Czy Polki podobają się cudzoziemcom? (Cała prawda o tym, jak nas postrzegają!)

Jak wypadamy w oczach obcokrajowców?
Czy Polki podobają się cudzoziemcom? (Cała prawda o tym, jak nas postrzegają!)
14.06.2015

Francuzi są żabojadami, Holendrzy narkomanami, a Rosjanie piją hektolitry wódki – choć takie uogólnianie jest mocno krzywdzące, wiele osób z naszego kraju nadal myśli stereotypowo. Czy cudzoziemcy są równie krytyczni wobec kobiet z Polski? Nie do końca. Przeczytaj, co tak naprawdę sądzą o nas obcokrajowcy!

Najpiękniejsze są polskie dziewczyny

Mieszkańcy innych krajów uważają, że Polki są wyjątkowo piękne. Najbardziej zachwycają ich oczywiście dziewczyny o typowo słowiańskiej urodzie. Blondynek z niebieskimi oczami jest u nich bowiem jak na lekarstwo!

polki na plaży

Polki chorobliwie słuchają się swoich matek

Obcokrajowcy, którzy żenią się z polskimi kobietami, narzekają, że po ślubie pokazujemy swoje prawdziwe tradycjonalistyczne oblicze. Żądamy ślubów kościelnych, ochrzczenia dziecka i świątecznych wizyt w wielkim, rodzinnym gronie, choć wcześniej w ogóle nie chodziłyśmy w niedzielę na msze święte. Cudzoziemcy nie rozumieją również naszej uległości względem własnych matek i wręcz chorobliwego stosowania się do rodzicielskich zaleceń.

 

polki na plaży

Zakompleksiona Polka

Zdaniem mieszkańców innych krajów, dziewczyny z Polski mają bardzo niskie poczucie własnej wartości. Nie są zadowolone ani ze swojego wyglądu, ani ze swojej pracy, ani z własnych umiejętności. Nie dziękują przy tym za komplementy, a na każde miłe słowo na swój temat mają dziesięć negatywnych.

 

polki na plaży

Polki mają zły gust

Niepochlebna opinia, którą często powtarzają na nasz temat obcokrajowcy, dotyczy głównie stylu ubierania się. Zdaniem panów nosimy niemodne swetry, nie potrafimy ładnie komponować ze sobą ciuchów, a do tego… przestajemy o siebie dbać po urodzeniu dziecka. Widok nieumalowanej kobiety w dresie, która z apatią pcha przed sobą wózek, bardzo mierzi cudzoziemców…

 

polki na plaży

Łatwo nas poderwać

Podobno kiedy Polka wyjeżdża na wakacje, traci wszelkie hamulce. Pije sporo alkoholu, imprezuje do białego rana i chętnie flirtuje. Panowie z innych państw zastrzegają jednak, że szybki podryw nie zawsze ma swój finał w łóżku. Aby uwieść Polkę, muszą się trochę natrudzić.

 

polki na plaży

Polki lubią seks z nieznajomymi

Zupełnie inne zdanie na temat naszego podejścia do szybkich numerków na jedną noc mają Włosi oraz Egipcjanie. Przedstawiciele tych nacji mówią wprost, że na wakacjach w Polsce czują się jak w raju. Co impreza, to nowa dziewczyna do łóżka. Podobno nie muszą nawet zapraszać Polek do domu, bo te chętnie oddają się w samochodzie lub klubowej toalecie.

 

polki na plaży

Polkom nie brakuje ambicji

Cudzoziemcy są zdumieni, że mieszkanki Polski tak chętnie się edukują. Większość z nas chce studiować, by w przyszłości znaleźć pracę i nie być zależną finansowo od mężczyzny. Nasza ambicja i samodzielność budzi niekłamany podziw wśród obcokrajowców.

Co Wy na to? Zasłużyłyśmy sobie na takie opinie?

 

Komentarze (57)

Ocena: 4.72 / 5
aniol (Ocena: 5) 29.03.2016 17:15
Ją niemka musze sie ukrywać przed sepami niemcami zaczynają czorty weszyc po mojej ulicy .muszę uważać na nich są blisko faceci niemcy .zazwyczaj posługuje sie dwoma imionami ,sepy niemcy zaczynają sie wypytywac o mie ostatnią najpiękniejsza najmłodsza piek.iść niemiecka anielice .czorty niemcy mają dobre wechy dokładnie Nie wiedzą że to o mie chodzi i mie szukają walecz.ej lewicy gepardziej groźnej miau nikt mie nie zna ciężko będzie trafić im na trop koteczka miau
odpowiedz
kami boginia anielica (Ocena: 5) 14.03.2016 08:53
niemki sa od polskich kobiet wyjątkowe I FANTASTYCZNE I LUBIANE? my musimy być z przeznaczonymi facetami przyszlymi meżami od BOGA PISANYMI ? PRZYSZLI MEZOWIE SIĘ POJAWIĄ !
odpowiedz
kami boginia anielica (Ocena: 5) 14.03.2016 08:44
ile razy mam tłumaczyć ja kobieta ostatnia pieknosc niemiecka nie moge byc z byle jakim facetem ? tylko z tym bo pochodze od niemców ? musze byc z przeznaczonym i mi pisanym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2016 20:25
czyli kobiety zagraniczne mają lepszą opinię niz kobiety poslkie ! bardzo sie cieszymy pieknosci naj piekniejsze niemeickie krutkich miniówach niestety nie chodzimy ! chodzimy w luznych rzeczach w lato jak jest za goraco zakładamy bikinie i sie opalamy bo urlopujemy tak samo sukienki bo jest za duszno ostnio na słońcu było 40 stopni ugotować się mozna było stroimy sie tylko na gosciny bo tak wypada jak niemcy tak maja !
odpowiedz
anonmowosc (Ocena: 5) 11.01.2016 23:11
kobiety obce prwdy nie wyznają bo napady muzulmanów byluy masowe na nasze rodaczki ! sory sepy niemcy ale nie powiemy kim jestesmy myslcie ze kobietami polskimi tak dla naszego bezpieczenstwa bedzie lepiej przykro nam ale dobrze psotepujemy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo