Niewierni partnerzy przyłapani na zdradzie: Te zdjęcia trafiły do Sieci i robią furorę!

Najlepsza kara za niewierność?
Niewierni partnerzy przyłapani na zdradzie: Te zdjęcia trafiły do Sieci i robią furorę!
11.05.2015

Zasada jest prosta: jeśli jesteś w związku, nie zdradzaj. Twoja niewierność może zostać boleśnie ukarana, zwłaszcza jeśli partner przyłapie cię na gorącym uczynku. Przekonali się o tym na własnej skórze bohaterowie dzisiejszej fotogalerii.

Miało być jak zwykle: po kryjomu spotkali się ze swoją kochanką / swoim kochankiem, licząc na chwile pełne uniesień. Niestety nie było im dane w spokoju delektować się intymnością. Ich partnerzy niespodziewanie nakryli ich na zdradzie i postanowili uwiecznić ten moment na zdjęciu. Na tym się jednak nie skończyło, ponieważ fotografie trafiły do mediów społecznościowych, ośmieszając tym samym niewiernych partnerów.

Chcecie zobaczyć wstyd i strach na twarzach zdrajców? Obejrzyjcie te zdjęcia ku przestrodze!

przyłapani na zdradzie

„Zobaczyłam chłopaka mojej przyjaciółki z inną dziewczyną, dlatego zrobiłam zdjęcie, by mieć dowód na jego zdradę”.

przyłapani na zdradzie

„Przestań mnie zdradzać! Wiem wszystko!”.

przyłapani na zdradzie

„Właśnie przyłapałam mojego męża na zdradzie w pokoju hotelowym. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze!”.

przyłapani na zdradzie

„Jeżeli na zdjęciu widzisz swojego męża, to wiedz, że przez dwie godziny podróży z Filadelfii wysłuchiwałem przechwałek jego i jego kumpla na temat ich licznych zdrad. Śmiali się, że ich żony są zbyt głupie, żeby domyślić się prawdy. Proszę, odezwij się!”.

przyłapani na zdradzie

„Zniszczona”.

przyłapani na zdradzie

Przyłapani na zdradzie. Milutko”.

przyłapani na zdradzie

„Znalazłam tę koszulkę między zagłówkiem a materacem łóżka mojego, no cóż, byłego już faceta. Powiedział, że nie ma pojęcia, do kogo to należy. Proszę, udostępniajcie to zdjęcie. Chciałabym, aby wdzianko trafiło do swojej właścicielki. Jeśli jest Twoje lub wiesz, czyje, zadzwoń do George`a. Dzięki!”.

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2015 23:32
Dla ciekawych. Anglia wprowadziła przepisy prawne dotyczące wrzucania erotycznych zdjęć swoich eks w ramach zemsty. No i dobrze. Zerwanie zerwaniem, ale upubliczniać takie fotki, to już przegięcie.
odpowiedz
Pozdro (Ocena: 1) 11.05.2015 15:21
A gdzie te zdjęcia ze zdrad ? Koszulka, zdjęcie faceta, albo zdjęcie babki z kolesiem w barze ... to niby są te zdjęcia przyłapanych na zdradzie ? Co za debil ten artykuł tworzył ? Artykuł nie ma nic wspólnego z treścią. Żenada
odpowiedz
Koksu (Ocena: 5) 11.05.2015 14:41
Nr 2. WUT? Zdrada, bo kolo był gdzieś z jakąś loszką? To wszystko?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo