:33
Haha w końcu człowiek to jeden z gatunków zwierząt :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2015 01:45
U mojego tylko idealnie gładka twarz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo