Jakich kobiet szukają bogaci mężczyźni?

Marzy Ci się życie w dostatku? Przeczytaj, jakie dziewczyny najczęściej usidlają bogaczy.
Jakich kobiet szukają bogaci mężczyźni?
22.06.2015

Inteligentni, przystojni, nieprzyzwoicie bogaci… Na takich facetów polują tysiące kobiet z całego świata. Niestety, nie każda przedstawicielka płci pięknej ma takie same szanse, aby zostać dziewczyną miliardera. Okazuje się bowiem, że majętni panowie preferują pewien ściśle określony typ kobiety.

Jaki dokładnie?

bogaty mężczyzna

Wierna

Bogacze są zazwyczaj przewrażliwieni na punkcie kobiecej wierności. Choć sami rzadko jej dochowują (niestety), od swojej partnerki oczekują całkowitej lojalności. Często zastanawiają się również, czy dziewczyna jest z nimi z miłości czy dla pieniędzy. Jeśli wyczują, że trafili na taką, która kocha ich naprawdę, bez względu na stan ich konta, nie będą wahać się, by poprosić ją o rękę.

bogaty mężczyzna

Wyrozumiała

Większość osób wyobraża sobie, że bogacze są na wiecznych wakacjach. Tymczasem oni mnóstwo czasu spędzają w pracy – nierzadko bardzo stresującej. Delegacje, kontrakty, narady, negocjacje. Od swoich partnerek oczekują więc wyrozumiałości i wsparcia, a nie robienia wyrzutów, że ciągle nie ma ich w domu.

bogaty mężczyzna

Mająca doskonałe maniery

Bogaty facet chce mieć kobietę z klasą, która w towarzystwie będzie damą o nienagannych manierach. W rozmowie z ważną osobistością nie popełni gafy, a na eleganckiej uroczystości się nie ośmieszy. Będzie za to potrafiła porozmawiać na inteligentne tematy i zrobić odpowiednie wrażenie na otoczeniu.

bogaty mężczyzna

Piękna

Każdy mężczyzna jest inny i co innego mu się podoba. Jedni wolą niskie brunetki, inni długonogie blondynki. Pewne jest jedno – kobieta milionera musi być piękna. Idealna figura, zadbane włosy i paznokcie, olśniewający uśmiech. To musi być dziewczyna, której wszyscy będą facetowi zazdrościć.

bogaty mężczyzna

Oszczędna

Milionerzy lubią imponować swoim kobietom drogimi prezentami, ale jak tylko zauważą, że dziewczyna grymasi („misiu, a dlaczego kupiłeś mi sam naszyjnik bez kolczyków?”) lub ma skłonności do wydawania fortuny na zbytki, nigdy się z kimś takim nie ożenią. Wolą kobiety, które są oszczędne, mają szacunek do pieniędzy i żyłkę do ich pomnażania.

bogaty mężczyzna

Inteligentna

Kobieca inteligencja jest czymś, co kręci bogaczy. Głupiutkie lale, które całymi dniami potrafią rozmawiać wyłącznie o kosmetykach, wizytach w solarium i zakupach, są dobre na jedną noc. Natomiast na towarzyszkę życia milioner wybierze sobie dziewczynę, która ma ciekawe zainteresowania i jest po prostu… mądra.

Polecane wideo

Komentarze (67)
Ocena: 4.72 / 5
Ania (Ocena: 3) 16.09.2020 13:18
Jak jest kobieta inteligentna i piękna, a do tego ma jeszcze żyłkę do pomnażania pieniędzy to nie potrzebuje starego, bogatego pryka tylko sobie poszuka atrakcyjnego mężczyzny w swoim wieku. Staremu bogatemu facetowi to zostają tylko młode i głupiutkie lalaunie.
odpowiedz
ala (Ocena: 5) 02.05.2020 16:14
ja nie mam faceta nie mam pieknego usmiechu wstydze sie nie moge na uśmiech moj patrzeć jestem brzydka mój usmiech jest brazowy pare zebow marze o holiludzki usmiech perłowy śnieżno bialy zdrowy ale nie mam pieniązkow mam rente socjalna mam padaczke niepelnosprawnośc uposledzenie umyslowe umiarkowane alergia nie moge patrzeć na mój usmiech zębow ni mam protezki nosze dusze się przy nich mam dosyć protezek ale mam pieniazkow malutko biednych rodzin pochodze chciałabym miec piosenkarkom gwiazda byc to moje marzenie najskrytsze
odpowiedz
ala (Ocena: 5) 28.04.2020 13:11
ja nie mam faceta chce byc piosenkarkom gwiazda wystepowac na scenach i mieszkać z pupilkiem bogatym mieszkaniu spokojnym z basenem i odpoczynkiem
odpowiedz
xyyx (Ocena: 5) 27.10.2019 14:39
Jeszcze musi być młodsza min. 20 lat od nich..
odpowiedz
Kicia ewangieli k (Ocena: 5) 17.12.2018 21:01
Ok juz niedlugo gwiaxda to sie stanie i pamietaj geba na klutke ok ok konczysz na karcie ogien wiem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie