7 trików, dzięki którym wydasz się facetowi ładniejsza

Znasz je?
7 trików, dzięki którym wydasz się facetowi ładniejsza
28.08.2015

Jeżeli wydaje ci się, że seksapil to długie nogi, blond włosy i ponętny biust, jesteś w błędzie. Do niektórych dziewczyn ustawiają się tłumy facetów, choć nigdy w życiu nie uznałabyś ich za piękne czy seksowne. Jak to robią? Otóż stosują (nawet nieświadomie!) triki, dzięki którym wydają się mężczyznom ładniejsze.

Wypróbuj je na sobie. Na efekty nie będziesz musiała długo czekać!

piękna kobieta

Charyzma

Szare myszki nie mają szans w wyścigu po męską atencję. Im bardziej charyzmatyczna będziesz, tym bardziej spodobasz się facetom. Nie bój się wyrażać własnych opinii, ale też nie bądź władcza – to może przynieść odwrotny skutek. Charyzma jest czymś, czego można się nauczyć. Wystarczy poćwiczyć.

piękna kobieta

Optymizm

Uśmiech i optymistyczne podejście do świata – nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo mężczyźni cenią te dwie rzeczy u kobiet. Każdy z nich szuka partnerki, przy której będzie się ciągle śmiał i dobrze bawił. Jeśli bez przerwy będziesz wszystko widzieć w czarnych barwach i narzekać na najmniejsze drobnostki, żaden facet się tobą nie zainteresuje na dłużej.

piękna kobieta

Pewność siebie

Pisałyśmy o tym wielokrotnie, ale to naprawdę działa. Schowaj swoje kompleksy głęboko do szuflady i zaakceptuj siebie. Zacznij eksponować swoje zalety, a na temat wad milcz. Prawdopodobnie tylko ty je dostrzegasz. A zatem głowa do góry, wyprostuj się i pewnym krokiem idź po swoje. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki.

piękna kobieta

Beztroska

Im bardziej będziesz bezkonfliktowa, wesoła i beztroska, tym ładniejsza wydasz się płci przeciwnej. Jak bowiem ktoś, przy kim facet ciągle się uśmiecha i dobrze bawi, może być dla niego nieatrakcyjny? On będzie do ciebie lgnął!

piękna kobieta

Gracja

Zabrzmi to dziwnie, ale mężczyźni lubią kobiety, które są… kobiece. Nie podoba im się, kiedy dziewczyna klnie jak osiedlowy dresiarz, pluje, beka, czy jest męska w swoim zachowaniu. Wszystko rób z gracją, począwszy od wysławiania się, po chodzenie. Przecież nie jesteś facetem!

piękna kobieta

Pokora

Jeżeli wszystkim wokół będziesz rozpowiadać, jaka jesteś cudowna, ludzie się od ciebie odwrócą. Postaw na pokorę – wówczas paradoksalnie twoje zalety zostaną szybciej dostrzeżone, także przez facetów. Pomyślą sobie: „Kurcze, ona jest taka wspaniała, a przy tym w ogóle nie zadziera nosa. Jej skromność jest strasznie seksowna”.

piękna kobieta

Koleżeńskość

Zachowuj się wobec innych przyjacielsko, a oni odpłacą ci tym samym. Zasada ta dotyczy również mężczyzn. Im bardziej będziesz pomocna, życzliwa i koleżeńska, tym usilniej będą chcieli przebywać w twoim towarzystwie. Faceci nie przepadają za dziewczynami, które mają do wszystkich i wszystkiego podejście egoistyczne. 

Polecane wideo

Komentarze (31)
Ocena: 4.81 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2015 00:56
jak mozna jednoczesnie byc pewnym siebie i pokornym? Zastanawiam sie jak oddzielic ewnosc siebie od zarozumialstwa. Szare myszki nie maja szans ale skromnosc jest seksowna. wykluczacie sie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2015 12:38
To ja stosuję to wszystko (nieświadomie) i jakoś nigdy nawet nie gadałam z chłopakiem .-.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2015 22:27
dzięki za te wspaniałe rady!! ha ha ha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2015 20:52
Stosuje te rady na co dzień. I co mimo, że mam 27 lat to nie mogę faceta znaleźć do tej pory. Co zauważyłam to brzydkie, zaniedbane i zakompleksione dziewczyny mają facetów. Może to jest tak, że faceci boją się ładnych dziewczyn?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2015 17:01
laski, czy rzeczywiście beztroska, optymizm i wieczny banan na gębie pomagają? pytam serio, bo czasem mam wrażenie, że to wcale nie jest takie proste, bo wtedy faceci widzą, że jesteś zbyt miła i idealna (za mało zołzowata), a to ich nie kręci..
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie