Pocałunek bez wad: 7 trików, które powinna znać każda dziewczyna

Posiądź tajemną wiedzę, która zagwarantuje Ci tytuł mistrzyni pocałunków.
Pocałunek bez wad: 7 trików, które powinna znać każda dziewczyna
05.09.2015

Są podniecające, urocze, namiętne i słodkie. Zastępują tysiąc słów i potęgują bliskość między dwojgiem ludzi. O pocałunkach można mówić bez przerwy, bo lista ich zalet wydaje się nie mieć końca. Buziaków jest tyle, ilu ludzi – i nie ma reguły, która zagwarantowałaby, że za każdym razem będzie nam bardzo przyjemnie w czasie całowania. Bo każdy jest inny i każdy z nas woli całować się w inny sposób. Są jednak triki, dzięki którym twoje buziaki zawsze będą supersłodkie i przyjemne – zarówno dla ciebie, jak i osoby, z którą się całujesz.

Uwaga, pełna koncentracja! Usiądź prosto i skup się. Witamy w szkole całowania. My przedstawiamy teorię, a praktykę zostawiamy tobie… :)

kiss

Używaj rąk

Używaj rąk - pełnią ważną rolę w czasie całowania. Trzymanie drugiej osoby za rękę, wodzenie palcami po jej ciele, przytulanie do siebie czy głaskanie twarzy jest nie tylko wskazane, ale i wręcz wymagane. Pocałunek staje się wtedy intymniejszy, czulszy, na dłużej zapada w pamięć, słowem – robi się wspanialszy! Podczas całowania fajnie jest położyć całą dłoń na policzku albo szyi drugiej osoby. I nikt nie pogardzi twoimi palcami wplecionymi we włosy. Bomba!

kiss

Pocałunek Spidermana

Podczas gdy twój ukochany będzie leżał na kanapie, podejdź do niego dyskretnie i ustaw się tak, byś stała za jego głową. Następnie pochyl się i złóż na jego ustach mocnego buziaka. Potem zaangażuj również wasze języki. To nie będzie proste, ale warto trochę się pomęczyć. Taki odwrócony pocałunek może wam dostarczyć zupełnie nowych doznań.

kiss

Całowanie brody

Skupianie się wyłącznie na całowaniu ust partnera to poważne zaniedbanie. Przerwij namiętnego buziaka, ujmij w swoje dłonie twarz partnera, a potem zacznij obsypywać pocałunkami jego żuchwę, uszy i szyję. W swoje buziaki zaangażuj także zęby i język. Będzie gorąco!

kiss

Malinki

Nie każdy lubi malinki, więc zanim zrobisz ją swojemu ukochanemu, zapytaj go o zgodę. Następnie oboje wybierzcie taki punkt na jego ciele, który z łatwością będzie można ukryć przed wścibskimi spojrzeniami.

Do dzieła: chwyć ustami skórę partnera, a następnie delikatnie (choć stanowczo) ją zassij. Po chwili urocza malinka będzie gotowa!

kiss

Ugryź go w język

Podczas pocałunku spróbuj swoimi zębami subtelnie chwycić koniuszek języka partnera. Ta krótka pieszczota znacznie nakręci faceta!

kiss

Ugryź go w wargi

Najpierw namiętnie pocałuj swojego chłopaka z języczkiem, a potem przerwij buziaka i chwyć zębami jego dolne wargi. Kąsaj je delikatnie przez chwilę, a następnie ponownie wróć do francuskiego pocałunku.

kiss

Niech język pójdzie w ruch

Przejedź językiem po brodzie i szyi ukochanego. Potem muskaj w ten sam sposób również zamknięte usta partnera. Chwyć go zdecydowanie za włosy i odchyl jego głowę do tyłu. Teraz będziesz mogła wpić się w jego język.

Komentarze (13)
Ocena: 3.31 / 5
4.7/8 (Ocena: 5) 19.05.2018 20:56
odpowiedz
Paulina (Ocena: 1) 09.09.2015 13:21
Niewątpliwie bardzo przydatny artykuł dla dzieci w przedziale 10-13 lat.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2015 16:30
Malinek partnerowi nie robie, ale wszystkie triki od dawna stosuje i moj facet uwielbia moje pocalunki. Mimo ze jestesmy juz zareczeni to on wciaz czasami patrzy na moje usta z pozadaniem po czym rzuca sie na mnie spragniony buziakow... Ps tez nie lubie jezora w buzi, ale delikatne muskanie jezyczkiem lub podgryzanie jest super
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2015 12:11
To facet powinien robić malinke kobiecie a nie kobieta facetowi. Tak samo jak całować po szyi - kobietę się całuje nie faceta
zobacz odpowiedzi (1)
antonowka (Ocena: 1) 05.09.2015 16:52
Ale dyrdymały
odpowiedz

Polecane dla Ciebie