Dziwne rzeczy, które robią faceci, a my uważamy je za wyjątkowo podniecające – TOP 10

Gdyby mężczyźni wiedzieli, że tak nas to kręci, pewnie robiliby to non stop!
Dziwne rzeczy, które robią faceci, a my uważamy je za wyjątkowo podniecające – TOP 10
09.05.2015

Jeśli chodzi o świadome uwodzenie, kobiety nie mają sobie równych. Doskonale wiemy, jak zakołysać biodrami, podkręcić kosmyk włosów na palcu czy zatrzepotać rzęsami, aby uwaga mężczyzn skupiła się wyłącznie na nas. Czasami jednak pewne gesty robimy mimochodem, a one działają na płeć męską tym mocniej. Więcej przeczytasz o tym tutaj:

16 rzeczy, które kobiety robią od niechcenia, a facetom wydaje się to niesamowicie seksowne!

Czy mężczyźni również potrafią rozczulić i zachwycić nas mimo woli? Oczywiście. Przygotowałyśmy listę dziwnych rzeczy, które robią faceci i które my uważamy za słodkie oraz seksowne. Gdyby mężczyźni wiedzieli, że tak nas to kręci, pewnie zachowywaliby się tak bez przerwy!

couple

Kiedy jest nieśmiały…

Żaden samiec alfa nie rozczuli nas tak bardzo, jak nieśmiały chłopak. Ten drugi jest ujmujący zwłaszcza na kilku pierwszych randkach, kiedy niepewnie pyta, czy może nas pocałować, złapać za rękę lub zaprosić na kolejne spotkanie. Grrrr, cudowne!

Kiedy zapatrzy się na nas…

Jeżeli zdarzyło ci się kiedyś, że nieznajomy facet tak mocno się na ciebie zapatrzył, że wpadł na ścianę lub potknął się o krawężnik, z pewnością wiesz, jakie to miłe uczucie. Chłopak po prostu nie był w stanie nad sobą zapanować – wydałaś mu się tak piękna, że nie mógł ani na moment oderwać od ciebie oczu. Ujmujące, prawda?

couple

Kiedy zaimponuje nam swoją wiedzą…

Najgorsze, co może zrobić mężczyzna, to pouczać nas i niecierpliwić się, że mamy niedostateczną wiedzę na temat historii, geografii, fizyki czy jakiejkolwiek innej dziedziny. Jeśli natomiast w czasie rozmowy mimochodem zaskoczy nas jakąś inteligentną opowieścią, świadczącą o tym, że dużo czyta i ma szerokie zainteresowania, jesteśmy oczarowane.

Kiedy ma pasję…

Mężczyzna, który potrafi oddać się swojej pasji, jest niesamowicie seksowny. Im bardziej zwariowane jest jego hobby, tym lepiej. Opowiadając o nim, oczy mu błyszczą i jest to najlepszy widok pod słońcem!

couple

Kiedy trzyma w ramionach dziecko…

Nie ma nic cudowniejszego, niż silny mężczyzna, który trzyma w swoich ramionach dziecko. Bez względu na to, czy jest jego ojcem, czy wujkiem – i tak robi to na nas, kobietach, ogromne wrażenie, bo pokazuje inną, czułą stronę naszego faceta.

Kiedy stara się być męski…

Was też rozczula widok chłopaka, który widząc nas, momentalnie się prostuje, wciąga brzuch i napina swoje muskuły? Z jednej strony to zabawne, a z drugiej słodkie. W końcu zależy mu, żeby zrobić na nas wrażenie!

couple

Kiedy ma najlepszego przyjaciela…

Utarło się, że to kobiety zazwyczaj mają przyjaciółki od serca. Tymczasem męskie przyjaźnie z prawdziwego zdarzenia również się zdarzają! To strasznie ujmujące, kiedy nasz partner serdecznie opowiada o swoim najlepszym kumplu, kupuje mu prezenty na urodziny i dokucza mu, ale w zabawny, przyjacielski sposób.

couple

Kiedy zapuszcza brodę, by wyglądać poważniej…

No cóż, nie każdemu facetowi Matka Natura dała kwadratową szczękę. Niektórzy mężczyźni mają chłopięcą urodę i nawet po przekroczeniu 30-tki nadal wyglądają niedojrzale. Wtedy zazwyczaj postanawiają zapuścić brodę… i super! Lubimy, kiedy facet za wszelką cenę stara się wyglądać męsko i poważnie.

Kiedy potwornie fałszuje…

Wyobraź sobie, że jesteś na wielkiej imprezie karaoke. Nagle do mikrofonu podchodzi słodziak, który ma ochotę zaśpiewać swój ulubiony kawałek, ale niestety potwornie fałszuje. Jego próby mimo to chwytają za serce, ponieważ nie obchodzi go, że wystawia się na śmieszność. Podobnie jest z nieporadnym tańcem. Uwielbiamy chłopaków, którzy mają dystans do siebie!

couple

Kiedy nas rozśmiesza głupkowatym dowcipem…

Kochamy śmiać się do rozpuku, dlatego tak bardzo lubimy facetów, którzy potrafią wywołać na naszej twarzy uśmiech. Im głupsze dowcipy opowiadają, tym bardziej nam się to podoba. Nie ma nic gorszego niż nudziarz, który sili się na żart, ale mu to kiepsko wychodzi!

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.08 / 5
gość (Ocena: 5) 11.05.2015 21:07
kurde kto to wymyślił!!!!!! PRZEdziwne!!!!
odpowiedz
aa (Ocena: 5) 09.05.2015 21:45
Rzeczywiście strasznie dziwne rzeczy...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2015 16:08
Mój mieszkał 20 km ode mnie i codziennie brał pierwszy autobus/pociąg po szkole, żeby tylko do mnie przyjechać. Najzabawniejsze - czasem przyjeżdżał tylko na pół godziny, a potem wracał, bo miał tenisa :) Potem wkręcił mnie w swoją pasję i od pięciu lat gramy razem. Wiadomo, on 10 razy lepiej, ale wciąż to nas łączy w najgorszych chwilach!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 09.05.2015 15:00
Kto to pisał? 0o
odpowiedz
patka (Ocena: 5) 09.05.2015 13:49
artykuł z gimnazjum. tytul powinien brzmiec " dziwne rzeczy ktore robią chłopcy" . Po drugie nie uwazam zeby pasja, przyjaciel lub trzymanie dziecka na rekach bylo dziwną rzeczą -.-
odpowiedz

Polecane dla Ciebie