Gdzie dotykać faceta, żeby oszalał z rozkoszy?

Mężczyźni wyznali, które części ich ciała są najbardziej wrażliwe na dotyk.
Gdzie dotykać faceta, żeby oszalał z rozkoszy?
07.05.2015

Odrobina egoizmu w sypialni jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ale to nie powód, by zupełnie zapominać o potrzebach partnera. Wiele z nas wychodzi z założenia, że facet ma tylko jedno czułe miejsce na ciele i to na nim skupiamy całą naszą uwagę. To błąd! Nawet gruboskórni mężczyźni są wrażliwi na nasz dotyk. Na szczęście postanowili się tym z nami podzielić. Od teraz będziesz już wiedziała, które pieszczoty najmocniej działają na jego zmysły.

Prawdą jest, że najbardziej czułym miejscem pozostaje ich przyrodzenie i okolice. Jako najbardziej wrażliwą na dotyk część ciała wskazało je 21 procent ankietowanych w badaniu przeprowadzonym przez międzynarodowy portal randkowy. Błędne jest jednak myślenie, że rozgrzać faceta można wyłącznie poprzez pieszczenie jego krocza. Czasami trzeba sięgnąć znacznie wyżej lub niżej...

Gdzie dotykać partnera, aby oszalał z rozkoszy? Oto sprawdzone informacje z pierwszej ręki.

 

x

7. STOPY – 7 PROCENT

Faceci uwielbiają, kiedy bawimy się ich stopami. Delikatne muskanie sprawia im wyjątkową przyjemność. Są silnie unerwione, więc to doskonały sposób na grę wstępną.

x

6. USZY – 7 PROCENT

Są bardzo delikatne i podatne na bodźce. Nie tylko dźwiękowe. Dotykanie małżowiny usznej bardzo ich rozluźnia, a na dodatek kojarzy się z matczyną czułością.

x

5. POŚLADKI – 8 PROCENT

Rzadko się do tego przyznają, aby nie podejrzewać ich o specyficzne skłonności. Spokojnie, wielu facetów, także heteroseksualnych, uwielbia masowanie i poklepywanie pośladków.

x

4. UDA – 10 PROCENT

Strefa bardzo podatna na dotyk. Nie tylko ze względu na silne unerwienie, ale także bliskość przyrodzenia. Masaż ud to dla nich zapowiedź czegoś więcej.

x

3. PODBRZUSZE – 11 PROCENT

W pieszczotach bardzo często ograniczamy się do muskania klatki piersiowej partnera. Tajemnica sukcesu tkwi znacznie niżej, tuż nad jego łonem. To właśnie dolna część brzucha jest wyjątkowo podatna na dotyk.

x

2. SZYJA – 12 PROCENT

Skóra szyi jest bardzo cienka, dlatego nawet najdelikatniejszy dotyk wywołuje dreszcze na całym ciele. To najlepszy sposób na jego rozluźnienie i wprowadzenie w błogi nastrój.

x

1. BRODA – 13 PROCENT

Pomijając przyrodzenie, właśnie broda okazuje się najbardziej wrażliwą na dotyk częścią męskiego ciała. Jeśli pieszczenie podbródka połączysz z subtelnym muskaniem powiek (6 procent wskazań), facet będzie Twój!

Komentarze (18)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.07.2018 21:32
Xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2015 20:36
kazdy facet lubi co innego taka jest prawda
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2015 19:29
Z moich doświadczeń wynika, że faceci lubią być gładzeni po szyi (szczególnie z tyłu, pod włosami). Kiedy ich przytulałam, nie zarzucałam całych ramion na szyję, tylko kładłam dłonie z tyłu i memlałam na granicy szyi i linii włosów, wiekszość to uwielbiała. Uszy, ale nie do dotykania, tylko szeptania im czegoś po cichu. Kark i ramiona, nie spotkałam faceta, który nie lubiłby masaży i pocałunków w tym miejscu.
zobacz odpowiedzi (2)
T (Ocena: 5) 07.05.2015 14:37
Moj ma takie laskotki ze czasem boje sie go gdziekolwiek dotykac xd
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2015 12:57
Stopy są częścią ciała, która mnie obrzydza.. Nie wiem dlaczego ;/ Nigdy nie wzięłabym ich do ust. Ale reszta jak najbardziej tak :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo