Fascynujące fakty na temat.... męskiej bielizny. Będziesz zaskoczona!

Męska bielizna jest czymś, co wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet.
Fascynujące fakty na temat.... męskiej bielizny. Będziesz zaskoczona!
12.07.2015

Męska bielizna jest czymś, co wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet, a rosnąca popularność kampanii reklamowych majtek Calvina Kleina jest tego najlepszym przykładem. Za pozornie prozaicznym tematem kryje się jednak wiele ciekawostek. Jeśli chcesz dowiedzieć się, o ile więcej pieniędzy kobiety wydają na bieliznę od mężczyzn albo który model męskich majtek sprzedaje się najlepiej, koniecznie przeczytaj nasz tekst!

1. Za pierwszą męską bieliznę były uznawane skórzane płachty, których pierwsze ślady pojawiły się aż… 7 000 lat temu! Na szczęście przepaski w stylu Tarzana wyszły z mody kilkanaście stuleci temu.

 

men underwear

5. Badania wykazały, że żonaci mężczyźni zmieniają bieliznę aż dwukrotnie częściej niż single! Powodem jest z pewnością fakt, że kobiety wolą czyste rzeczy i częściej wstawiają pranie, ale my wierzymy, że to miłość tak na nich wpływa!

>>>

men underwear

3. Kobiety wydają na bieliznę 1550 razy więcej pieniędzy niż mężczyźni (nie, nie pomyliły nam się zera!)

Podczas całego życia kobiety wydają około 31 000 dolarów na luksusowe rzeczy, a mężczyźni jedynie 2 000 dolarów. Powodem jest głównie cena bielizny; męskie majtki są znacznie tańsze od koronkowych kompletów bielizny dla kobiet.

>>>

men underwear

4. Pracownicy Disley World musieli aż do 2001 roku nosić służbową… bieliznę. Jeśli nie wierzysz, googluj! Czy musimy dodawać, że nosili bieliznę.. po sobie?!

>>>

men underwear

2. Slipy są o wiele bardziej popularne od bokserek

To zaskakujące, prawda? Badania pokazały, że 41% mężczyzn wybiera slipy, podczas gdy 27% stawia na bokserki. Pytanie tylko, co nosi pozostałe 32% ankietowanych!

>>>

men underwear

7. W wielu kulturach wierzy się, że kolor bielizny, którą nosi się w Wigilię, ma ogromny wpływ na sukcesy w kolejnym roku. Jeśli chcesz mieć powodzenie w miłości, noście ze swoim chłopakiem różowe majtki, a jeśli wolicie zapewnić sobie zdrowie, postawcie na niebieskie. Wybierając czerwoną bieliznę zapewnicie sobie szczęście!

źródło: designscene.net
men underwear

6. Wbrew obiegowej opinii, w którą wierzy wiele osób, slipy, nawet te dopasowane, nie wpływają na ilość spermy, którą produkują mężczyźni. Problem zaczyna się wtedy, gdy bielizna jest wykonana z poliestru, który nie przepuszcza powietrza. Słowem, jeśli twój facet nosi czystą i przewiewną bieliznę, nie macie się o co martwić.

>>>

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4.25 / 5
Anonim (Ocena: 3) 12.07.2015 17:09
chyba jednak pomyliły się wam zera :) 15,5 wyjdzie, nie 1550 :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2015 17:00
jak dla mnie to mogą chodzic bez bielizny
odpowiedz
Yega (Ocena: 4) 12.07.2015 11:19
Slipy są, moim zdaniem brzydkie- panowie, bokserki, bokserki!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2015 01:19
ale slipy są takie brzydkie :< bokserki są najladniejsze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie