11 rzeczy, których mężczyźni nienawidzą w kobietach (Wiedziałaś o tym?)

Każdy facet potrafi wymienić jednym tchem wszystkie te kwestie.
11 rzeczy, których mężczyźni nienawidzą w kobietach (Wiedziałaś o tym?)
06.07.2015

Ustalmy jedno – mężczyźni naprawdę mają słabość do kobiet i uważają, że bez nas świat byłby nudny. Mimo to istnieje kilka rzeczy, które bardzo ich w naszej płci denerwują. Gdyby przeprowadzić ankietę wśród facetów z całego świata, każdy z nich wymieniłby dokładnie te same kwestie.

Zawarłyśmy je na naszej liście. Być może kiedy poznasz całą prawdę, coś w swoim zachowaniu zmienisz!

Zawiść

Kiedy przystojny, dobrze ubrany mężczyzna wejdzie do baru, żaden facet nie otaksuje go wzrokiem od góry do dołu i nie powie kumplowi na ucho: „dziwk*rz”. Kobiety natomiast robią to względem obcych dziewczyn nieustannie. Wystarczy, że jakaś ślicznotka pojawia się w pubie, byśmy obgadały ją z przyjaciółką i wyzwały w rozmowie od najgorszych. Mężczyźni nie rozumieją tej kobiecej zawiści.

Zbytnia emocjonalność

Facetów irytuje to, że wszystko, dosłownie wszystko doprowadza nas do płaczu. Łzy ciekną nam z byle powodu – nieistotnej kłótni, za małej sukienki, kulejącego pieska na ulicy. Mężczyzna nigdy nie wie, co tym razem doprowadzi do płaczu jego ukochaną.

kobieta

PMS

Faceci nie lubią kobiecego PMS, ale jeszcze bardziej nie znoszą, gdy zrobimy coś wrednego i zrzucamy to na napięcie przedmiesiączkowe. Nie potrafią zrozumieć, dlaczego w jednym momencie płaczemy, w innym krzyczymy na nich bez powodu, a w kolejnym przytulamy się do nich i prosimy o karmienie czekoladą. Ich zdaniem to po prostu… chore.

kobieta

Urodowe nawyki

Żel pod prysznic, szampon, krem do golenia – tak mniej więcej wygląda zawartość łazienkowej szafki każdego mężczyzny. A nasza? Balsamy, zapachowe kule do kąpieli, krem do stóp, do rąk, pod oczy, na dzień, na noc, dziesięć różnych produktów do stylizacji włosów, itd., itd. Wymieniać można w nieskończoność. Zdaniem facetów kobiety przesadzają z pielęgnacją swoich ciał i wydawaniem pieniędzy na zbędne kosmetyki.

kobieta

Dziwne nawyki dietetyczne

Nic tak nie śmieszy faceta, jak kobieta na diecie. Nie rozumieją, jak można całe życie odmawiać sobie kulinarnych przyjemności i być niewolnikiem liczenia kalorii. Uważają, że wszystko jest dla ludzi, a zwłaszcza jedzenie. Trzeba się po prostu żywić racjonalnie, a nie testować na sobie restrykcyjne diety.

kobieta

Liczba kochanków

Dlaczego mężczyźni tak bardzo lubią dziewice? Ponieważ nie są w stanie znieść myśli, że ktoś przed nimi spał z ich ukochaną. Im więcej masz kochanków na koncie, tym gorzej. Podobno faceci są w stanie zaakceptować trzech byłych partnerów, ale tak naprawdę woleliby być w twoim życiu Tym Jednym Jedynym.

kobieta

Fałszywi przyjaciele

Mężczyźni nie mogą pojąć, dlaczego kobiety utrzymują znajomość z osobami, które są wobec nich interesowne. Jednego dnia narzekamy partnerowi, że „Kaśka odzywa się tylko wtedy, kiedy czegoś chce”, a następnego umawiamy się z nią potulnie na kawę. U facetów wygląda to zupełnie inaczej. Oni ucinają szybko znajomości, które wydają im się fałszywe i niepotrzebne. Dzięki temu żyje im się łatwiej.Kompleksy

„Mogłabym być wyższa”, „Chciałabym mieć dłuższe włosy”, „Nie znoszę swojej cery” – tego typu narzekania doprowadzają mężczyzn do szewskiej pasji. Zwłaszcza że oni praktycznie nigdy nie dostrzegają wad w wyglądzie kobiety, na której bardzo im zależy. Uważają, że wiele problemów wyolbrzymiamy i niepotrzebnie na własne życzenie wpędzamy się w kompleksy.

kobieta

Szykowanie się do wyjścia

Na temat tego, jak długo kobiety szykują się do wyjścia, powstało już wiele dowcipów. Tylko że facetom wcale nie jest z tego powodu do śmiechu. Są poirytowani i mocno wkurzeni, że przez twoje malowanie się, czesanie i strojenie jesteście zawsze spóźnieni.

kobieta

Zazdrość

Kiedy od czasu do czasu będziesz zazdrosna o swojego faceta, zrobi mu się miło. Odczyta to jako wyraz twojego zaangażowania i twoich uczuć. Gorzej, gdy napady zazdrości będą zdarzały się bezpodstawnie co drugi dzień. Mężczyźni wyjątkowo tego nie znoszą.

Niezaradność

To oczywiste, że mężczyzna lubi czuć się potrzebny swojej kobiecie. Lubi być niezastąpiony – chętnie wbije gwóźdź, wymieni żarówkę, przetka zlew. Ale kiedy dziewczyna dzwoni do niego w środku nocy, by przyjechał do niej i zabił pająka, który grasuje w jej sypialni, nerwy mogą mu puścić.

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2015 16:07
Co za durnota. Ale pamiętajcie! Dla tych wszystkich Adnisów trzeba zmienić swoje nawyki, cechy charakteru, w końcu są najważniejsi na świecie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2015 22:16
Ech... Stereotypy mocno...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2015 20:13
to chyba jestem idealem bo tez tego wszystkiego nie rozumiem :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2015 17:59
ja tam rozumiem, no moze poza tymi kosmetykami, bo przeciez kobieta MUSI byc atrakcyjna ;)
odpowiedz
Ewa (Ocena: 5) 06.07.2015 16:58
Kurczę, chyba jestem facetem - mnie też to wszystko irytuje w kobietach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo