10 drobiazgów, które uwielbia w Tobie facet, ale nie mówi o tym głośno

Twój mężczyzna bacznie (choć dyskretnie) Cię obserwuje. Które z Twoich zachowań absolutnie go rozczulają?
10 drobiazgów, które uwielbia w Tobie facet, ale nie mówi o tym głośno
18.05.2015

Kobiety i mężczyźni mają skrajnie różne podejście do związku. Podczas gdy my nie potrafimy na chłodno podejść do pewnych kwestii i reagujemy na różne zajścia emocjonalnie, faceci potrafią obserwować wszystko z boku, wyciągać pewne wnioski i… zachowywać je dla siebie. Z pewnością nieraz zdarzyło ci się zachwycać ubiorem swojego faceta i spontanicznie powiedzieć mu komplement. On z kolei aprobatę twojego wyglądu zazwyczaj wyrażał w sposób niewerbalny: lustrując cię z uznaniem od stóp do głów, całując cię w szyję czy gwiżdżąc z zachwytem.

Dzisiaj przyjrzymy się dokładniej cechom, które mężczyźni uwielbiają w swoich partnerkach, choć nigdy nie powiedzą tego wprost. Jeśli zachowujesz się właśnie w ten sposób, wiedz, że twój chłopak bacznie (ale dyskretnie) cię obserwuje i dochodzi do jednego wniosku: właśnie za to ją kocham.

No właśnie. Za co?

blondynka

Facetowi podoba się, gdy…

Z chęcią bawisz się z dziećmi

Zdaniem mężczyzn to widok naprawdę miły dla oka. Lubią patrzeć, jak wygłupiasz się ze swoim bratankiem czy siostrzenicą, czule bierzesz bobasa w ramiona lub bezwiednie cmokasz go w małe rączki. Nawet jeśli chłopak w najbliższym czasie nie planuje ci się oświadczyć i założyć z tobą rodziny, to i tak zakoduje sobie w głowie, że byłabyś świetną matką. Bardzo to w tobie docenia i na pewno weźmie pod uwagę, gdy dojrzeje już do zaręczyn.

Dyskretnie się malujesz, zanim chłopak się przebudzi

Zdziwiona? Mężczyźni kochają kobiety naturalne, ale z drugiej strony mocno ich rozczula, że chcesz im się podobać w każdej sytuacji, nawet po przebudzeniu. Dlatego kiedy zauważą, że zerwałaś się bladym świtem tylko po to, by nieco przypudrować nos i podkreślić tuszem swoje długie rzęsy, robi im się bardzo miło.

blondynka

Wyglądasz seksownie w jego koszuli

Założyłaś rano koszulę swojego faceta i w takim stroju przygotowałaś dla was śniadanie, a on nie skomentował tego ani słowem? Nie martw się. W takim wydaniu mocno go kręcisz. Jego zdaniem nie ma nic bardziej seksownego niż ukochana kobieta, która z takim wdziękiem nosi jego ciuchy.

Oglądasz z nim mecz

Mężczyźni mają słabość do sportu. Kochają oglądać mecze w towarzystwie kumpli, ale jeszcze bardziej podoba im się, gdy ich kobieta siada obok na kanapie i z zaciekawieniem zaczyna oglądać rozgrywkę. Nawet jeśli nie skomentuje tego ani słowem, zyskasz w jego oczach uznanie. Jego zdaniem to strasznie słodkie, że jesteś skłonna obejrzeć mecz tylko dlatego, żeby spędzić ten czas wspólnie z ukochanym.

blondynka

Jesteś o niego zazdrosna

Jeśli od czasu do czasu zezłościsz się na partnera, bo o kilka sekund za długo rozmawiał z ekspedientką w sklepie lub dodał do znajomych na Facebooku koleżankę z pracy, rozczulisz go tym mocno. Dla faceta to będzie jasny sygnał: skoro jesteś zazdrosna to znaczy, że naprawdę kochasz.

Cichutko chrapiesz w nocy

Dla ciebie chrapanie to powód do wstydu, ale facetów to naprawdę rozczula. Oczywiście pod warunkiem, że pochrapujesz tylko od czasu do czasu i robisz to cichutko.

blondynka

Starasz się być bardziej niezależna niż jesteś w rzeczywistości

Facetów kręcą Zosie Samosie, które starają się być silnymi, niezależnymi kobietami. Jeśli ty również starasz się najpierw zrobić coś sama, zanim poprosisz chłopaka o pomoc, mocno tym u niego punktujesz. Dodatkowo go rozczulisz, gdy coś ci nie wyjdzie i wtedy on – silny, opiekuńczy mężczyzna – wkroczy do boju.

blondynka

Boisz się jego mamy

Przed pierwszym spotkaniem z mamą swojego chłopaka, przejmujesz się i obgryzasz paznokcie z nerwów. Dopytujesz się go, jakie kwiaty i czekoladki lubi, jak powinnaś się ubrać na obiad u niej w domu, jakich tematów masz unikać w rozmowie. Twoje zaangażowanie bardzo podoba się twojemu facetowi, nawet jeśli nie skomentuje tego słowem. Plus dla ciebie!

blondynka

Ubierasz się w coś tylko po to, by podobać się partnerowi

Twój facet stwierdził, że do twarzy ci w niebieskim, a ty od tamtej pory kupiłaś sobie trzy błękitne bluzki, sukienkę i kurtkę tylko po to, by mu się podobać? Nieświadomie wyjątkowo go tym gestem rozczuliłaś. Twojego chłopaka kręci fakt, że jego słowa i komplementy są dla ciebie tak ważne.

Nawiązujesz wspólny język z jego przyjaciółmi

Zanim twój ukochany przedstawi cię swoim znajomym, ma tylko jedno pragnienie: żebyście się szczerze polubili i stworzyli nową, zgraną paczkę. Podczas takiego spotkania chłopak będzie cię bacznie obserwował. Gdy zauważy, że zapoznanie przebiegło gładko i bez problemu nawiązałaś kontakt z ludźmi, których jeszcze pół godziny temu w ogóle nie znałaś, będzie wniebowzięty. A ty będziesz w jego oczach kimś absolutnie wyjątkowym.

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 4.2 / 5
sylwia (Ocena: 5) 21.05.2015 21:50
jezu co za debilny artyukł. brawo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2015 19:00
chrapac cichutko... jak sie chrapie to sie spi i nie kontroluje sie tego .. debilizm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2015 18:27
Co za głupoty! musiałabym upaść na głowe żeby bladym świtem biec do łazienki i robić makijaż skoro wieczorem kładąc się z nim do łóżka widzi moją twarz bez tapety, chrapanie chyba też nie należy do miłych, ten artykuł napisałą wieczna singielka albo mocno zadufany facet
odpowiedz
Surgeon (Ocena: 1) 19.05.2015 14:26
Seksistowskie bzdury jak zwykle XD
odpowiedz
Karolina (Ocena: 5) 19.05.2015 01:14
ROZCZULIŁ mnie ten tekst. Ile razy można użyć tego samego słowa?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie