SINGIELKI GÓRĄ: 6 rzeczy, które możesz zrobić bez pomocy faceta!

Zazwyczaj robią to ludzie będący w związku. Ale Ty żyj na przekór konwenansom!
SINGIELKI GÓRĄ: 6 rzeczy, które możesz zrobić bez pomocy faceta!
09.08.2015

Społeczeństwo, w jakim żyjemy, kładzie ogromny nacisk na związki. Niemal na każdym kroku słyszymy, że człowiek musi dążyć do szukania swojej połówki; że bez niej jest bezwartościowy. Ze współczuciem patrzymy na dziewczyny, które zostały porzucone, a te, które nie mają pary, na imprezach są persona non grata.

Ty również jesteś singielką? Super! Zamiast się umartwiać, korzystaj z życia. Oto 6 rzeczy, które zazwyczaj robią pary, a które Ty możesz zrobić, nie mając u swojego boku stałego partnera.

Singielki górą!

singielka

Umawiaj się na spotkania ze znajomymi parami

Zazwyczaj umawialiście się we czwórkę: ty, twoja serdeczna przyjaciółka i wasi partnerzy. Teraz, kiedy jesteś sama, nic nie stoi na przeszkodzie, byście kontynuowali tę tradycję w węższym gronie. Nie obawiaj się być piątym kołem u wozu. Jeśli zaprzyjaźniona para zaproponuje ci wyjście do kina lub knajpy, nie odmawiaj. Nie będzie nic niewłaściwego w tym, że przyjdziesz bez osoby towarzyszącej.

singielka

Chwal się

Trafiłaś na babskie party, na którym jesteś jedyną singielką? Zapewne wszystkie dziewczyny dookoła przechwalają się swoimi partnerami. Zanim zaczną się nad tobą użalać i ci współczuć, że jesteś sama, roztocz przed nimi wspaniałą wizję swojego życia. Pochwal się swoimi ostatnimi dokonaniami, bez ogródek opisz, ile wydałaś na swoich ostatnich zakupach i jak cudowna jest perspektywa tego, że nikt nie strofuje cię za olbrzymie wydatki. No i kto ma lepiej, hę?

singielka

Przytulanie

Każdy czasem potrzebuje się przytulić do ukochanej osoby. Jeśli jesteś singielką, ten rodzaj czułości zapewnią ci zwierzęta, a jeżeli nie masz pupila w domu, z powodzeniem możesz przytulić się do przyjaciela. Możesz poprosić o to bez wstydu.

singielka

Bycie w centrum uwagi

Nie musisz czekać na dzień własnego ślubu, by być w centrum uwagi. Nawet jeśli jesteś singielką, możesz przecież urządzić ogromną imprezę na swoją cześć. Pretekstem może być nowa praca, przeprowadzka lub owocne zakupy. Znajomi na pewno chętnie pobawią się w twoim towarzystwie i wzniosą za ciebie kilka toastów!

singielka

Planowanie przyszłości

Nie musisz mieć faceta, by planować przyszłość. Zastanów się, jak chciałabyś żyć za 10 lat. Nie wstydź się swoich marzeń o posiadaniu dzieci. Nawet jeśli nie znajdziesz Tego Jedynego, to pragnienie o potomstwie nadal może się spełnić, np. dzięki adopcji.

singielka

Bycie szczęśliwą

Być może masz innego kochanka co tydzień. A być może wciąż czekasz na księcia z bajki. Bez względu na to, jakie jest obecnie to twoje „być może”, sama najlepiej wiesz, jaka jest twoja recepta na szczęście. Bycie singielką nie oznacza, że ciągle masz być smutna i płakać. Chwytaj życie garściami i ciesz się każdym drobiazgiem, który wywołuje na twojej twarzy uśmiech.

Komentarze (18)

Ocena: 4.33 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2015 21:58
może i artykul dobry, ale ciekawa jestem czy macie zgodę Zoe na publikację zdjęcia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2015 12:05
No faktycznie, to raczej kiepskie powody by cieszyc sie z bycia singlem, ale jest multum innych, lepszych. :) Przedewszystkim czas dla siebie. Osoby w zwizku czasu dla siebie nie maja, sorry. Na pewno nie tyle. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2015 23:40
ostatnio modniejsze jest jednak bycie singlem! ja dopiero teraz odkrywam jakie zycie moze byc przyjemne, bo w maju zerwalam z chlopakiem i wreszcie czuje wiatr we wlosach a cale zycie balam sie samotnosci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 09.08.2015 18:57
k....a nie ma to jak patrzeć jak liżą się i migdalą znajoma para :D Nie papilocie, to nie jest fajne uczucie patrzeć na ich "szczęście" haha. kolejny nie udany poradnik. Nie chce krytykować par ale wszystkie osoby w waszym otoczeniu poczują się jak piąte koło u wozu kiedy ukazujecie miłość przy tej 3 osobie (singiel)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2015 15:00
Zoella?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo