7 męskich cech, którym podobno żadna kobieta się nie oprze (wzrost, zapach, owłosienie...)

Zajrzałyśmy do poradnika dla facetów. Czy naprawdę tym nam imponują?
7 męskich cech, którym podobno żadna kobieta się nie oprze (wzrost, zapach, owłosienie...)
16.06.2015

Na temat relacji damsko-męskich patrzymy zazwyczaj przez pryzmat własnych potrzeb i doświadczeń. Próbujemy się domyślić, jak zainteresować sobą faceta i czasami przynosi to opłakane skutki... A może spróbować z drugiej strony i najpierw skupić się na tym, co w tej kwestii mają do powiedzenia mężczyźni? Streszczenia tej listy nie mogłyśmy sobie odmówić.

W serwisie Sfora.pl opublikowano zestawienie cech, którym rzekomo żadna kobieta nie jest w stanie się oprzeć. Autor nazywa je „trikami”. Każdy stosujący je przedstawiciel płci brzydkiej jest wręcz skazany na powodzenie. Czy aby na pewno?

Nie pozostaje nam nic innego, jak zdradzić Wam ten niezwykły sekret. I zastanowić się nad tym, czy to rzeczywiście gwarancja sukcesu...

idealny mężczyzna

SZCZĘKA

Panowie o delikatnych rysach twarzy nie mają łatwego życia. Podobno uwielbiamy mocno zarysowane szczęki. Nie tylko ze względów estetycznych. Taka budowa twarzy ma być gwarancją, że adorator jest bardzo męski i nie będzie miał problemów z przedłużeniem gatunku.

Autor artykuły wylicza także: symetryczną twarz, ciało w kształcie litery V i aktywność fizyczną (zwłaszcza na siłowni).

idealny mężczyzna

OWŁOSIENIE

Najlepszy dowód na to, że lumberseksualizm to tylko chwilowa moda. Prawdziwi drwale z brodą i bujnym owłosieniem na klacie nie trafiają w gusta większości kobiet. Autor przekonuje, że zdecydowanie bardziej lubimy mężczyzn gładkich. Radzi także, by przed randką, która może zakończyć się w łóżku, koniecznie się wydepilować.

idealny mężczyzna

MINA

Większość facetów próbuje pozować na twardzieli. Niewzruszona mina, tajemnicze spojrzenie i charakterystyczny grymas mają gwarantować, że każdej z nas zmiękną kolana. Nie lubimy radosnych mięczaków. Czy aby na pewno? Autor poradnika twierdzi, że właśnie uśmiech i radosna twarz działają na nas najmocniej.

idealny mężczyzna

ZAPACH

Autor przestrzega wszystkich mężczyzn przed złudnym wrażeniem, że im więcej wyleją na siebie wody kolońskiej lub perfum, tym bardziej zadowolą potencjalne kandydatki na żonę. Jest wręcz przeciwnie! Najlepiej odstawić mocne zapachy i skupić na sobie uwagę naturalnym aromatem ciała (i potu?). Feromony mają działać lepiej, niż nawet najlepiej dobrana woda toaletowa.

idealny mężczyzna

USPOSOBIENIE

Z jednej strony czasami lubimy spotkać się z bezwzględnym twardzielem w typie macho, ale w rzeczywistości mamy poszukiwać kogoś innego. Najszybciej zakochujemy się w łagodnych chłopcach. To ma, zdaniem kobiet, gwarantować, że kandydat na partnera doskonale sprawdzi się kiedyś jako mąż i ojciec. Nie chcemy mieć nic wspólnego z facetami, którzy kolekcjonują seksualne trofea.

idealny mężczyzna

WZROST

Wygląd nie ma znaczenia, liczy się tylko dobre serce i wspaniały charakter... Czas włożyć tego typu prawdy między bajki. Autor przekonuje, że wygląd adoratora ma dla nas istotne, jeśli nie najważniejsze znaczenie. Szczególnie wielką wagę przykładamy do wzrostu faceta. Ten po prostu musi być od nas wyższy. „Maluch” o cudownym usposobieniu nas do siebie nie przekona.

idealny mężczyzna

POSTAWA

Potraktujcie sprawę bardzo poważnie. Chodzi o postawę czysto fizyczną, a nie emocjonalną. Podobno jedną z tajemnic skutecznego podrywu są wyprostowane plecy mężczyzny. Facet, który się garbi, nie ma u nas najmniejszych szans. Wyprostowana sylwetka ma sprawić, że wygląda na solidniej zbudowanego i silniejszego.

Polecane wideo

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2015 21:44
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2015 13:40
Podstawa to bycie lepszym sobą; cechy negatywne tnijmy i doklejajmy pozytywy, żeby gość bardziej pewny siebie nie był naszą maską ale naszym prawdziwym obliczem. Wtedy dopiero osiągniemy sukces (tak wiem łatwo się pisze:)). Sam nad tym pracuje (regularnie wspomagam się feromonami z pherowin.pl ) i życze powodzenia wszystkim próbującym.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2015 13:34
Co do feromonów - tutaj są najlepsze: bit. ly/gamaferomonow
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.06.2015 03:01
jak dla mnie zadbany, lekki zarost, męskie dłonie, mądre spojrzenie, dobrze zaczesane włosy, mocno zarysowana szczęka, wysoki, nomalnej budowy lub lekko umięśniony. No ale samo to to nic... Musi mieć pasję i rozum, inaczej gdy się odezwie czar pryska.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.06.2015 00:11
poł na pół. dla mnie np. facet ma ladnie pachnieć, seksownie, mieć zarost ZAWSZE, nie jak dzik ale taki 3dniowy klasyczny. nienawidze gładkich kolesi. a jeśli chodzi o minę to na pewno nie wesolutki goguś. Facet ma patrzeć na Ciebie z porządaniem a nie komediową miną:)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie