7 sygnałów, że bez obecnego faceta byłabyś o niebo szczęśliwsza!

Może już czas na rozstanie?
7 sygnałów, że bez obecnego faceta byłabyś o niebo szczęśliwsza!
12.08.2015

Czasami kobiety miewają myśl, że bez partnera byłyby o wiele szczęśliwsze. Mimo to tkwią w związku, bojąc się rozstania. Wydaje im się, że lepiej być z kimkolwiek niż żyć samotnie. Tymczasem to właśnie nieudana relacja z mężczyzną jest powodem ogromnych frustracji, żalu i złości. Nie dość, że takie kobiety nie są szczęśliwe, to w dodatku zamykają sobie drogę do poznania kogoś wartościowego, w kim mogłyby się zakochać z wzajemnością i stworzyć udany związek.

Jeżeli zauważysz u siebie któryś z siedmiu wymienionych przez nas symptomów, nie czekaj. Zerwij z obecnym facetem i poszukaj nowego, który Cię uszczęśliwi!

szczęście

Nie jesteś dla niego priorytetem

To oczywiste, że nie zawsze będziesz najważniejsza dla swojego faceta. Czasami priorytetem będzie dla niego np. praca lub zadbanie o zdrowie kogoś bliskiego. Jeśli jednak w waszą rocznicę partner będzie wolał pograć w karty z kumplami niż zaprosić cię na kolację, wiesz co powinnaś robić. Rzuć go!

szczęście

Zdradził Cię

Jakiś czas temu przyłapałaś faceta na zdradzie. Być może poszedł do łóżka z koleżanką, po pijaku całował się z obcą dziewczyną lub flirtował przez Internet ze znajomą – bez względu na rodzaj jego niewierności, postanowiłaś dać mu drugą szansę i wybaczyć. Jeśli czujesz, że podjęłaś właściwą decyzję, w porządku. Jeżeli jednak wciąż masz do niego żal za to, co ci zrobił, odejdź. Zasługujesz na kogoś, kto będzie ci wierny.

szczęście

Notorycznie kłamie

Świadomość, że osoba, która teoretycznie powinna być ci bliska, notorycznie kłamie prosto w oczy, jest bolesna. Zastanów się, czy naprawdę chcesz tworzyć związek z kimś, kto nie mówi ci prawdy, a co za tym idzie – nie szanuje cię. Może już najwyższy czas na rozstanie?

szczęście

Chorobliwa zazdrość

Kiedy facet jest zazdrosny o swoją dziewczynę, jest to dla niej z pewnością bardzo miłe. Jeśli jednak taka zazdrość jest chorobliwa i chwilami przeradza się w agresję lub próbę całkowitej kontroli, uciekaj. Bez tego faceta będziesz szczęśliwsza.

szczęście

Inaczej patrzycie na przyszłość

Ty chciałabyś się wreszcie ustatkować i założyć rodzinę, a jemu w głowie tylko imprezy i zabawa do białego rana? Co gorsza on na każdym kroku powtarza, że jeszcze przez długi czas nie będzie chciał brać ślubu? Lepiej się ewakuuj. Po co masz marnować czas z kimś, kto nie myśli o tobie poważnie?

szczęście

Nic Was nie łączy

To zupełnie normalne, że zakochani miewają różne hobby i interesują się innymi rzeczami. Warto jednak poszukać przynajmniej jednego tematu, który by was połączył. Jeśli mimo prób to się nie udało i nie macie żadnej wspólnej pasji, niedługo nie będziecie mieli o czym ze sobą rozmawiać.

szczęście

Chcesz go zmienić

Gdybyś tylko mogła, zmieniłabyś parę rzeczy w swoim obecnym chłopaku. Mógłby inaczej się czesać i ubierać, bardziej lubić psy, czytać więcej książek i rzucić palenie. Prawda jest jednak taka, że gdybyś poddała partnera całkowitej metamorfozie, to… już nie byłby sobą. Lepiej rozejrzyj się za kimś, kto będzie ci odpowiadał w 100 procentach, zamiast na siłę zmieniać obecnego faceta.

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2015 21:34
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2015 16:34
a mnie facet nigdzie nie zabiera ... mam juz tego dosyc!
odpowiedz
Nati 17 lat (Ocena: 5) 12.08.2015 11:59
Tytuł artykułu nie pasuje do jego treści. Tytuł przekazuje, że bez względu na to, jaki jest nasz facet, powinnyśmy go rzucić. To z pewnością przestraszyło niejedną z nas... także mnie. Ale czytając zawartość artykułu stwierdzam, że mnie to nie dotyczy :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2015 10:17
Nic nie pasuje. Jestem szczęśliwa z tego powodu :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2015 09:42
Mój facet od początku mówi, że nie chce ślubu. Czy przez to powinnam go zostawić, bo nie myśli o mnie poważnie?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo