Jak być idealną dziewczyną? Wystarczy, że będziesz posiadać jedną umiejętność...

Przeczytaj, w jaki sposób stworzysz doskonały związek.
Jak być idealną dziewczyną? Wystarczy, że będziesz posiadać jedną umiejętność...
02.05.2015

Jak stworzyć idealny związek? Zastanawiamy się nad tym zarówno gdy mamy chłopaka, jak i w momentach samotności. Naszym zdaniem najważniejsza podczas budowania trwałej relacji jest umiejętność słuchania. To właśnie ona pozwala nam na to, aby dogłębnie poznać, a następnie zrozumieć swojego partnera. Jak jednak zdobyć zaufanie drugiej osoby i tym samym nakłonić ją do zwierzeń?

Te wskazówki na pewno ci w tym pomogą!

1. Przestrzeń

Paradoksalnie, każdy facet potrzebuje pewnej przestrzeni, aby poczuć bliskość. Co to oznacza? Zastanów się, czy to nie ty jesteś tą osobą w związku, która wciąż dzieli się swoimi przeżyciami. Nie ma nic złego w tym, że ufasz swojemu mężczyźni ani w tym, że pragniesz mu o wszystkim opowiedzieć. Czy jednak dajesz mu szansę na to, aby on także był z tobą szczery? Czy pozwalasz mu dojść do słowa?

 

para

3. Zadawaj pytania

To doskonała metoda, aby podtrzymać rozmowę i wykazać zainteresowanie. Poza tym, dzięki temu możesz także dać swojemu mężczyźnie szansę, aby wykazał się wiedzą na dany temat.

 

para

6. Mowa ciała

Mowa ciała może zdradzić wiele na temat tego, co myślisz. Dlatego dbaj o to, aby przybierać otwartą pozę, a także nie odgradzaj się od swojego rozmówcy okularami czy innymi przedmiotami.

 

para

7. Pokaż, że rozmowa sprawia ci przyjemność

Rozmowa jest kluczowa w związku, ponieważ dzięki temu poznajcie się bliżej. Powiedz swojemu partnerowi, że kochasz dyskutować z nim na wiele tematów. To na pewno go ucieszy i sprawi, że będzie chętniej dzielił się z tobą swoimi przemyśleniami.

 

para

4. Bądź zainteresowana tym, co mówi

Nawet jeśli poruszany temat jest ci zupełnie obcy! Bądź skoncentrowana i pokaż, że zależy ci na zrozumieniu tego, co stara się przekazać ci twój partner. I nie udawaj. On na pewno wyczuje fałszywe zainteresowanie!

 

para pocałunek

2. Poznaj jego zainteresowania

Niektóre tematy, takie jak praca czy hobby, mogą przewijać się w jego wypowiedziach dość często. Warto więc dowiedzieć się jak najwięcej na ich temat. Pokaż mu, że ci na nim zależy, a także że interesujesz się tym, co dzieje się w jego męskim świecie.

 

para

5. Komentuj

Podstawą udanej rozmowy jest swobodna wymiana myśli, dlatego samo słuchanie nie wystarczy. Chcesz przecież, aby twój ukochany przychodził wysłuchać twojej opinii lub w sytuacjach, gdy będzie potrzebował porady. Uda ci się osiągnąć ten cel, jeśli z empatią podejdziesz do jego problemów i będziesz starała się zrobić wszystko, aby rozwiązać jego problemy.

 

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2015 23:03
możesz mieć wszystkie cechy idealnej dziewczyny, komentować, słuchać, pytać, a jeśli nie ma "tego czegoś", to i tak ch*j z tego będzie. #potwierdzoneinfo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2015 09:27
nie odgradzaj się okularami, fajnie xD półślepa mam chodzić, by facet zadowolony był, mhm
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2015 03:28
moj chlopak ostatnio cale dnie gada tylko o polityce. jest za korwinem ijest typowym kucem. ja juz sluchac tego nie moge. 90% naszych rozmow podnieca sie wypowiedziami swojego krula. pozostale 10% to jedzenie.. masakra. o naszym zwiazku nie rozmawiamy wcale bo on o uczuciach rozmawiac nie potrafi. wielokrotnie mu powiedzialam zeby choc przez kilka minut skupil sie bardziej na mnie niz na wyborach no ale nic. jak zaczyan rozmowe o zwiazku to on milczy a jak mowi o polityce to usta mu sie nie zamykaja. nie mam juz do niego sily. a najlepsze w tym wszystkim jest to ze mnie polityka totalnie nie interesuje...
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2015 01:34
Bądź stanowcza kiedy masz rację a on próbuje mieć swoje. Udowodnij mu to.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo