Triki, by pragnął tylko Ciebie!

Możesz rozkochać faceta na zabój. Te sposoby naprawdę działają!
Triki, by pragnął tylko Ciebie!
08.09.2015

Nie musisz być ani seksownym kociakiem, ani dumną femme fatale, tak jak bohaterki niektórych komedii romantycznych. Istnieją inne, dużo ciekawsze i znacznie prostsze sposoby, by facet pragnął tylko Ciebie. W dodatku są to triki uniwersalne, które zadziałają absolutnie na KAŻDEGO mężczyznę.

Myślisz, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe? Wcale nie. Wypróbuj na chłopku te sposoby. Naprawdę możesz rozkochać go w Tobie na zabój!

sexy couple

Zaczekaj 10 minut, zanim odpiszesz na jego SMS

Wydaje ci się, że to zwykła dziecinada? Zanim na dobre przekreślisz tę metodę, koniecznie ją przetestuj – zwłaszcza po pierwszej randce. Podczas gdy chłopak wyśle ci wiadomość, jak cudownie spędził z tobą czas, ty nie odpisuj przez jakieś 10-15 minut. Niech facet pogłówkuje, dlaczego milczysz. Nigdy się do tego nie przyzna, ale będzie wpatrywał się w telefon, oczekując twojej wiadomości. A kiedy ta wreszcie się pojawi… będzie najszczęśliwszym chłopakiem pod słońcem.

Co osiągniesz w ten sposób?

Przez ten „niepewny” kwadrans jego myśli będą krążyć tylko wokół ciebie.

sexy couple

Nie całuj go wtedy, kiedy on ma na to ochotę

Umówiliście się na pierwsze spotkanie i czas minął wam wyjątkowo przyjemnie. Dużo rozmawialiście, śmialiście się, był delikatny flirt i „przypadkowy” dotyk. Świetnie. Teraz chłopak daje ci do zrozumienia, że ma ochotę na wasz pierwszy, namiętny pocałunek. Kiedy pochyli się, żeby cię pocałować, roześmiej się łobuzersko i daj mu szybkiego całusa w usta. Na coś bardziej podniecającego będzie musiał jeszcze trochę poczekać.

Co osiągniesz w ten sposób?

Facet będzie jednocześnie niezaspokojony i bardzo podniecony. Nie będzie mógł doczekać się waszego kolejnego spotkania, żeby wreszcie przetestować, jak smakujesz. Do tego czasu będzie to sobie wyobrażał na milion sposobów. Zagościsz w jego fantazjach na dłużej niż ci się wydaje.

sexy couple

Rozśmieszaj go

Mężczyźni mają słabość do kobiet z inteligentnym poczuciem humoru, nie lubią jednak, gdy ktoś przesadnie z nich drwi. Rozśmieszaj go zatem na wszystkie możliwe sposoby, bądź dowcipna, ale nie żartuj sobie ani z niego, ani z jego kolegów. To go może tylko rozzłościć.

Co osiągniesz w ten sposób?

Facet będzie totalnie oczarowany waszym spotkaniem. Im bardziej będzie wesołe i radosne, tym cieplej będzie o tobie myślał. I tym szybciej się w tobie zakocha.

sexy couple

Nie uprawiaj z nim seksu na pierwszym spotkaniu

Facet zaproponował ci, żebyście z pubu przenieśli się w bardziej intymne miejsce? Nie łudź się, on chciał się z tobą spotkać wyłącznie na seks. Nie zależy mu na tobie, tylko na tym, żeby zaspokoić swój popęd. Jego podejście do ciebie da się jeszcze zmienić. Jak? Spójrz mu prosto w oczy i parsknij śmiechem. Powiedz, że nie jesteś łatwa i trzeba sobie zasłużyć, abyś zgodziła się na seks.

Co osiągniesz w ten sposób?

Pokażesz facetowi, że sama siebie szanujesz. Im dłużej każesz mu czekać na seks, tym bardziej będzie tobą zainteresowany. Uruchomi się w nim syndrom zdobywcy – będzie próbował cię uwieść na wszelkie możliwe sposoby. Nawet sam nie zauważy, kiedy zaangażuje się w waszą relację uczuciowo. A tak właśnie się stanie – tego możesz być pewna.

sexy couple

Bądź niedostępna

Cała zabawa w rozkochiwanie faceta polega na tym, by gonił króliczka, a nie go od razu łapał. Nie podawaj mu się więc na tacy. Jeśli będzie musiał o ciebie trochę powalczyć, bardziej później doceni fakt, że wreszcie cię zdobył. Nie zasypuj go wiadomościami na Facebooku, nie lajkuj wszystkich jego zdjęć jak maniaczka, nie wydzwaniaj do niego. Na to wszystko facet będzie musiał sobie zapracować. Podobnie rób na spotkaniach. Kiedy będzie chciał złapać cię za rękę, ze śmiechem schowaj swoją dłoń do kieszeni. Kiedy będzie chciał cię objąć, uśmiechnij się słodko i wywiń się z jego ramion.

Co osiągniesz w ten sposób?

Chłopak będzie szukał różnych metod, by wreszcie cię zdobyć. Takie główkowanie nakręci go bardziej niż ci się wydaje. A kiedy wreszcie pozwolisz się objąć, złapać za rękę czy pocałować, on już nie wypuści cię ze swoich ramion.

sexy couple

Ugotuj coś dla niego

Faceci mają niebywałą słabość do kobiet, które potrafią gotować. Wielu z nich uznaje to za atut. Zastosuj się więc do starego przysłowia i zdobądź go „przez żołądek do serca”. Na którymś z waszych kolejnych spotkań zaproś chłopaka na pyszną, własnoręcznie przyrządzoną kolację. Jeżeli nie masz ochoty, by przychodził do twojego mieszkania, upiecz ciasteczka i zabierz je ze sobą na randkę. Ważne jednak, aby to nie było wasze pierwsze spotkanie – wtedy masz być przecież nieprzystępna ;)

Co osiągniesz w ten sposób?

Dasz facetowi do zrozumienia, że w przyszłości będziesz potrafiła o niego zadbać – i to nie tylko kulinarnie. Dzięki temu on nigdy nie pozwoli ci odejść. O taki skarb trzeba przecież odpowiednio zadbać!

Komentarze (23)

Ocena: 4.74 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2015 23:24
Opisz lepiej byłego partnera na expartner.info
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2015 12:19
"Wypróbuj na chłopku te sposoby" :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2015 13:19
Dziewczyny to nie jest artykuł dla gimnazjalistek to jest czysta prawda, ponieważ mama mi zawsze powtarzała: ,,nigdy nie pokazuje facetowi że ci na nim zależy". Ją w dwóch przypadkach jej nie posłuchałam i teraz żałuję...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2015 03:11
Babka z fotki nr 1 ma takie brwi ze ohhh, mozna sie w nich zakochac ;)
odpowiedz
Podpis...Groteska (Ocena: 5) 08.09.2015 23:31
Napisz komentarz...Ja się pytam. Pan Żakowski chce umrzeć (z miłości?) w islamskiej zagładzie czy on gdzieś wyjeżdża? Mamy zagładę w Europie a ludzie przyjmują chlebem i sobą swoich morderców i cieszą się oglądaniem gołej du y Joanny Krupy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo