7 najbardziej uwodzicielskich sposobów, by zainicjować pocałunek

Chłopakowi, z którym aktualnie randkujesz, na pewno się to spodoba.
7 najbardziej uwodzicielskich sposobów, by zainicjować pocałunek
01.08.2015

Utarło się, że to facet powinien inicjować randki, trzymanie się za ręce i pocałunki. Zgoda – mężczyźni są zdobywcami i lubią trochę się natrudzić, żeby uwieść dziewczynę. Nie będzie jednak nic złego w tym, jeśli raz na jakiś czas to ty przejmiesz stery i pokażesz chłopakowi, na co masz ochotę.

Spójrz mu głęboko w oczy, uśmiechnij się zawadiacko i go pocałuj. Podpowiemy Ci, w jaki sposób możesz zainicjować namiętnego buziaka. Ten facet będzie dziękował niebiosom, że spotkał na swojej drodze kogoś takiego, jak Ty!

pocałunek

#1

Wejdź mu w słowo

Facet opowiada ci akurat jakąś zabawną anegdotę. Gestykuluje, śmieje się i co chwilę na ciebie zerka. Wykorzystaj ten moment. Chwyć go delikatnie za kołnierz, przyciągnij do siebie i namiętnie pocałuj. Po wszystkim uśmiechnij się i jakby nigdy nic zapytaj: „No i co się potem wydarzyło w tej twojej historii?”.

pocałunek

#2

Niewinne buziaki

Spójrz facetowi w oczy i przybliż swoją twarz do jego buzi. Kiedy on będzie myślał, że za chwilę namiętnie go pocałujesz, ty cmoknij go słodko w czoło. Potem w nos, policzek i brodę. Na końcu pozwól się wreszcie porządnie pocałować!

pocałunek

#3

Filmowy pocałunek

Jeżeli oboje jesteście kinomaniakami, na randce powiedz facetowi, że chciałabyś odegrać z nim pocałunek a`la „Przeminęło z wiatrem”. Niech chłopak mocno chwyci cię za ramiona, przechyli delikatnie na bok i wtedy złoży na twoich ustach namiętnego buziaka.

pocałunek

#4

Seksowny całus

Jeżeli zaprosiłaś chłopaka na randkę do swojego domu, a on obiecał, że przyjedzie od razu po pracy, wykorzystaj to. Na powitanie chwyć go za krawat i zaprowadź w ten sposób do kuchni. Usiądź na blacie i ponownie pociągnij jego krawat – tym razem na tyle mocno, by wasze twarze znalazły się bardzo blisko siebie. Co potem? Oczywiście namiętny buziak!

pocałunek

#5

Pytanie retoryczne

Spacerujecie, jest miło, a w powietrzu czuć napięcie. Między wami aż iskrzy, ale chłopak wciąż cię nie całuje. Zbierz się na odwagę i spytaj go seksownym szeptem, ile jeszcze masz czekać, aż w końcu da ci buziaka. Możesz być pewna, że w takiej chwili chłopak po prostu zamieni zbędne słowa w czyn.

pocałunek

#6

Sprzyjająca cisza

Podczas randki na pewno zdarzą się kilkukrotnie takie momenty, kiedy oboje będziecie milczeć i patrzeć na siebie z czułością. Wykorzystaj tę magiczną chwilę na pocałunek. Nic nie mów. Po prostu zbliż się do faceta, chwyć jego twarz w obie dłonie i złóż na jego ustach pocałunek. Delektujcie się sobą!

pocałunek

#7

Przytulanie

Przytulanie to świetny wstęp do pocałunku. Kiedy pod koniec randki chłopak przytuli cię na pożegnanie, odwzajemnij uścisk. W chwili, gdy facet zacznie się powoli wyswobadzać, pocałuj go mocno w usta. Będzie zachwycony takim obrotem spraw!

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2015 09:25
A mnie się podobają :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2015 08:13
dziecinada !!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 01.08.2015 07:50
Świetne rady, w bravo je znalazłyście?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo