Jak powinien wyglądać penis kochanka, a jak stałego partnera?

Wbrew pozorom to pytanie wcale nie jest bez sensu! ;)
Jak powinien wyglądać penis kochanka, a jak stałego partnera?
09.09.2015

Przeczytałaś pytanie postawione w tytule i zaczęłaś się zastanawiać, o co chodzi? Wbrew pozorom nie jest ono bez sensu. Jak donosi „The Daily Beast”, naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles i Uniwersytetu Nowego Meksyku postanowili sprawdzić, o jakiej „męskości” marzą panie.

W tym celu wydrukowali na drukarce 3D 33 modele penisów w stanie erekcji – każdy miał jednakowy, niebieski kolor (aby wykluczyć rasowe preferencje), ale inną długość i grubość. Następnie 75 respondentek musiało wybrać dwa narządy: jeden, którego oczekiwałyby u stałego partnera, a drugi – u przygodnego kochanka.

Co wykazał ten dość oryginalny eksperyment, który powtórzono dwukrotnie?

lody

- Okazało się, że kobiece upodobania zależą od relacji, w jakich pozostają z mężczyzną – wyjaśnia „The Daily Beast”. – Panie wykazały się przy tym niebywałą pamięcią, ponieważ bez zająknięcia potrafiły wyrecytować rozmiary wybranych przez siebie członków.

Obliczenia naukowców wykazały, że kobiety nie mają w tej kwestii wyjątkowo wygórowanych oczekiwań. Stały partner, ich zdaniem, powinien posiadać męskość o długości 16 cm i obwodzie 12,2 cm. Od kochanka oczekują natomiast nieco większego penisa: 16,25 cm jeśli chodzi o długość i 12,7 cm w przypadku obwodu.

lody

Biorąc pod uwagę fakt, że średnia długość członka wynosi od 13 do 15,5 cm, niektórzy panowie mogą być mimo to przerażeni wynikami badań.

Pamiętajmy jednak, że nie liczy się rozmiar, a technika!

W tym artykule znajdziecie więcej ciekawostek na temat kobiecych preferencji:

 

Tak wygląda PENIS IDEALNY

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2015 19:30
Oczywiście ,nie może być jak pierdulka ,taki jaki opisują w artykule to akurat .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2015 15:55
Rozmiar też się liczy, a mówienie, że jest bez znaczenia to raczej leczenie kompleksów facetów, którym geny poskąpiły. Nic się nie da zrobić z mikropenisem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2015 12:59
Rozumirm ze na stale ma być tak wsam raz ,a od czasu do czasu czyli u kochanka ma być większy bo kobiety maja ochote na bardziej ostry seks
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo