Dziewczyny to materialistki! 6 video-dowodów

Kiedy w grę wchodzą pieniądze, kobiety zaczynają się zachowywać skandalicznie. Tylko spójrzcie.
Dziewczyny to materialistki! 6 video-dowodów
05.09.2015

Czy jesteś osobą, która w związku szuka miłości, zaufania, oddania oraz szczęścia, a podrywanie facetów tylko dlatego, że mają pieniądze, niezły samochód lub duży dom, uważasz za wstrętne? W takim razie należysz do mniejszości. Nie brakuje bowiem dziewczyn, które szukają wyłącznie bogatych mężczyzn. I choć są postrzegane przez społeczeństwo negatywnie - jako osoby kierujące się w życiu jedynie przyziemnymi, materialnymi kwestiami – zupełnie im to nie przeszkadza. Kiedy w grę wchodzą pieniądze, zaczynają zachowywać się skandalicznie.

Nie wierzysz? Oto 6 video-dowodów.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.5 / 5
emma (Ocena: 5) 05.09.2015 13:50
nie wiem jak wy, ale jakby do mnie zagadał przypadkowy gościu na ulicy i pytał kiedy mam urodziny albo czy jestem głodna to moją jedyną reakcją byłoby pytanie co go to do cholery obchodzi. jestem zołzą, nie ma ze mną tak łatwo.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2015 01:22
w celu przedluzenia gatuku mezczyzni leca na mlode i piekne kobiety, a kobiety szukaja bezpieczenstwa jakie zazwyczaj gwarantuja rowniez i pieniadze. tak od prehistorii jest i na tej zasadzie nie dziala tylko czlowiek ale tez zwierzeta. nic odkrywczego
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie