10 najgorszych pocałunków, których nie znoszą faceci!

Powinnaś to wiedzieć.
10 najgorszych pocałunków, których nie znoszą faceci!
09.07.2015

Pocałunek może być czuły, namiętny, nieśmiały, zachłanny… Może wyrażać twoje uczucia lub być całkowicie mechaniczny, pozbawiony emocji. Może również być perfekcyjny i… kompletnie nieudany. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej tym ostatnim całusom.

Jakich buziaków mężczyźni wyjątkowo nie lubią? Panowie wskazali 10 rodzajów takich pocałunków. Powinnaś poznać tę listę, by ustrzec się w przyszłości błędów!

Kanibalski buziak

Polega na tym, że chwytasz zębami usta swojego partnera i przygryzasz je zbyt mocno. Efekt? Ból, krew i natychmiastowy spadek męskiego libido.

pocałunek

Buziak dentystyczny

Zamiast skupiać się na pieszczeniu języka swojego partnera, całą energię wkładasz w lizanie jego zębów. Najpierw górnych, potem dolnych i powtórka.

Buziak gastronomiczny

Chodzi tutaj o nic innego jak całowanie się po posiłku. Twój oddech pozostawia wówczas wiele do życzenia, a ostatnie, na co akurat ochotę ma facet, to „smakowanie” posiłku, który przed chwilą miałaś w ustach.

pocałunek

Pocałunek wampirzycy

Polega na tym, że kobieta woli skupiać się na wgryzaniu w szyję partnera zamiast w jego usta. Nie ma w tym nic złego, jeśli taka pieszczota pojawia się raz na jakiś czas. Ale co za dużo to niezdrowo!

pocałunek

Pocałunek ropuchy

Twój język jest szybki i zachłanny niczym u żaby. Zachowuje się tak, jakby chciał w całości pożreć swoją ofiarę. Liże więc wnętrze jej ust, brodę, nos, policzki, pozostawiając za sobą oślizgłe ślady…

pocałunek

Pocałunek „nadzieja umiera ostatnia”

Zaczynasz całować chłopaka nieśmiało. Najpierw cmokasz go w usta, potem starasz się je jakoś rozchylić językiem i „wedrzeć do środka” ale… facet prawie nie reaguje. Ty się nie zniechęcasz i dalej starasz się zmusić go do namiętnego buziaka. Mimo braku reakcji plądrujesz językiem jego jamę gębową. To jest właśnie pocałunek typu „nadzieja umiera ostatnia”.

Pocałunek na szczeniaczka

Ruchy twojego języka można porównać do zachowania szczeniaczka, który cieszy się na widok swojego właściciela. W skrócie: podbiega i składa na jego twarzy i ustach kilkadziesiąt liźnięć na minutę. Oszaleć można! Faceci naprawdę tego nie lubią.

pocałunek

Pocałunek-kołowrotek

Polega na jednostajnym ruchu obrotowym języka wokół języka partnera. Panowie nie mają nic przeciwko takiemu buziakowi pod warunkiem, że pojawia się rzadko, jako urozmaicenie pocałunku. Nie rób tego non stop, bo chłopak więcej cię nie pocałuje.

pocałunek

Pocałunek a la Lord Vader

Twój buziak może nie byłby taki zły, gdybyś w trakcie… nie dyszała jak Lord Vader. Podczas namiętnego buziaka dopuszczalne są seksowne pomruki i delikatne westchnienia. Wszelkie inne odgłosy są zabronione!

pocałunek

Pocałunek amatorski

W czasie pocałunku twój język kompletnie nie ma pojęcia, co robi, ale ty z entuzjazmem kontynuujesz buziaka. Nie zniechęca cię nawet to, że facet kilkukrotnie próbował się wyswobodzić z twoich objęć. Oczywiście nieskutecznie.

Komentarze (15)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2015 00:47
a ja nie lubie tak dennych artykulikow pseudodziennikarki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2015 21:33
Ze mną jest chyba coś nie tak, bo nie lubię całowania :/ Taki zwykły buziak jest w porządku, ale całowanie się (nawet bez udziału języka) jest dla mnie wysoce nieprzyjemne, a już na pewno nie podniecające.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2015 03:14
Ja nie lubię w ogóle angażować języka podczas pocałunku, chyba, że raz na jakiś czas, delikatne zetknięcie się językami, a nie jakieś memlanie jęzorem w ustach faceta i moich. Wolę jednak pocałunki tylko ustami :)
odpowiedz
pov (Ocena: 5) 09.07.2015 17:02
coraz debilniejsze te artykuły co ja pacze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 09.07.2015 13:05
Ten artykuł powinien mieć tytuł: 10 najgorszych pocałunków których nie znoszą kobiety.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo