Kobiety wybrały najlepszego kochanka. Większość z nas marzy o partnerze PLUS SIZE!

Mięśnie i szczupła sylwetka nie robią już na nas wrażenia.
Kobiety wybrały najlepszego kochanka. Większość z nas marzy o partnerze PLUS SIZE!
13.08.2015

Kult szczupłego i wysportowanego ciała obowiązuje w naszej kulturze od lat. Za najseksowniejsze uważamy osoby, które nie mają zbędnych kilogramów, a ich sylwetka wskazuje na to, że nie boją się wysiłku fizycznego. Czasami wręcz do przesady, bo z odchudzaniem i ćwiczeniami także można przedobrzyć. Kiedy myślimy o atrakcyjnym mężczyźnie, przed oczami pojawia się zazwyczaj umięśniony facet z rozkładówki magazynu dla kulturystów. Przynajmniej do niedawna tak było...

Wszystko wskazuje na to, że wszechobecna moda na plus size i coraz większa akceptacja dla otyłości zmieniły także nasze przyzwyczajenia i potrzeby. Skoro za piękne uważa się coraz częściej ciała pulchnych kobiet, wreszcie musiało zadziałać to także w drugą stronę. I tak się właśnie stało, na co mamy przekonujące dowody. Kiedy fantazjujemy na temat upojnej nocy z przystojniakiem, wcale nie myślimy o zgrabnym herosie!

Najnowsze badania wykazują, że coraz częściej gustujemy w panach zwyczajnie otyłych.

gruby mężczyzna

Z ankiety przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii na grupie ponad 2500 pełnoletnich kobiet wynika, że obraz idealnego faceta przez ostatnie lata nieco się zmienił. Albo rzeczywiście pokochałyśmy męskie krągłości, albo pogodziłyśmy się z tym, ze większość z nich nie dba o formę. Ranking najlepszych kochanków ze względu na posturę wygląda następująco:

1. Mężczyźni plus size / otyli / z nadwagą – 38 procent odpowiedzi kobiet

2. Atletyczna budowa / umięśnione ciało – 21 proc.

3. Wysoki facet (powyżej 180 cm wzrostu) – 13 proc.

4. Niski mężczyzna (poniżej 175 cm wzrostu) – 10 proc.

5. Szczupły / drobny facet – 9 proc.

Panowie z dodatkowymi kilogramami pozostawili swoich konkurentów daleko w tyle. Dlaczego? Na to także znamy odpowiedź.

gruby mężczyzna

Ankietowane kobiety stwierdziły, że marzą o upojnej nocy z pulchnym partnerem i nie dzieje się to bez powodu. W kolejnym pytaniu zdradziły, co wyróżnia otyłych kochanków od pozostałych...

1. Puszystym facetom zależy bardziej na zadowoleniu partnerki, niż siebie – 42 procent odpowiedzi kobiet

2. Są bardziej opiekuńczy i lepiej wychowani – także 42 proc.

3. Ich towarzystwo sprawia, że kobieta czuje się pewniej we własnym ciele – 27 proc.

4. Takiemu partnerowi zawdzięczamy lepszy orgazm – 19 proc.

5. Mają większą odwagę i chęć na próbowanie nowych rzeczy – 14 proc.

Wszystko wskazuje więc na to, że ciepły i miły w dotyku „tatuś” wydaje nam się bardziej pociągający od przesadnie zadbanego i skoncentrowanego na swoim wizerunku mężczyzny. Potwierdzacie te wnioski?

Komentarze (19)

Ocena: 3.89 / 5
jola (Ocena: 5) 14.08.2015 23:29
Mój mężczyzna jest umięśniony, dużo ćwiczy, ale mimo to nie ma ciała atlety, jego brzuszek mógłby być mniejszy, ale choćby przytył lub schudł 10kilogramów nadal będzie działał na mnie tak samo, natomiast skrajnej otyłości mówię stanowcze nie ze względów zdrowotnych!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 14.08.2015 15:11
A mój chłopak jest wysportowanym brunetem i nigdy bym go nie zamieniła na jakiegoś tłustego wieprza. W GB większość kobiet jest tłustych , to i facetów takich mają i nie pozostawia im to wyboru. hahaha
odpowiedz
PrawilnyBizon (Ocena: 5) 13.08.2015 22:49
Masz pełną racje. To jak utyjesz bo choroba, po ciąży czy po prostu zaczniesz żreć na potęgę to żaden szczupły facet cię nie zechce wiec pójdziesz po tych grubszych. Ale podejrzewam, że przez twój charakter facet ( o ile go masz) jest z tobą tylko dla seksu. BO takie pustaki tylko do tego się nadają. Powodzenia ;)
odpowiedz
Natka (Ocena: 3) 13.08.2015 22:44
To że nie jest dla ciebie atrakcyjny nie ma nic wspólnego z jego aseksualnością, a to że ma brzuszek nie ma nic wspólnego z brakiem higieny.
odpowiedz
wtf? (Ocena: 5) 13.08.2015 22:32
rycerz z brzuszkiem jest dla mnie aseksualny,co teraz?jestem plytka,bo obrzydzaja mnie owlosione spocone faldy tluszczu?predzej mam wyzsze wymagania.skoro ja jestem szczupla,to mam pelne prawo wymagac tego samego od faceta.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo