Tak wygląda PENIS IDEALNY

Oto cechy męskiego przyrodzenia, które uznajemy za... ładne.
Tak wygląda PENIS IDEALNY
24.07.2015

Same powinnyśmy najlepiej wiedzieć o tym, że ludzkie ciało nie zawsze wygląda tak, jak w podręczniku do anatomii. Przekonujemy się o tym za każdym razem, kiedy patrzymy na swoją strefę intymną. Wydaje nam się, że nasza pochwa nie mieści się w żadnych normach, wargi sromowe są przerośnięte, nierówne lub zbyt małe, a na dodatek mają nietypowy kolor.

Dokładnie w ten sam sposób do tego tematu podchodzą mężczyźni. Żadna inna część ciała nie jest przyczyną aż tylu kompleksów, co ich przyrodzenie. Panowie przejmują się długością penisa, jego grubością, zakrzywieniem i ogólnym wyglądem. Niemal zawsze dochodzą do wniosku, że daleko im do hojnie obdarzonych aktorów z filmów dla dorosłych.

Jak powinno wyglądać męskie przyrodzenie? Sprawdzili to badacze z Uniwersytetu w Zurychu. Szwajcarscy naukowcy zapytali o to kobiety. Oto ich werdykt!

penis

Badacze z jednego z najlepszych uniwersytetów w Szwajcarii poprosili o opinię w tej sprawie ponad 100 kobiet w różnym wieku. Ankietowane miały od 16 do 45 lat. Ich zadaniem było wskazanie na najważniejsze cechy męskiego przyrodzenia, które sprawiają, że postrzegają penisa jako... ładnego. Wielu podejrzewało, że bezkonkurencyjna okaże się długość, ale to nie do końca prawda.

7. Położenie cewki moczowej

Nie przykładamy do tego większej wagi. Chociaż niewielki otwór powinien znajdować się w centralnej części żołędzi, nam nie przeszkadzają żadne odchylenia od tej normy.

penis

6. Wygląd moszny

Ta zawsze wygląda inaczej, ale najwyraźniej zdążyłyśmy się do tego przyzwyczaić. Może być mała, duża, w ciemniejszym od karnacji kolorze – to nie ma dla nas większego znaczenia.

penis

5. Długość penisa

Pocieszająca wiadomość dla wszystkich zakompleksionych facetów. Okazuje się, że mało która kobieta zabiera do sypialni miarkę. Jest kilka innych kwestii, które wydają nam się bardziej istotne.

penis

4. Kształt żołędzi

O wiele bardziej od niewielkiej długości penisa przejmujemy się jego zakończeniem. Żołądź nie powinna być zbyt mała, ani za duża. Ważne jest również to, aby w czasie wzwodu była w całości widoczna.

penis

3. Zdrowa skóra

Sam penis, jak i moszna oraz najbliższa okolica powinny być pokryte gładką, nawilżoną skórą pozbawioną przebarwień i wyprysków. Wszelkie grudki, zaczerwienienia i łuszcząca się skóra wzbudzają naszą odrazę.

penis

2. Wygląd owłosienia łonowego

Tak, to ma ogromne znaczenie. Zdecydowana większość kobiet odrzuca naturalne męskie owłosienie. Od panów oczekujemy tego, aby skracali włosy wokół przyrodzenia. Nikt nie mówi o goleniu do gołej skóry, ale trawnik zawsze powinien być przystrzyżony.

penis

1. Ogólne wrażenie estetyczne

Ogólne wrażenie i ogólny wniosek, który sprowadza się do tego, że penis powinien wyglądać zdrowo i proporcjonalnie. A co to dla Was oznacza?

Komentarze (20)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 11.09.2018 00:21
Mam 21 lubię dbać o swojego penisa . Chłopaki najważniejsze jest to aby dobrze była umyta żołądź . Polecam żel do higieny intymnej . Najlepiej myć jak wam stoi . I nie doprowadzać do powstanie fety
odpowiedz
groceries (Ocena: 5) 02.06.2018 02:04
zostawcie maila, to pokażę wam, jak wygląda idealny benis. mogę od razu wylizać stopy, jak któraś chce
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 18:06
Jestem Gejem Lubie dobre ruchanko
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.10.2017 17:42
Ważne żeby bolec był twardy
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.09.2017 21:58
Brak głównych treści związanych z penisem to grudki perliste i plamki fortdyce"a. O tym już nie napisali ciekawe dlaczego?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo