Twój chłopak ma nadzieję, że nigdy nie zrobisz TYCH 7 RZECZY!

Przeczytaj, czym zdecydowanie nie zapunktujesz u swojego mężczyzny.
Twój chłopak ma nadzieję, że nigdy nie zrobisz TYCH 7 RZECZY!
08.09.2015

Każdy facet jest inny i oczekuje od związku czegoś innego. Są jednak rzeczy, których żaden z nich nie chciałby, żebyś zrobiła. Wiele z nich może przekreślić twoją szansę na poważną relację.

Przeczytaj, czym zdecydowanie nie zapunktujesz u swojego mężczyzny.

Przestaniesz dbać o swój wygląd

Oczywiście czasami możesz odpuścić sobie i wskoczyć w dres. Nie chodzi o to, żebyś nosiła pełny makijaż 24 godziny na dobę. Nie powinno jednak ulec zmianie twoje dbanie o siebie. Odrosty i obgryzione paznokcie to zdecydowanie nie jest najlepszy afrodyzjak.

couple

Wkroczysz na wojenną ścieżkę z jego rodzicami

Rodzina najczęściej jest dla facetów najważniejsza. Nie dziwnym jest więc fakt, że twój chłopak nie chce, żebyś kłóciła się z jego rodzicami.

couple

Postawisz go przed wyborem: ona albo jego przyjaciele

Przykro nam to mówić, ale jeśli postawisz mu takie ultimatum, odpowiedź prawdopodobnie będzie brzmieć: przyjaciele. Przecież ty postąpiłabyś tak samo, prawda?

couple

Znudzisz się nim

Na początku znajomości czujecie dreszczyk emocji, który napędza wasze zainteresowanie. Jednak z czasem emocje słabną. I tak samo jak ty, on boi się, że najzwyczajniej ci się znudzi.

couple

Zdradzisz go

Nikt nie chce być zdradzonym. Zwłaszcza przez osobę, której najbardziej ufał. Jeśli coś takiego ci się przytrafi, postawisz go przed najtrudniejszą decyzją - wybaczyć ci, czy zakończyć wasz związek.

couple

Będziesz próbowała go zmienić

Związek zmienia każdego z nas bardziej lub mniej. Jednak dzieje się to naturalnie. Twój facet chciałby, żebyś kochała go takiego, jakim jest i akceptowała go wraz z jego wadami. Najgorsze, co możesz zrobić, to próbować zmieniać go na siłę.

couple

Będziesz naciskać na małżeństwo

Oczywistym jest, że w pewnym momencie waszego związku będziesz chciała, żeby on się oświadczył, żebyście mieli piękny ślub, mały domek z ogródkiem i gromadkę dzieci. Ale pamiętaj - wszystko w swoim czasie. Nie naciskaj go na to, by zaczął wybierać pierścionek z brylantem. Jeśli naprawdę cię kocha - zrobi to. Wtedy kiedy będzie gotowy i pewny swoich uczuć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na BOSKA.PL

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.11 / 5
B (Ocena: 5) 09.09.2015 20:38
Zastanawiam się ile już droga redakcjo stracilas czytelniczek przez robienie artykulu na 1 /3 kartkę papieru a4 na 8 podstronach na które trzeba wlazic i czekać aż się załaduja. Strasznie mnie to denerwuje i wolałabym przeczytać coś nawet krótkiego ale za jednym razem a nie kilka linijek i kolejna strona. I tak 10 razy. Dużo częściej bym na pewno doczytywala do końca a nie wylaczala w połowie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 09.09.2015 10:13
te wszystkie rzeczy tyczą się raczej obu stron, a nie tylko jednej
odpowiedz
inferno (Ocena: 1) 08.09.2015 07:21
"Oczywistym jest, że w pewnym momencie waszego związku będziesz chciała, żeby on się oświadczył, żebyście mieli piękny ślub, mały domek z ogródkiem i gromadkę dzieci." HAHAHAHAHA no jak jest się stereotypowym kretynem to tak
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie