Faceci wskazali 8 niewiarygodnie seksownych fryzur. Umiesz się tak uczesać?

Jakie włosy robią na mężczyznach największe wrażenie?
Faceci wskazali 8 niewiarygodnie seksownych fryzur. Umiesz się tak uczesać?
17.08.2015

Fryzury, które uwielbiają kobiety i uczesania, które podobają się mężczyznom to dwie zupełnie różne sprawy. Upodobania te mogą się wręcz ze sobą rozmijać. Coś, co dla nas jest ładne, im wydaje się odpychające i na odwrót. Mimo wszystko warto znać zdanie płci przeciwnej na temat kobiecych upięć.

Jakie fryzury podobają się facetom najbardziej? Nasi zaprzyjaźnieni koledzy skomentowali kilka zdjęć. Zobacz, co sądzą o konkretnych fryzurach i odpowiedz sobie na kluczowe pytanie: czy potrafisz stworzyć na swojej głowie to, co ich zachwyca?

kobiece fryzury

- Bardzo lubię, jak dziewczyna ma włosy trochę spięte, a trochę rozpuszczone. Taka fryzura podoba mi się zarówno w wersji z grzywką, jak i bez niej. Dobrze wygląda przy włosach prostych i kręconych. Chciałbym, żeby moja narzeczona tak się uczesała na nasz ślub – Adam, 28 lat.

kobiece fryzury

Grzywka opadająca na oczy

- Długie, rozpuszczone włosy, a do tego grzywka, która niesfornie opada na oczy i policzki – coś pięknego i niesamowicie seksownego! Aż chciałoby się odgarniać te kosmyki z twarzy dziewczyny. To wygląda po prostu super! – Maciej, 22 l.

kobiece fryzury

Fale

- Kurczę, po prostu ubóstwiam takie delikatne fale! Dziewczyna na tym zdjęciu mogłaby mieć moim zdaniem trochę dłuższe włosy. Wtedy wyglądałaby jeszcze ponętniej. Ale podoba mi się ten artystyczny nieład na jej głowie. Zadziornie i sexy – Radek, 26 lat.

kobiece fryzury

Czapka z daszkiem

- Może dziewczyny się zdziwią, ale my, faceci, naprawdę lubimy takie uczesanie. Rozpuszczone włosy, delikatnie pokręcone lub proste, a do tego czapka z daszkiem. Tak noszą się zazwyczaj niegrzeczne dziewczynki, a mężczyźni mają jak wiadomo do takich słabość – Patryk, 20 lat.

kobiece fryzury

Sportowy kucyk

- Podobają mi się dziewczyny, które są ubrane na sportowo i uczesane w wysoki kucyk. Moim zdaniem taka fryzura wygląda jednak dobrze tylko w przypadku włosów długich i prostych. Na kręconych to uczesanie wygląda dziwacznie, tak samo jak na zbyt krótkich – Olek, 26 l.

kobiece fryzury

Słodkie kucyki

- Uwielbiam, jak dziewczyna jest uczesana w dwa kucyki. Wygląda wtedy niewinnie, słodko i dziewczęco. Niejedne facet ma wtedy ochotę pociągnąć ją za te kucyki, przyciągnąć do siebie i pocałować. Jak dla mnie to doskonała fryzura do łóżka. Jest bardzo, bardzo nęcąca – Karol, 22 l.

kobiece fryzury

Proste i błyszczące

- Prostota zawsze prezentuje się dobrze. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby dziewczyna nie miała na głowie siana. Jak jej włosy są proste i ładnie się błyszczą to zawsze zwracam na nią uwagę. Widać po prostu, że umie o siebie zadbać i nie niszczy włosów prostownicą czy farbami – Marek, 26 l.

kobiece fryzury

Asymetryczny bob

- Pamiętam, że jakiś czas temu była wśród dziewczyn moda na tę fryzurę. Włosy dłuższe z przodu i krótsze z tyłu wyglądają moim zdaniem super. Kark jest odsłonięty, a – jak wiadomo – jest to bardzo erotyczne miejsce na ciele kobiety. Jestem na tak! Może ta moda znowu wróci? – Mateusz, 25 l.

Komentarze (28)

Ocena: 4.68 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2015 08:32
Wychodzi na to, że wystarczy, że kobieta w ogóle ma wlosy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2015 00:33
Ja również.
odpowiedz
kobieta (Ocena: 5) 17.08.2015 21:59
Faceci? :-D opinię 20 latków
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2015 21:25
po pierwsze, każdy facet ma inny gust, a po drugie, to wciąż słyszy się "facet to, facet tamto". a co mnie obchodzi jaka fryzura się podoba facetowi? kobiety powinny więcej myśleć o swoich potrzebach, a nie wszystko robić pod kątem facetów. oni się tak naszym zdaniem nie przejmują
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2015 21:21
ja mam proste a mojemu podobają się właśnie loki:) i najlepiej długie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo