Jak podrywają faceci, którzy są w związkach? (Być może Twój partner też to robi. Niestety…)

To, że jesteście razem, wcale nie oznacza, że on przestał podrywać inne dziewczyny. Jak to robi? Przeczytaj.
Jak podrywają faceci, którzy są w związkach? (Być może Twój partner też to robi. Niestety…)
24.08.2015

Ludzie, którzy są w związkach, powinni być sobie wierni. Tyle w teorii, ale praktyka to zupełnie inna sprawa. Bardzo często zdarza się bowiem tak, że nawet zajęci (i zakochani!) faceci podrywają nieznajome dziewczyny. Trudno stwierdzić, dlaczego to robią. Może ich gatunek nie został stworzony do monogamii? A może po prostu nie chcą wypaść „z obiegu” i flirtowanie z dziewczynami dodaje im pewności siebie.

Bez względu na to, czym się kierują, warto wiedzieć, w jaki sposób nawiązują kontakt z kobietami.Przeczytaj to koniecznie. Być może Twój ukochany też to robi, gdy nie ma Cię obok.

zdrada w związku

SMS-y i wiadomości

Rozmowa między nią a twoim chłopakiem nie skończy się w pubie czy klubie. On poprosi ją o numer telefonu lub mail. Prawdopodobnie wymienią się również zaproszeniami na Facebooku. Kiedy każde z nich rozejdzie się do domu, będą kontynuować znajomość poprzez wiadomości lub rozmowy na czacie.

zdrada w związku

Uwodzenie

Podczas coraz częstszych dyskusji z tą dziewczyną, twój chłopak będzie wobec niej coraz odważniejszy. Ich rozmowy przestaną być grzeczne i przemienią się w regularny flirt. Powie jej, że ona bardzo mu się podoba. Będzie dążył do kolejnego spotkania z nią sam na sam.

zdrada w związku

Patrzenie prosto w oczy

Kontakt wzrokowy to najczęściej wstęp do rozmowy. Facet będzie zatem patrzył się nieznajomej prosto w oczy, dając jej w ten sposób do zrozumienia, że jest nią zainteresowany. Jeśli dziewczyna odwzajemni jego spojrzenie, potraktuje to jako zielone światło i przystąpi do dalszej ofensywy.

zdrada w związku

Budowanie napięcia

Zanim zajęty chłopak rozpocznie flirt z nieznajomą, będzie próbował wzbudzić w niej zainteresowanie. Rzuci kilka ukradkowych uśmiechów, obliże wargi, być może spróbuje jej dotknąć – niby przypadkiem, a tak naprawdę umyślnie. Będzie krok po kroku budował napięcie, które z czasem będzie musiało zostać rozładowane.

zdrada w związku

Flirt

Potem facet przejdzie do flirtu. Będzie prawił nieznajomej komplementy, chwalił jej wygląd, ubiór, sylwetkę. O tobie nawet nie wspomni. Spróbuje stworzyć pozory mężczyzny, który aktualnie nie jest w związku i dopiero szuka potencjalnej partnerki.

zdrada w związku

Sekretna randka

Ponieważ dziewczyna nie będzie świadoma tego, że została zaproszona na spotkanie przez faceta, który jest w związku, przystanie na jego propozycję. Randka będzie sekretna, bo twój facet zrobi wszystko, żebyś się o niej nie dowiedziała. Co zrobi z nieznajomą na spotkaniu? Spróbuje ją pocałować – to na pewno. Czy wydarzy się coś więcej? To już zależy od niej…

Polecane wideo

Komentarze (43)
Ocena: 4.47 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2015 20:54
U mnie rozstanie nastąpiło po 14 latach razem…. Mamy wspólne dziecko, pracujemy razem i było mi z każdym dniem jeszcze ciężej. To były najgorsze dni mojego życia. W akcie desperacji posunęlam się do zamówienia na ukochanego uroku miłosnego na urok-milosny.pl , nie oczekiwałam wiele. A jednak On wrócił i znów mnie pokochał. Teraz jest między nami niczym na początku znajomości…. coś pięknego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 25.08.2015 14:25
To jak wtedy podrywa facet, który nie jest w związku? Jak ich odróżnić? Pomocy internecie, bez Ciebie kobiety już nigdy nie dadzą się zaprosić na randkę!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2015 11:35
każdy facet jest zdolny do zdrady i zdradzi jeśli spotka ta odpowiednia kobiete. Mimo tego ze moze gadac jak bardzo kocha swoja kobiete. A jesli myslicie inaczej to jestescie strasznymi naiwniaczkami
zobacz odpowiedzi (5)
Kats (Ocena: 1) 25.08.2015 10:16
Jesteście po prostu śmieszni! Gesty jak uśmiech, czy odwrócenie głowy za inną kobietą jest po prostu NATURALNE! Każda z Nas kiedyś przyjrzała się innemu, bo na przykład... miał fajną koszule, niezły zarost, cokolwiek. W taki sposób człowiek zna swoją wartość, jak uśmiechnę się do kogoś na ulicy, czy kobiety czy mężczyzny, a ktoś ten uśmiech odwzajemni to już jest flirt? Rany boskie, ludzie! Wszędzie doszukujecie się zdrad, jakiegoś pokątnego okazywania pożądania, a to ZWYKŁE ludzkie zachowania! Jak facet chce zdradzić, to zdradzi! To samo z kobietą! Ocknijcie się z tego marazmu i zaufajcie, po prostu! A jak druga babka będzie 100x ładniejsza to trudno, kierujemy się instynktem, każdy wybiera to, co woli! Ja jestem szczęśliwa ze swoim facetem. Ufam mu, on mnie i to wystarczy. A to, że porozmawia z kobietą na ulicy, czy jakaś się do niego uśmiechnie to trudno, nie zamknę go w domu w czterech ścianach.
odpowiedz
prawda (Ocena: 5) 24.08.2015 23:45
Eee tam, bzdury. Wiem jacy są faceci, niektórzy nie potrafią odpuścić sobie żadnej panienki, ale nie popadajmy w takie myślenie, że wszyscy są tacy sami bo to ściema. Nie każdy facet zdradza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie