Dlaczego najpiękniejsze dziewczyny nie mają partnerów?

Oto 7 powodów, dlaczego takie dziewczyny są singielkami!
Dlaczego najpiękniejsze dziewczyny nie mają partnerów?
11.06.2015

Niektórym wydaje się, że uroda wiele w życiu ułatwia. To prawda, ale niestety tylko do pewnego momentu. Są bowiem sytuacje, kiedy piękno staje się przeszkodą nie do pokonania. Jak to możliwe?

Chodzi przede wszystkim o pozory, które tworzą się wokół wyjątkowo pięknych kobiet; ludzie źle je oceniają, a mężczyźni po prostu boją się przy nich odezwać.

Oto 7 powodów, dlaczego takie dziewczyny są singielkami!

1. Nie wierzą w dobre intencje facetów

Zbyt wiele razy zostały zranione, aby ufać każdemu napotkanemu facetowi. Jeśli jakiś zbierze się na odwagę i do nich zagada, zazwyczaj okazuje się, że nie ma im nic do zaoferowania w zamian poza kilkoma gładkimi komentarzami, dotyczącymi oczywiście ich wyglądu.

 

Victoria`s Secret

Victoria`s Secret

7. Bo one nie chcą się po prostu z nikim wiązać!

Wiedzą, że są atrakcyjne, bo (zbyt) często otrzymują od facetów różne propozycje, tyle że im naprawdę nie zależy na związku. Są młode i chcą korzystać z życia, przynajmniej do momentu, kiedy nie spotkają kogoś naprawdę wartościowego!

 

Candice Swanepoel

Candice Swanepoel

2. Każdy zainteresowany nimi facet jest przekonany, że są zajęte

Problem w tym, że większość facetów boi się do nich zagadać, bo żyją w przekonaniu, że taka dziewczyna nie może być sama nawet przez chwilę. W końcu zaraz tworzy się wokół niej wianuszek mężczyzn gotowych zrobić wszystko na jej skinienie palcem. Rzeczywistość jednak bywa przewrotna i takie dziewczyny często są same, bo wartościowi faceci się ich... boją.

 

Behati Prinsloo

Behati Prinsloo

3. Ponieważ są tak samo niepewne siebie jak większość dziewczyn

Myślisz, że tylko ty masz kompleksy? Nawet najbardziej wzięte modelki świata mają sobie coś do zarzucenia, ale jak twierdzi Anja Rubik, o kompleksach się nie mówi, bo wtedy wszyscy je zauważają. 

 

Rosie Huntington Whiteley

Rosie Huntington Whiteley

4. Ludzie są niesprawiedliwi

Jeśli dziewczyna wygląda nadzwyczajnie dobrze, ludzie okazują się być wobec niej często niesprawiedliwi. Zarzucają, że wykorzystuje swoją urodę w niechlubny sposób albo uważają, że jest to zasługa operacji plastycznych. Najbardziej boli je jednak fakt, że wszyscy myślą, że są pustymi lalkami, nawet jeśli właśnie kończą z wyróżnieniem kolejny kierunek studiów.

 

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

5. Większość facetów, którzy zdobyli się na odwagę, aby do nich zagadać, to nieudacznicy

Część mężczyzn boi się do nich zagadać w obawie przed odtrąceniem lub wyśmianiem, a pozostali są często nieudacznikami, którym i tak wszystko jedno. Nie wiemy, dlaczego tylko oni mają odwagę zaprosić bardzo atrakcyjną dziewczynę na kawę, ale tak właśnie zazwyczaj się dzieje.

 

Joan Smalls

Joan Smalls

6. Ludzie się ich boją

Większość osób myśli, że piękne kobiety są wyrachowane, zimne i zbyt pewne siebie, dlatego nie ma sensu wchodzić z nimi w jakąkolwiek relację skoro nic dobrego z tego nie wyniknie. Wystarczy jednak spojrzeć na Aniołki Victoria`s Secret, aby wiedzieć, jak daleko to przekonanie leży od prawdy!

 

Komentarze (40)

Ocena: 4.65 / 5
gość (Ocena: 5) 30.12.2017 05:42
Ponieważ mężczyźni wiedzą że ładna żona to dla wszystkich jak mówi powiedzenie i nie chcą żyć w ciągłym zzagrożeniu że mogą być zdradzani bądź opuszczeni.Na żony wybierają dziewczyny średniej urody.
odpowiedz
Gentleman (Ocena: 3) 25.11.2017 01:14
Przede wszystkim faceci też chcą mieć spokój. To znaczy, że takie atrakcyjne dziewczyny są cały czas adorowane przez wszystkich i wszędzie. Na przestrzeni długoletniego związku jest to po prostu męczące i dlatego większym powodzeniem cieszą się bardziej przeciętnie wygladające dziewczyny. Drugą istotną sprawą jest też fakt, że atrakcyjnej dziewczynie wszystko zawsze łatwiej przychodziło w życiu i często są świadome swojego wyglądu i związanych z tym możliwości. Fakt bycia NAJ kształtuje osobowość tych dziewczyn od najmłodszych lat(stereotypy nie biorą sie znikąd), przez co poważny facet nie patrzy na takie panny korzystnie, planując swoją przyszłość.
odpowiedz
marekkkk (Ocena: 1) 14.11.2017 18:06
Ale brzydki nie dziwie się ze tylko gatunek ludzki kopuluje z nimi morze tez psy i małpy. JEDZENIE
odpowiedz
marekkkk (Ocena: 1) 14.11.2017 18:00
1. Praca po 10 godzin 2.dojazd do pracy 1,5 h i powrót 3.nauka długa i ciężka. i tak dalej.....Mam nadzieje ze inżynieria genetyczna stworzy nowy gatunek ludzie nie powinni być godni do zwierzęcych zachowań. Ich kot genetyczny jest diabla.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2017 16:18
Kobiety.nie.chca byc.kochane.tylko pozadane.stad.leca.na lobowzow i zwyrodnialcow a normalni mezczyzni na to patrza i postanawiaja byc.sami.a.nie dlatego, ze.sie.boja.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo